Skip To Content
Hlavní prvky

Opel Combo-e Life

Vše pro moderní život

Všestrannost

Flexibilní sedadla

Vybírat můžete pět nebo sedm sedadel1. Combo-e Life se pyšní skvělou flexibilitou. Potřebujete více místa v zavazadlovém prostoru? Dvě posuvná sedadla2 ve třetí řadě lze snadno vyjmout.

 

1 Na přání

2 Třetí řada sedadla je dostupná pro obě délky karoserie. Posuvnou funkci však mají jen sedadla u prodloužené verze karoserie.

 
Zavazadlový prostor
Minimální objem 597 litrů1, který lze rozšířit na 2 126 litrů2. Combo-e Life tak získává obrovskou dávku praktičnosti. Vaším hlavním úkolem bude tento prostor naplnit.
 

Potřebujete více prostoru? Vyberte si delší verzi karoserie Combo Life XL s objemem zavazadlového prostoru až 2 693 litrů2.

 

15 místný vůz se standardní délkou karoserie má objem zavazadlového prostoru 597 litrů s nesklopenými sedadly, prodloužená 5místná verze pak 850 litrů.

2Až 2 693 litrů pro Combo-e Life s prodlouženou karoserií. Až 2 126 litrů pro standardní Combo-e Life. Objem počítán až ke stropu vozu se sklopenými zadními sedadly dle normy ISO 3832.

Zadní dělená sedadla
Vyberte si mezi praktickou zadní řadou sedadel sklopnou v poměru 40/60 nebo 3 individuální zadní sededla1. Každé z nich je vybaveno úchyty dětský sedaček Isofix pro bezpečnou přepravu i těch nejmenších z bodu A do bodu B.

 

Potřebujete dlouhý prostor pro přepravu například nábytku? Sklopte zadní sedadla do podlahy a sklopte také sedadlo předního spolujezdce a získáte prostor o délce 2,7m (nebo 3,05m pro delší verzi karoserie). Ať potřebujete přepravit cokoli, flexibilní interiér bude vaším pomocníkem.

 

1Na přání pro vybrané výbavy.

 

Odkládací schránky
Spousta chytrých odkládacích schránek. Combo-e Life má řešení pro každou drobnost. 
Dveře
Jedny nebo dvoje posuvné boční dveře1 usnadňují nastupování a vystupování. Zadní dveře lze vybrat asymetrické dělené2 nebo výklopné s otevíratelným oknem3 pro rychlý a snadný přístup do zavazadlového prostoru.
 

1Dvoje posuvné dveře na přání pro Edition.

2Pouze pro Editon.

3Na přání s otevíratelným oknem pro Elegance Plus.

 

Varianty
Combo-e Life je dostupné ve dvou délkách karoserie - 4,4m pro standardní verzi a 4,75 pro prodlouženou verzi, která přidává více místa pro cestující i zavazadla. 

Díky dodatečným 35cm délky, je zavazadlový prostor verze Combo-e Life XL větší o 253 litrů a dosahuje celkového objemu 8501 litrů.

 

1 Měřeno pro 5místnou verzi Combo-e Life XL se všemi sedadly vzpřímenými.

Design

Exteriér
Rozeznatelný design Opel díky elegantním a praktickým křivkám, vysoké kvalitě zpracování a chytrým inovacím. Ideální pro rodiny i pro firmy - Combo-e Life - je prostorné, praktické a usnadní vám každou cestu. 
Interiér
Zvýšená pozice pro sezení, intuitivní ovládání, vyhřívaný volant1 a spousta místa - Combo-e Life  a jeho chytrý interiér s praktickými prvky. 

Díky zaměření na ergonomii řidiče je interiér velmi intuitivní a přehledný. Velký středový panel1 je rozdělen do tří sekcí. Infozábavní systém na vrchu, ovládání topení a ventilace uprostřed a praktický odkládací prostor v nejnižší části - například pro nápoje.

 

1Na přání

Panoramatická střecha

Více světla a výhled díky panoramatické prosklené střeše s odkládacím prostorem1 a elektricky ovládanou clonou. LED světla v odkládací polici nad hlavami vytváří pohodovou atmosféru i při jízdě v noci.

 

1 Na přání.

 
LED denní svícení

LED denní svícení1 zajišťuje staré známé úsloví "být viděn" a zvyšuje také bezpečnost jízdy.

 

1 Na přání pro vybrané výbavy.

 

Bezpečnost a inovace

Automatické nouzové brzdění
Automatické nouzové brzdění s Detekcí chodců je součástí asistenčních a monitoruje situaci před vozem a detekuje chodce i vozidla1. Pokud řidič nereaguje na riziko, systém začne sám brzdit.
 
Pracuje automaticky v rychlostech nad 5 km/h a do 85 km/h. Od 5 do 30 km/h je deklarované metrické snížení dopadu nárazu 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo o maximálně 22 km/h. Řidič tak musí spolupracovat se systémem a brzdit, aby dorovnal rozdíl rychlostí a vozidlo zastavilo. Provozní rychlosti systému závisí na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 85 km/h; pevná překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný.
Pokročilý parkovací asistent

Automatický parkovací asistent1 detekuje vhodná parkovací místa a přebírá řízení vozu při parkování. Poskytuje také vizuální a akustická varování, čímž omezuje případné kolize.

 

1 Na přání.

 
Asistent jízdy v pruhu
Asistent jízdy v pruhu upozorňuje řidiče, pokud vyjede z jízdního pruhu a jemnými korekcemi volantu vrátí vozidlo zpět do pruhu.
 
Asistent jízdy z kopce

Asistent jízdy z kopce je funkcí systému IntelliGrip1, která vám pomůže bezpečně sjet i z těch nejprudších kopců díky automatické úpravě rychlosti a ovládání brzd.

 

1 Na přání

 
Rozpoznávání značek
Systém rozpoznávání dopravních značek detekuje značky změny rychlostních limitů a doporučuje řidiči úpravy aktuální rychlosti.
 
Hlídání slepého úhlu
Systém hlídání slepého úhlu automaticky monitoruje situaci kolem vozu a upozorňuje na blížící se vozidla ve slepých úhlech. Přináší tak větší bezpečnost a pocit jistoty pro řidiče nejen při změně jízdního pruhu. 
Flank guard

Flank Guard1 je systém, který používá 12 senzorů a varuje díky nim před překážkami, které nemusí řidič při nižších rychlostech zpozorovat. Na displeji infozábavního systému jej upozorňuje vizuálně a přidává i zvukové upozornění.

 

1 Na přání

 
Airbagy
Šest airbagů včetně předních řidiče a spolujezdce, bočních a okenních airbagů, zajišťuje vysokou úroveň ochrany pro všechny cestující.
 
IntelliGrip

Chytrý systém IntelliGrip1 se přizpůsobuje povrchům s nízkou přilnavostí (typicky bahno, písek nebo sníh) a lze jej nastavit na 5 různých režimů.

 

1 Na přání.

 
Zadní kamera

Panoramatická zadní kamera se zobrazovacím úhlem 180°1 usnadňuje přehled o situaci za vozem promítáním obrazu na 8" dotykový displej.  Virtuální čáry naznačují trajektorii vozu.

 

1 Na přání

 
Head-up displej

Díky Head-Up Displeji1 máte nejdůležitější informace o rychlosti, upozorněních inteligentních asistenčních systémů a navigační hlášení stále před očima.

 

1 Na přání

 

Konektivita

Navigace

Multimedia Navi Pro1 s pokročilým hlasovým ovládáním a plnou navigací vás bezpečně a pohodlně dovede do cíle. Stačí jen vybrat destinaci.

 

1 Na přání

 
Bezdrátové dobíjení

Bezdrátové dobíjení1 ve voze Combo-e Life umožňuje pohodlné doplnění energie baterie kdykoli.

 

1 Na přání

 
Služby OpelConnect
Zůstaňte ve spojení díky chytrým technologiím a bezpečnostním systémům: 
  • Pohodlí: Používejte svůj mobilní telefon na dálkové ovládání (např.otevírání a zavírání vozu) a užijte si další výhody.

 

  • Chytré řízení: bezstarostná jízda díky službě Live navigation1 a možnosti plánování trasy.  

 

1Služby mohou vyžadovat poplatek a budou závislé na pokrytí mobilním signálem.

Příslušenství Opel+

Pro všechny vaše potřeby

Díky originálnímu příslušenství Opel+ se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

 

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Další kroky