Grandland

NOVÝ GRANDLAND.

Vaše netypické SUV.

Díky moderním technologiím, inovativním prvkům a široké paletě variant pohonu (včetně Plug In Hybridní jednotky s pohonem všech kol a výkonem 300 koní), a také díky výraznému designu, zaujme Grandland všechny okolo. Zapomeňte na to, jak vnímáte vozy SUV, Grandland je zcela jiný.

Svůj Grandland si budete moci nakonfigurovat na podzim 2021.

EXTERIÉR.

VÝRAZNÝ A ČISTÝ DESIGN.

Ambiciózní moderní design Nového Grandlandu kombinuje výrazné prvky a precizní německé inženýrství - výsledkem je neobyčejné SUV. Navíc přední části dominuje náš ikonický prvek Vizor.

INTERIÉR.

INOVATIVNÍ A ATRAKTIVNÍ.

Nový Opel Grandland je vybaven plně digitálním Pure Panelem, který funguje jako srdce vozu a jeho operační systém, ale také se snaží zobrazovat pouze potřebné informace a nezahlcovat řidiče. Díky novému designu interiéru s oceňovanými sedadly AGR je unikátem ve své třídě. Grandland je opravdu neobyčejné SUV.

MOTORY.

VÝKON A EFEKTIVITA.

Nový Opel Grandland není jen designově vytříbeným vozem. Spoustu práce a úsilí jsme také věnovali jeho výkonu a tomu, co se skrývá pod kapotou. Vybrat si tak můžete skvělou hybridní variantu, či efektivní benzínové nebo naftové motory - každý tak může mít svůj vysněný Grandland.

BEZPEČNOST A INOVACE.

MODERNÍ A BEZPEČNÝ.

Kromě toho, že jsme chtěli vyvinout krásné SUV, byla naším zadáním i jeho prvotřídní bezpečnost a moderní technologie. Nový systém aktivní asistence řidiče spojuje adaptivní tempomat a asistenta pro jízdu v pruzích, přináší tak poloautonomní jízdu, kterou oceníte především na dálnici. Kamera s nočním viděním pak pomáhá řidiči ve tmě, když rozezná chodce nebo zvířata až na 100 metrů od vozidla.

ZAPIŠTE SE A BUĎTE MEZI PRVNÍMI.

Zapište se k odběru novinek a získejte více informací. Podívejte se zblízka na nový Grandland a objevte naše nabídky, zamluvte si zkušební jízdu a mnoho dalšího.