Combo-e Life

NOVÉ COMBO-e LIFE1.

To nejlepší z obou světů.

Nové Combo-e Life vám přináší jen to nejlepší. Prostor i pohodlí pro 7 osob, praktické a inovativní bezpečnostní prvky a navíc ještě chytré bezemisní technologie a 100% provoz na elektřinu. Vás i vaši rodinu doveze až do 275 km(1) vzdáleného cíle na jedno nabití. Vy si tak bez kompromisů můžete užít zábavu s rodinou.

1 Spotřeba energie Combo-e Van (kombinovaná) 18,2 kWh*/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaný) až 275 km (dle výbavy vozidla)

INTERIÉR.

SPOJENÍ POHODLÍ A PRAKTIČNOSTI.

Combo-e Life udělá váš život o kousek lepším. Je všestranné a nabízí prostor a pohodlí až pro 7 cestujících a jejich zavazadla. Z vozu budete mít také skvělý rozhled, díky vyšší pozici pro sezení. Asistenční systémy vás zase dodají více klidu za jízdy. A díky 100% elektrickému pohonu můžete jezdit zcela bez emisí. Přechod k elektřině se vám samozřejmě budeme snažit maximálně usnadnit, a to díky hlavním údajům na displeji infozábavního systému. Můžete plánovat trasu, hledat dobíjecí stanice nebo nastavit trasu navigace z vašeho mobilního telefonu.

ELEKTRIZUJÍCÍ ZÁŽITEK.

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI.

Objevte elektrizující budoucnost mobility díky vozu Combo-e Life. Stylově a pohodlně vás přepraví kamkoli, včetně nízkoemisních zón některých měst. Vyzvedněte rodinu nebo přátele, nebo se jeďte jen tak projet. Combo-e Life je tiché a jeho příjemným bonusem je téměř nulová údržba. Uvidíte, že vás elektromobil okamžitě zaujme.

SCHOPNOSTI.

PŘIPRAVENO NA COKOLI.

Nové Combo-e Life vám přináší spoustu možností a spojuje to nejlepší z obou světů. Proto jeho nová generace elektrického pohonu nabízí dojezd až 275 km(1) a maximální rychlost 130 km/h - je tak skvělým parťákem do města i na dálnici. Jeho moderní baterie lze dobít na 80% už za 32 minut - a vy tak nezmeškáte žádné další dobrodružství. Combo-e Life je stylové a plné skvělých prvků už v základní výbavě. Díky elektrickému pohonu se budete cítit dobře a na klidu vám dodá také vědomí, že je Combo-e Life plné moderních bezpečnostních a asistenčních systémů, které chrání vás i vaši rodinu.

 

1 Spotřeba energie Combo-e Van (kombinovaná) 18,2 kWh*/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaný) až 275 km (dle výbavy vozidla)

ZAPIŠTE SE A BUĎTE MEZI PRVNÍMI.

Zapište se k odběru novinek a získejte více informací. Podívejte se zblízka na nové Combo-e Life a objevte naše nabídky, zamluvte si zkušební jízdu a mnoho dalšího.