SKIP TO CONTENT
Astra Sports Tourer

NOVÝ OPEL ASTRA SPORTS TOURER.

Pořádná porce všeho.

Opel Astra představuje odvážné a výrazné inženýrství v tom nejlepším světle. Sports Tourer pak umocňuje její vlastnosti chytrými řešením přepravy zavazadel.

Vyberte si moderní plug-in hybridní pohon nebo vysoce výkonné a efektivní benzínové a naftové motory.

 

 

EXTERIÉR.

VÝRAZNÝ A ČISTÝ DESIGN.

Moderní německý design je perfektním spojením dynamiky a všestrannosti, kterou moderní životní styl vyžaduje. Od ikonického prvku přední masky Opel Vizor po ikonické zadní světlomety. Atraktivní linie vozu Astra Sports Tourer dokazují jeho sebevědomí a odlišují jej od ostatních.

ZÁŽITEK Z JÍZDY.

ČISTÝ ZÁŽITEK Z ŘÍZENÍ.

Vyzkoušejte pokročilou technologii plug-in hybridního pohonu, kdy spalovací motor a elektromotor spolu fungují hladce a poskytují optimální rovnováhu mezi výkonem a efektivitou. Dynamická řada přeplňovaných benzínových a naftových motorů vyniká nízkým třením a vysokou účinností. Moderní a tiché převodovky s hladkým řazením přináší skvělý zážitek z jízdy.

INTERIÉR.

DETOX ZA JÍZDY.

Kokpit nové Astry Sports Tourer prošel kompletním detoxem. Displej Pure Panel vylepšuje zážitek z jízdy díky odstranění rušivých elementů. Až neuvěřitelně pohodlná ergonomická sedadla Active s certifikací AGR1 si můžete vybrat v látkovém nebo koženém provedení, ale také s Alcantarou. Užijete si také jejich masážní a ventilační funkci.

 

1 Certifikát je důkazem kvality a uděluje jej nezávislá komise lékařů a specialistů z různých oborů. Na přání pro vybrané výbavy.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR.

INTELLI-SPACE.

Opel Astra Sports Tourer je vybaven systémem Intelli-Space, díky kterému je přeprava zavazadel a nákladu hračka. Objem zavazadlového prostoru je až 1 634 litrů a je vybaven upínacími oky, bočními síťkami, dvojitou podlahou, roletkou, schránkami pod podlahou, sedadly sklopnými v poměru 40/20/40 a hands-free víkem. Díky tažnému zařízení na přání pak užitečnou hodnotu vozu zvýšíte díky možnosti přepravy nákladu na přívěsu.

INOVACE A TECHNOLOGIE.

MODERNÍ SYSTÉMY PRO ŘIDIČE.

Využijte intuitivní a moderní asistenční systémy Opel a prvotřídní technologie, mezi které patří například Intelli-Drive2.0, LED světlomety Intellilux® Pixel nebo parkovací kamera Intelli-Vision se zobrazením 360°.

ČISTÝ. VÝRAZNÝ. LEPŠÍ, NEŽ KDY DŘÍVE.

Udělejte s námi obrovský skok kupředu.

Konfigurátor spustíme na začátku roku 2023.