Hlavní prvky

OPEL COMBO-e LIFE.

Vše pro moderní život.

VŠESTRANNOST.

FLEXIBILNÍ SEDADLA

.Vybírat můžete pět nebo sedm sedadel1. Combo Life se pyšní skvělou flexibilitou. Potřebujete více místa v zavazadlovém prostoru? Dvě posuvná sedadla2 ve třetí řadě lze snadno vyjmout.

 

1 Na přání

2 Třetí řada sedadla je dostupná pro obě délky karoserie. Posuvnou funkci však mají jen sedadla u prodloužené verze karoserie.

 
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR
Minimální objem 597 litrů1, který lze rozšířit na 2 126 litrů2. Combo-e Life tak získává obrovskou dávku praktičnosti. Vaším hlavním úkolem bude tento prostor naplnit.
 

Potřebujete více prostoru? Vyberte si delší verzi karoserie Combo Life XL s objemem zavazadlového prostoru až 2 693 litrů2.

 

15 místný vůz se standardní délkou karoserie má objem zavazadlového prostoru 597 litrů s nesklopenými sedadly, prodloužená 5místná verze pak 850 litrů.

2Až 2 693 litrů pro Combo-e Life s prodlouženou karoserií. Až 2 126 litrů pro standardní Combo-e Life. Objem počítán až ke stropu vozu se sklopenými zadními sedadly dle normy ISO 3832.

ZADNÍ DĚLENÁ SEDADLA
Vyberte si mezi praktickou zadní řadou sedadel sklopnou v poměru 40/60 nebo 3 individuální zadní sededla1. Každé z nich je vybaveno úchyty dětský sedaček Isofix pro bezpečnou přepravu i těch nejmenších z bodu A do bodu B.

 

Potřebujete dlouhý prostor pro přepravu například nábytku? Sklopte zadní sedadla do podlahy a sklopte také sedadlo předního spolujezdce a získáte prostor o délce 2,7m (nebo 3,05m pro delší verzi karoserie). Ať potřebujete přepravit cokoli, flexibilní interiér bude vaším pomocníkem.

 

1Na přání pro vybrané výbavy.

 

ODKLÁDACÍ SCHRÁNKY
Spousta chytrých odkládacích schránek. Combo-e Life má řešení pro každou drobnost. 
DVEŘE
Jedny nebo dvoje posuvné boční dveře1 usnadňují nastupování a vystupování. Zadní dveře lze vybrat asymetrické dělené2 nebo výklopné s otevíratelným oknem3 pro rychlý a snadný přístup do zavazadlového prostoru.
 
1Dvoje posuvné dveře na přání pro Edition, standardně pro Elegance.

2Pouze pro Editon.

3Na přání s otevíratelným oknem pro Elegance a Elegance Plus.

VARIANTY
Combo-e Life je dostupné ve dvou délkách karoserie - 4,4m pro standardní verzi a 4,75 pro prodlouženou verzi, která přidává více místa pro cestující i zavazadla. 

Díky dodatečným 35cm délky, je zavazadlový prostor verze Combo-e Life XL větší o 253 litrů a dosahuje celkového objemu 8501 litrů.

 

1 Měřeno pro 5místnou verzi Combo-e Life XL se všemi sedadly vzpřímenými.

DESIGN.

EXTERIÉR
Rozeznatelný design Opel díky elegantním a praktickým křivkám, vysoké kvalitě zpracování a chytrým inovacím. Ideální pro rodiny i pro firmy - Combo-e Life - je prostorné, praktické a usnadní vám každou cestu. 
INTERIÉR
Zvýšená pozice pro sezení, intuitivní ovládání, vyhřívaný volant1 a spousta místa - Combo-e Life  a jeho chytrý interiér s praktickými prvky. 

Díky zaměření na ergonomii řidiče je interiér velmi intuitivní a přehledný. Velký středový panel1 je rozdělen do tří sekcí. Infozábavní systém na vrchu, ovládání topení a ventilace uprostřed a praktický odkládací prostor v nejnižší části - například pro nápoje.

 

1Na přání

PANORAMATICKÁ STŘECHA

Více světla a výhled díky panoramatické prosklené střeše s odkládacím prostorem1 a elektricky ovládanou clonou. LED světla v odkládací polici nad hlavami vytváří pohodovou atmosféru i při jízdě v noci.

 

1 Na přání.

 
LED DENNÍ SVÍCENÍ

LED denní svícení1 zajišťuje staré známé úsloví "být viděn" a zvyšuje také bezpečnost jízdy.

 

1 Na přání pro vybrané výbavy.

 

BEZPEČNOST A INOVACE.

AUTOMATICKÉ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ
Automatické nouzové brzdění s Detekcí chodců je součástí asistenčních a monitoruje situaci před vozem a detekuje chodce i vozidla1. Pokud řidič nereaguje na riziko, systém začne sám brzdit.
 
Pracuje automaticky v rychlostech nad 5 km/h a do 85 km/h. Od 5 do 30 km/h je deklarované metrické snížení dopadu nárazu 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo o maximálně 22 km/h. Řidič tak musí spolupracovat se systémem a brzdit, aby dorovnal rozdíl rychlostí a vozidlo zastavilo. Provozní rychlosti systému závisí na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 85 km/h; pevná překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný.
POKROČILÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Automatický parkovací asistent1 detekuje vhodná parkovací místa a přebírá řízení vozu při parkování. Poskytuje také vizuální a akustická varování, čímž omezuje případné kolize.

 

1 Na přání.

 
ASISTENT JÍZDY V PRUHU
Asistent jízdy v pruhu upozorňuje řidiče, pokud vyjede z jízdního pruhu a jemnými korekcemi volantu vrátí vozidlo zpět do pruhu.
 
ASISTENT JÍZDY Z KOPCE

Asistent jízdy z kopce je funkcí systému IntelliGrip1, která vám pomůže bezpečně sjet i z těch nejprudších kopců díky automatické úpravě rychlosti a ovládání brzd.

 

1 Na přání

 
ROZPOZNÁVÁNÍ ZNAČEK
Systém rozpoznávání dopravních značek detekuje značky změny rychlostních limitů a doporučuje řidiči úpravy aktuální rychlosti.
 
HLÍDÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU
Systém hlídání slepého úhlu automaticky monitoruje situaci kolem vozu a upozorňuje na blížící se vozidla ve slepých úhlech. Přináší tak větší bezpečnost a pocit jistoty pro řidiče nejen při změně jízdního pruhu. 
FLANK GUARD

Flank Guard1 je systém, který používá 12 senzorů a varuje díky nim před překážkami, které nemusí řidič při nižších rychlostech zpozorovat. Na displeji infozábavního systému jej upozorňuje vizuálně a přidává i zvukové upozornění.

 

1 Na přání

 
AIRBAGY
Šest airbagů včetně předních řidiče a spolujezdce, bočních a okenních airbagů, zajišťuje vysokou úroveň ochrany pro všechny cestující.
 
INTELLIGRIP

Chytrý systém IntelliGrip1 se přizpůsobuje povrchům s nízkou přilnavostí (typicky bahno, písek nebo sníh) a lze jej nastavit na 5 různých režimů.

 

1 Na přání.

 
ZADNÍ KAMERA

Panoramatická zadní kamera se zobrazovacím úhlem 180°1 usnadňuje přehled o situaci za vozem promítáním obrazu na 8" dotykový displej.  Virtuální čáry naznačují trajektorii vozu.

 

1 Na přání

 
HEAD-UP DISPLEJ

Díky Head-Up Displeji1 máte nejdůležitější informace o rychlosti, upozorněních inteligentních asistenčních systémů a navigační hlášení stále před očima.

 

1 Na přání

 

KONEKTIVITA.

NAVIGACE

Multimedia Navi Pro1 s pokročilým hlasovým ovládáním a plnou navigací vás bezpečně a pohodlně dovede do cíle. Stačí jen vybrat destinaci.

 

1 Na přání

 
BEZDRÁTOVÉ DOBÍJENÍ

Bezdrátové dobíjení1 ve voze Combo-e Life umožňuje pohodlné doplnění energie baterie kdykoli.

 

1 Na přání

 
SLUŽBY OPELCONNECT
Zůstaňte ve spojení díky chytrým technologiím a bezpečnostním systémům: 
  • Pohodlí: Používejte svůj mobilní telefon na dálkové ovládání (např.otevírání a zavírání vozu) a užijte si další výhody.

 

  • Chytré řízení: bezstarostná jízda díky službě Live navigation1 a možnosti plánování trasy.  

 

1Služby mohou vyžadovat poplatek a budou závislé na pokrytí mobilním signálem.

Příslušenství Opel+

Pro všechny vaše potřeby.

Díky originálnímu příslušenství Opel+ se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

 

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Smart Wall Box 11 kW
ZOBRAZIT DETAILY
Nabíjecí kabel Opel
ZOBRAZIT DETAILY
Taška na kabel
ZOBRAZIT DETAILY
Střešní box Opel
ZOBRAZIT DETAILY
Dětská sedačka
ZOBRAZIT DETAILY
FlexConnect držák tabletu
ZOBRAZIT DETAILY

DALŠÍ KROKY.