Skip To Content
Hlavní prvky

Nový Opel Astra

Design

Dívejte se do budoucnosti
Nový Opel Astra si rozhodněte nespletete. Každá linie jasně ukazuje, že se díváte na budoucnost. Elegantní přední část Vizor®, boční sportovní silueta a dynamická záď - sportovní vzhled Astry je viditelný v každém prvku. Její zřetelné sebevědomí ji činí jedinečnou a neobyčejnou. 
Neobyčejný interiér

Zažijte nový svět v oblasti designu a inovací v interiéru. Nová Astra přináší zcela nový displej Opel Pure Panel®1, který poskytuje informace řidiči efektivně a čistě. Pohodlí vám přinesou ergonomická přední sedadla Active2 čalouněná Alcantarou nebo prémiovou kůží Nappa a funkcemi ventilace a masáže. Obklopte se prostorem, technologiemi a bezbřehým pohodlím díky prvotřídní konektivitě.

 

1 Dostupné jsou dvě varianty. Vyobrazená varianta je na přání a bude dostupná později.

2 Certifikováno Kampaní pro zdravá záda (AGR). Certifikát je potvrzením kvality v oblasti péče o záda od nezávislé testovací komise.

 
Stylová střecha

Nyní se můžete odlišit, nikdy to nebylo jednodušší. Posuňte váš styl o krok kupředu díky možnosti výběru střechy v bílé nebo černé barvě1.


1 Dostupné jen pro vybrané výbavy.

 
Kola děljí auto
Chcete se odlišit? Nebaví vás uniformita? Vyberte si ráfky pro novou Astru přesně  podle vašeho stylu. V nabídce je celá paleta sportovních designů, které podtrhnou osobitost a sportovní charakter vaší Astry. 
Atraktivní ze všech úhlů
Čistý design je perfektně vyvážený a promyšlený do posledního detailu. Nový Opel Astra je efektivní ve všech směrech. Precizní německé inženýrství a proporce vozu se řídí principem kompasu, zadní LED světlomety pak tvoří přirozenou vizuální osu vozu.  
Budoucnost stojí před vámi
Právě se díváte na nejvýraznější hatchback současnosti. Všechny ostatní vozy mají tradiční přední masku, zatímco nová Astra přináší Vizor® - nezaměnitelný prvek, který integruje světlomety, senzory asistenčních systémů a další prvky včetně loga značky do jednoho elegantního pásu. 

Bezpečnost a asistenční systémy

Světlomety intelli-lux® pixel
Nový Opel Astra přináší nejnovější generaci předních světlometů Intelli-Lux® Pixel. Posouvá tak možnosti  a funkce předních světlometů a velký krok kupředu znatelným zlepšením viditelnosti díky 168 individuálním LED segmentům. Ty zajišťují perfektní osvícení prostoru před vozem bez oslnění protijedoucích vozidel díky automatickému nastavování dle aktuální situace. 
Intelli-HUD 
Intelli-HUD (Head-up Display) zobrazuje ty nejdůležitější informace přímo na přední okno, pohodlně v zorném poli řidiče. Jeho poslední generace zvětšuje prostor, do kterého se informace zobrazují, zlepšuje rozlišení zobrazení a umožňuje nastavení několika možností stránek díky propojení s palubními přístroji. Může zobrazovat také informace o příchozím hovoru, informace o hrající radiostanici nebo aktuální upozornění. 
Intelli-Drive 1.0 
Tento systém kombinuje 3 nejpokročilejší technologické prvky Astry Hybrid pro perfektní kontrolu nad vašimi cestami. Integruje tak Asistenta pro pozici v pruhu (LPA), který dokáže jemně korigovat pozici vozidla v jízdním pruhu, dále Asistenta pro jízdu v pruzích (LCA), který upozorňuje na blížící se vozidla v souběžných pruzích a také Kontrolu provozu za vozem (RCTA) - tento prvek vás varuje před kolizemi při couvání a upozorní vás tak na přijíždějící vozidla, cyklisty, ale i chodce a to až do vzdálenosti 40 metrů. 
Intelli-Vision
Intelli-Vision se aktivuje automaticky, když zařadíte zpátečku Astry Hybrid. Využívá 4 kamery, které monitorují okolí vozu. Jejich obraz v HD kvalitě je nejlepším možným pomocníkem pro kontrolu okolí vozu. Přepínejte mezi jednotlivými pohledy kamer, abyste měli kontrolu na projíždějícími vozidly nebo abyste měli přehled o velikosti parkovacího místa, do kterého se snažíte zaparkovat. 
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 kombinuje nejpokročilejší asistenční systémy značky Opel, které pracují společně, aby byla nová Astra nejbezpečnějším a nejpohodlnějším vozem, který jsme kdy vytvořili. Systém zahrnuje několik prvků, včetně Adaptace rychlosti v zatáčkách (CSA), který neustále počítá a přizpůsobuje zrychlení Astry v zatáčkách při vyšších rychlostech pro maximální pohodlí a kontrolu. Dalším prvkem je Pokročilá adaptace rychlosti (A-ISA), která monitoruje dopravní značky a nabízí zpomalení nebo zrychlení, přičemž bere v potaz i počasí. Intelli-Drive 2.0 také zahrnuje funkci Poloautomatické změny jízdního pruhu (SALC), který detekuje vaši tendenci změnit jízdní pruh a dokáže tento manévr za vás dokončit. 
Bezklíčové odemykání a startování
Nová Astra a její bezklíčový systém spolu se speciálními klikami umožňuje snadné nastoupení do vozidla a nastartování. Nemusíte se ani na chvilku zastavit. 

Prémiové pohodlí

Ergonomická sedadla active
Ergonomická sedadla Active1 nesou značku kvality AGR od Kampaně pro zdravá záda2. Umožňují celou škálu nastavení, včetně polohy hlavových opěrek, elektricky nastavitelnou bederní opěrku nebo možnost prodloužení sedáku a přináší nejen pohodlí pro vás, ale také skvělou podporu vašim zádům. 

1 Na přání pro vybrané výbavy.

2 Certifikát je potvrzením kvality v oblasti péče o záda od nezávislé testovací komise.

Vyhřívané prvky

Odmrazení a odmlžení je rychlé a efektivní díky vyhřívanému čelnímu oknu ThermaTec®1. Užijte si také vyhřívaná přední1 a zadní krajní sedadla2 a vyhřívaný volant3

 

1,2,3 Na přání.

 
Panoramatická střecha

Panoramatická střecha1 přináší spoustu světla do interiéru vozu. Lze ji plně otevírat nebo jen otevřít ventilaci a přinést tak cestujícím zcela nový zážitek.1 Na přání.

 
Intelli-air
Intelli-Air je nový vysoce efektivní kabinový filtr, který dokáže poskytovat informace o kvalitě vzduchu, proudícího do kabiny vozidla. Pomáhá tak udržovat vzduch v kabině čerstvý a čistý. 

Konektivita

Multimedia
Vezměte svoji oblíbenou hudbu na cesty. Plně digitální Pure Panel® s 10" displejem řidiče a 10" dotykovým displejem lze propojit s chytrým telefonem pomoci Apple Car Play™1 nebo Android Auto™1,2. Nové intuitivní ovládání lze nastavit podle svého včetně možnosti rozpoznání řidiče. V případně nebezpečí jsou zde pro vás i služby OpelConnect. Pohodlí zajišťuje i možnost bezdrátové aktualizace systému. Systém Multimedia zahrnuje AM/FM/DAB+ rádio, Bluetooth® pro streamování hudby3 a dva USB-C porty pro připojení dalších zařízení. 

1 Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. a Android Auto™ je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

2 Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit dle typu telefonu a verze operačního systému. Kompatibilitu zkontrolujete na www.apple.com, www.android.com nebo u vašeho prodejce vozů Opel.

3 Bluetooth® i je registrovaná ochranná známka společnosti Bluetooth SIG inc.

Navigace
Prvotřídní navigační systém Opel je vybaven funkcemi online dopravního zpravodajství, informacemi o parkování, hledání POI a informacemi o počasí1. Navigační pokyny se také zobrazují na vylepšeném Head-up displeji (E-HUD)2, palubním displeji řidiče a displeji na středovém panelu - vy si můžete vybrat, kde tyto pokyny chcete zobrazit. Díky službám Connected si můžete bezdrátově aktualizovat mapy. O pořádnou produkci hudby se pak postará 8 reproduktorů2. Cílovou destinaci vaší cesty také můžete poslat do navigačního systému z telefonu pomocí aplikace MyOpel. 

1 Sada Connected Navigation Plus je v ceně po dobu 3 let. Obsah služeb se může lišit dle země určení a dle typu vozidla. Služby vyžadují aktivaci přes OpelConnect Store nebo aplikaci myOpel.

2 Na přání.

Bezdrátové nabíjení

Abyste si jízdu ve voze Astra užili naplno, můžete dobíjet váš chytrý telefon díky bezdrátové technologii bez zbytečných kabelů1. Díky zabudovanému ochrannému mechanismu chrání váš telefon při jízdě na hrbolatých silnicích. Nedojde tak k poškození baterie vašeho telefonu.

 

1 Dostupnost dle aktuální nabídky. Pouze pro zařízení s PMA nebo Qi. Kompatibilitu zařízení ověříte u svého prodejce vozů Opel.

 
Služby OpelConnect

Nabídka chytrých služeb1, která přináší novou úroveň bezpečí a podpory při vašich cestách.

 

  • Stále v klidu: Nouzové volání, Volání v případě poruchy2 a Pravidelné informace o vozidle - najeté kilometry, hladina paliva nebo upozornění na blížící se údržbu.
  • Pohodlí:  Dálkové ovládání zamykání vozu nebo klaksonu. Naše služby speciálně navržené pro elektromobily: e-Remote Control3 pro kontrolu stavu baterie, správu nabíjení a nastavení klimatizace pomocí aplikace MyOpel.
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky Sadě Connected Navigation Plus4 a možnosti organizace trasy.
 

1Dostupnost a nabídka služeb se může lišit dle modelu vozidla a dle země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují pokrytí mobilním signálem.

2 Používání těchto služeb vyžaduje potvrzení Podmínek služeb s písemným souhlasem o monitoringu polohy vozidla, a to již při objednání vozidla. Služby vyžadují pokrytí mobilním signálem. Asistenční služba v případě poruchy (Opel Mobilservice) je zdarma po dobu prvního roku po registraci vozidla, poté je za poplatek. Informace o službách Opel Connect najdete na www.opel.cz.

3 Pouze pro Astru Plug-in Hybrid.

4 Sada Connnected Navigation Plus je v ceně vozu po dobu 3 let a poté je zpoplatněna. Obsah služeb se může lišit dle modelu vozidla a dle země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují pokrytí mobilním signálem.

 

Jízdní dynamika

Nová generace motorů
Nové generace modelu Opel Astra byla vytvořena na zcela nové platformě a od začátku jsme ji do genů vložili agilitu, perfektní ovládání a pohodlí. Pod kapotou si můžete vybírat z nabídky moderních turbomotorů. Všechny jsou spolehlivé, úsporné a pyšní se nízkými emise CO2. Vyberte si benzínový motor 1.2 nebo naftový motor 1.5 - oba s výkonem 130 koní a systémem Start/Stop. 
Převodovky
Naftový i benzínový motor si můžete vybrat s precizní manuální 6stupňovou převodovkou nebo s moderní plynulou automatickou 8stupňovou převodovkou - obě pomáhají k dynamické, ale zároveň úsporné jízdě. 
Jízdní režimy

Nový Opel Astra vám dává možnost volby Jízdního režimu1, tak aby byl vůz perfektně naladěn pro vaši aktuální cestu. NORMAL je ideálně vyvážený pro každodenní cestování, ECO optimalizuje efektivitu a SPORT přináší zábavu a vzrušení za volantem.

 

1 Jízdní režimy jsou dostupné pouze pro automatickou převodovku.

 

Příslušenství Opel+

Na míru vašim potřebám

Díky originálnímu příslušenství Opel+ získáte maximum ze svého vozu. Testováno a vytvořeno na míru.

Fotografie se mohou od reálného produktu lišit.

Nosič kol na tažné zařízení
Více informací
Střešní box
Více informací
Tažné zařízení
Více informací
Vana zavazadlového prostoru
Více informací

Další kroky