Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


SEDM SEDADEL. JEŠTĚ VÍCE MOŽNOSTÍ.

Vybírat můžete pět nebo sedm sedadel1 . Combo Life se pyšní skvělou flexibilitou. Potřebujete více místa v zavazadlovém prostoru? Dvě posuvná sedadla2 ve třetí řadě lze snadno vyjmout.

 

1Na přání

2Třetí řada sedadla je dostupná pro obě délky karoserie. Posuvnou funkci však mají jen sedadla u prodloužené verze karoserie.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

ZÍSKEJTE Z PROSTORU MAXIMUM.

Minimální objem 597 litrů1 , který lze rozšířit na 2126 litrů2 . Combo Life tak získává obrovskou dávku praktičnosti. Vaším hlavním úkolem bude tento prostor naplnit.

Potřebujete více prostoru? Vyberte si delší verzi karoserie Combo Life XL s objemem zavazadlového prostoru až 2693 litrů2.

 

1 5místný vůz se standardní délkou karoserie má objem zavazadlového prostoru 597 litrů s nesklopenými sedadly, prodloužená 5místná verze pak 850 litrů.

2 Až 2693 litrů pro Combo Life s prodlouženou karoserií. Až 2126 litrů pro standardní Combo Life. Objem počítán až ke stropu vozu se sklopenými zadními sedadly dle normy ISO 3832.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

PRO CELOU RODINU.

Vyberte si mezi praktickou zadní řadou sedadel sklopnou v poměru 40/60 nebo 3 individuální zadní sededla1 . Každé z nich je vybaveno úchyty dětský sedaček Isofix .

Potřebujete dlouhý prostor pro přepravu například nábytku? Sklopte zadní sedadla do podlahy za pomoci systému FlexFold2 a sklopte také sedadlo předního spolujezdce a získáte prostor o délce 2,7m (nebo 3,05m pro delší verzi karoserie). Ať potřebujete přepravit cokoli, flexibilní interiér bude vaším pomocníkem.

 

1Na přání pro Enjoy, standardně pro Innovation.

2Dostupné ve druhém čtvrtletí roku 2019.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

PROMYŠLENÝ PROSTOR.

28 odkládacích prostor o objemu 186 litrů . Combo Life má řešení pro každou drobnost.

SKVĚLÁ FLEXIBILITA PŘÍSTUPU.

Jedny nebo dvoje posuvné boční dveře1 usnadňují nastupování a vystupování. Zadní dveře lze vybrat asymetrické dělené nebo výklopné2 s otevíratelným oknem3 pro rychlý a snadný přístup do zavazadlového prostoru.

 

1Dvoje posuvné dveře na přání pro Essentia, standardně pro Enjoy a Innovation.

2Na přání pro Essentia, standardně pro Enjoy a Innovation.

3Na přání pro Essentia a Enjoy, standardně pro Innovation.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

VÍCE ZE ŽIVOTA.

Combo Life je dostupné ve dvou délkách karoserie - 4,4m pro standardní verzi a 4,75 pro verzi Combo Life XL, která přidává více místa pro cestující i zavazadla.

Díky dodatečným 35cm délky, je zavazadlový prostor verze kombo Life XL větší o 253 litrů a dosahuje celkového objemu 8501 litrů.

 

1Měřeno pro 5místnou verzi Combo Life XL se všemi sedadly vzpřímenými.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ