Skip To Content
Astra Sports Tourer

Nový Opel Astra Sports Tourer

Pořádná porce všeho

Opel Astra představuje odvážné a výrazné inženýrství v tom nejlepším světle. Sports Tourer pak umocňuje její vlastnosti chytrými řešením přepravy zavazadel.

Vyberte si moderní plug-in hybridní pohon nebo vysoce výkonné a efektivní benzínové a naftové motory.

 

 

Exteriér

Výrazný a čistý design

Moderní německý design je perfektním spojením dynamiky a všestrannosti, kterou moderní životní styl vyžaduje. Od ikonického prvku přední masky Opel Vizor po ikonické zadní světlomety. Atraktivní linie vozu Astra Sports Tourer dokazují jeho sebevědomí a odlišují jej od ostatních.

Zážitek z jízdy

Čistý zážitek z řízení

Vyzkoušejte pokročilou technologii plug-in hybridního pohonu, kdy spalovací motor a elektromotor spolu fungují hladce a poskytují optimální rovnováhu mezi výkonem a efektivitou. Dynamická řada přeplňovaných benzínových a naftových motorů vyniká nízkým třením a vysokou účinností. Moderní a tiché převodovky s hladkým řazením přináší skvělý zážitek z jízdy.

Interiér

Detox za jízdy

Kokpit nové Astry Sports Tourer prošel kompletním detoxem. Displej Pure Panel vylepšuje zážitek z jízdy díky odstranění rušivých elementů. Až neuvěřitelně pohodlná ergonomická sedadla Active s certifikací AGR1 si můžete vybrat v látkovém nebo koženém provedení, ale také s Alcantarou. Užijete si také jejich masážní a ventilační funkci.

 

1 Certifikát je důkazem kvality a uděluje jej nezávislá komise lékařů a specialistů z různých oborů. Na přání pro vybrané výbavy.

Zavazadlový prostor

Intelli-space

Opel Astra Sports Tourer je vybaven systémem Intelli-Space, díky kterému je přeprava zavazadel a nákladu hračka. Objem zavazadlového prostoru je až 1 634 litrů a je vybaven upínacími oky, bočními síťkami, dvojitou podlahou, roletkou, schránkami pod podlahou, sedadly sklopnými v poměru 40/20/40 a hands-free víkem. Díky tažnému zařízení na přání pak užitečnou hodnotu vozu zvýšíte díky možnosti přepravy nákladu na přívěsu.

Inovace a technologie

Moderní systémy pro řidiče

Využijte intuitivní a moderní asistenční systémy Opel a prvotřídní technologie, mezi které patří například Intelli-Drive2.0, LED světlomety Intellilux® Pixel nebo parkovací kamera Intelli-Vision se zobrazením 360°.

Čistý výrazný lepší, než kdy dříve

Udělejte s námi obrovský skok kupředu

Konfigurátor spustíme na začátku roku 2023.