Combo-e Cargo

NOVÉ COMBO-e VAN.

Vítězná kombinace.

Nové Combo-e Van spojuje zkušenosti značky Opel v oblasti vozidel pro podnikání s precizním inženýrstvím. Výsledkem je plně elektrické užitkové vozidlo s optimální efektivitou a e-mobilitou bez kompromisů. I přes své kompaktní rozměry, nabízí Combo-e Van objem nákladového prostoru až 4,4 m3 a další skvělé prvky, mezi které patří například přepážka Flex Cargo s otvorem pro přepravu dlouhých předmětů.

INTERIÉR.

PROSTOR A TECHNOLOGIE NA JEDNOM MÍSTĚ.

Combo-e Van bylo od začátku navrhováno s ohledem na jeho profesionální využívání. Uspokojí vás ve všech směrech: při řízení a ovládání Informačního displeje řidiče nebo obrazovky infotainment systému; ale, a to zejména, při práci se skvěle navrženým nákladovým prostorem, shodným s vozy se spalovacím motorem. Combo-e Van je více než jen kompaktní a všestranný pomocník pro přepravu. Je také prvotřídní kanceláří na cestách se skvělou konektivitou a dalšími prvky, které při své práci velmi oceníte.

ELEKTRIZUJÍCÍ ZÁŽITEK.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.

Nyní si už nemusíte lámat hlavu při cestách do center měst, která mají emisní zóny nebo omezení vjezdu pro jiné než hybridní a elektrické vozy. Elektromotor je tichý a 100% bez emisí CO2 a vy tak můžete bez obav například zavážet zboží i ve večerních hodinách. Kromě různých poplatků samozřejmě ušetříte i za údržbu vozu a jeho provoz.

SCHOPNOSTI.

PODNIKÁNÍ I ZÁBAVA.

 Combo-e Van posune vaše podnikání díky dojezdu až 275 km(1)  a možnosti rychlého dobíjení baterie na 80% její kapacity za přibližně 30 minut. Combo-e Van je tiché a pohodlné a oceníte jej při cestách městem i mimo něj díky jeho maximální rychlosti 130 km/h. Výkon a točivý moment elektromotoru jsou k dispozici okamžitě po sešlápnutí pedálu.

 

1 Spotřeba energie Combo-e Van (kombinovaná) 18,2 kWh*/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaný) až 275 km (dle výbavy vozidla) Dojezd a údaje o spotřebě energie zde uvedené, odpovídají testovací proceduře WLTP, která je povinná pro vozidla uvedená na trh po 1.září 2018. Údaje se mohou od těch reálných lišit především díky aktuálním podmínkám při provozu vozidla. Mezi hlavní faktory ovlivňující dojezd a spotřebu energie pak patří: rychlost, nastavení topení, jízdní styl a venkovní teplota. Čas dobíjení závisí především na výkonu palubní nabíječky, nabíjecího kabelu a typu a výkonu dobíjecí stanice. Více informací vám poskytne váš prodejce vozů Opel. Více informací naleznete také zde

ZAPIŠTE SE A BUĎTE MEZI PRVNÍMI.

Zapište se k odběru novinek a získejte více informací. Podívejte se zblízka na nové Combo-e Van a objevte naše nabídky, zamluvte si zkušební jízdu a mnoho dalšího.