Astra

NOVÁ ASTRA.

Přepisuje pravidla.

Nový Opel Astra je ztělesněním čistého německého designu. Nastupte a objevte revoluční Pure Panel s širokými obrazovkami a intuitivním ovládáním. Poprvé má Astra také elektrifikovanou variantu pro velmi nízké emise - její plug-in hybridní technologie a prvotřídní prvky ji posouvají do budoucnosti. Tato Astra chce, abyste do ní usedli a vyrazili na cestu.

EXTERIÉR.

DYNAMICKÝ A SEBEVĚDOMÝ.

Připravte se na nový, čistý a progresivní německý design včetně atraktivního prvku Opel Vizor. Výrazný a rozeznatelný se svalnatým postojem.  Není na čase řídit vůz, který si přejete a ne který musíte? Toto je nový Opel Astra.

INTERIÉR.

USEDNĚTE DO BUDOUCNOSTI.

Objevte zcela nový svět uvnitř osobního vozu. V nové Astře je vše zcela nové, revoluční - Opel Pure Panel, který přináší digitální detox a zobrazuje řidiči jen ty nejdůležitější informace bez zbytečností. Ergonomická přední sedadla Active1 jsou čalouněna kůží Nappa a Alcantarou a mají tak funkci ventilace a masáže. Obklopte se prostorem, technologiemi, prvotřídním pohodlím a konektivitou.

 

1 Sedadla jsou certifikovaná Kampaní pro zdravá záda (AGR). Certifikát je oceněním kvality od nezávislé komise specialistů v různých odvětvích medicíny.

ZÁŽITEK Z JÍZDY.

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY, VELKÝ DOJEM.

Toto není jen nová Astra. Je to zcela nový způsob jízdy. Objevte pokročilou plug-in hybridní technologii, která automaticky spouští benzínový motor pro optimální výkon a efektivitu. Benzínové a naftové turbomotory jsou samozřejmě také v nabídce - v kombinaci se 6stupňovou manuální a 8stupňovou automatickou převodovkou. Prvotřídní technologie a asistenční systémy včetně poloautonomního řízení pak přidávají na zážitku z jízdy.

INOVACE.

TO NEJLEPŠÍ Z NĚMECKÉHO INŽENÝRSTVÍ.

Za progresivním a radikálním designem nové Astry je spousta precizní práce německých inženýrů a zručnost techniků při montáži. To vše zaručuje vysoký standard kvality. Prvotřídní technologie zahrnují nejnovější přední světlomety IntelliLux LED Pixel, kameru Intelli-Vision 360° pro snazší parkování nebo pokročilý Head-Up displej.

BUĎTE MEZI PRVNÍMI.

Je čas vyzkoušet výrazný, čistý a nezaměnitelný německý vůz. Vůz, který chcete - ne vůz, který jen potřebujete. Nova generace Opelu Astra je tu. Přihlaste se k odběru novinek a získejte ty nejnovější informace.