Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


VŽDY PŘIPRAVEN.

Automatické nouzové brzdění s Detekcí chodců varuje před případnými kolizemi s chodci nebo jinými vozidly1 . Pokud nereagujete, auto začne samo brzdit.

 

1Pracuje automaticky v rychlostech nad 5 km/h a do 85 km/h. Od 5 do 30 km/h je deklarované metrické snížení dopadu nárazu 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo o maximálně 22 km/h. Řidič tak musí spolupracovat se systémem a brzdit, aby dorovnal rozdíl rychlostí a vozidlo zastavilo. Provozní rychlosti systému závisí na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 85 km/h; pevná překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

STÁLE NA SPRÁVNÉ TRASE.

Systém udržování vozu v pruhu s upozorněním na jeho opuštění jemně koriguje úhel natočení volantu, pokud detekuje, že vozidlo z pruhu vyjíždí.

UDRŽOVÁNÍ BEZPEČNÉ VZDÁLENOSTI.

Automatický tempomat1 udržuje zadanou rychlost v rozmezí 30-160 km/h a také vozidlo zrychluje a zpomaluje dle situace vpředu. Zajišťuje tak pohodlnou a bezstarostnou jízdu.

 

 

CHYTRÝ POMOCNÍK.

Systém rozpoznávání dopravních značek detekuje značky změny rychlostních limitů a doporučuje řidiči úpravy aktuální rychlosti.

PRVOTŘÍDNÍ BEZPEČNOST.

Šest airbagů včetně předních řidiče a spolujezdce, bočních a okenních airbagů , zajišťuje vysokou úroveň ochrany pro všechny cestující.

STÁLE VE STŘEHU.

Systém rozpoznání únavy1 analyzuje chování vozu za jízdy a kontroluje známky únavy řidiče. Následuje pak série varování.

 

1Po 2 hodinách jízdy nad 65 km/h se rozezní upozornění pro řidiče. Systém počítá pravděpodobnost únavy řidiče podle stylu jízdy: jízda v pruzích, pohyby volantem nebo prudké brzdění. V případě detekce nebezpečného chování řidiče za volantem se spustí série zvukových upozornění se stoupající hlasitostí. Pokud jede řidič dalších 10 minut bez známek únavy, upozornění se sníží. Pokud vůz pojede rychlostí menší než 65 km/h, pak systém kalkulace přeruší.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ