Hlavní prvky

Překoná vaše představy.

To je Corsa-e.

EXTERIÉR
Nová Corsa dává jasný signál, kterým umocňuje svoji příslušnost k německému inženýrství - díky dynamickým tvarům, atraktivním designovým prvkům a sportovní zádi. Nová Corsa je atraktivní ze všech stran.
 
INTERIÉR
Nastupte do interiéru vozu a okamžitě na vás udělá dojem kvalita zpracování, promyšlené detaily a prémiové materiály. Sportovně laděný panel přístrojů vytváří okamžité spojení s řidičem a vy tam budete chtít hned vyrazit na cestu.
 
RÁFKY

Na velikosti záleží a pro ráfky to platí dvojnásob. 16" nebo 17" kola z lehkých slitin1 v atraktivních designech jsou vám k dispozici. Vybrat si můžete také exkluzivní dvoubarevné 17" ráfky1

 

1Na přání

 
STŘECHA

Jaký je váš styl? Stylové střeše nyní můžete dát1 černý nebo bílý lak. Vybrat si můžete také panoramatickou střechu1 pro ještě světlejší interiér vaší Corsy-e.

 

1Na přání. 

 

 
INTELLILUX MATRIX LED

Vidět a být viděn. Prvotřídní přední světlomety IntelliLux LED® Matrix1 umožňují skvělá dálková světla neoslňující ostatní řidiče. Užijte si skvělou viditelnost za všech okolností. 

 

1Na přání.

 
ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Adaptivní tempomat1 umožňuje zážitek z řízení bez stresových situací. Automaticky zrychluje nebo zpomaluje a tak udržuje bezpečnou vzdálenost od ostatních vozidel. 

 

1 Na přání.

 
AKTIVNÍ UDRŽOVÁNÍ V PRUHU

Aktivní udržování v pruhu1 vás posune zase o něco blíže autonomnímu řízení. Díky kameře na čelním skle a bezpočtu senzorů vás udržuje v jízdním pruhu jemnými korekcemi volantu. Vy si tak můžete při cestě trochu odpočinout. Za řízení jste však stále zodpovědní jen vy.2

 

 

1Na přání.

2Ruce musí být stále na volantu pro funkčnost systému.

 
DIGITÁLNÍ PANEL PŘÍSTROJŮ

Užijte si intuitivní ovládání infozábavního systému a soustřeďte se na jízdu. Kompletně digitální panel palubních přístrojů1 vás informuje o rychlosti, navigačních pokynech a dalších důležitých informacích.

 

1Na přání.

 
180° PANORAMATICKÁ ZADNÍ KAMERA

Couvání bude pro vás hračkou především ve městech a na parkovištích. Panoramatická zadní kamera1 zobrazuje úhel 180° za vozidlem a usnadňuje tak přehled o situaci za vozem Corsy-e.

 

1Na přání.

 
POKROČILÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Bez něj už se vám nebude chtít parkovat.  Pokročilý parkovací asistent1 detekuje vhodná parkovací místa a pomáhá s pohyby volantu pro zaparkování. Vy se jen staráte o pedály plynu a brzdy. Může být parkování pohodlnější? (Hloupá otázka.)

 

1Na přání.

 
VYHŘÍVANÁ SEDADLA A VOLANT

Vyhřívání sedadel se třemi stupni intenzity1 zahřeje vás i vašeho spolujezdce, zatímco vyhřívaný volant1 ocení vaše ruce. Jakmile se usadíte, nebude se vám chtít z vozu ven.

 

1Na přání.

 

 

 
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR
Potřebujete přepravit zavazadla? 309 litrů objemu zavazadlového prostoru se o ně postará. Potřebujete více místa? Pak sklopte zadní sedadla. Teď je ten pravý čas na velké plány.
 
NAVIGACE

Vaše destinace je doslova na dotek od vás. Vyberte si mezi systémy Multimedia Navi Pro s 10" displejem1 a Multimedia Navi s 7" displejem1. Vyrazit prostě můžete kamkoli.

 

1Na přání.

 
OBJEVTE INFOZÁBAVNÍ SYSTÉMY OPEL
BEZDRÁTOVÉ DOBÍJENÍ

Nabíjejte svůj chytrý telefon bez kabelů1. Stačí jej položit do malé odkládací schránky a vozidlo se o zbytek postará. Budete tak stále ve spojení.

 

1Na přání. Může vyžadovat dodatečné příslušenství telefonu.

 
INFOZÁBAVA

Abyste se cítili svobodní a dobře. Dotykový displej, Apple CarPlay™1,3 a Android Auto™2,3. Infozábavní systémy4 v nové Corse-e vám přináší svobodu komunikace a zábavy, včetně hlasového ovládání a streamování hudby přes Bluetooth®5.

 

1Apple CarPlay™ a Apple Siri™ jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc..

2Android Auto™ je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

3Kompatibilita a vybrané funkce závisí na typu mobilního zařízení a verzi operačního systému. Více informací naleznete na www.apple.com, www.android.com nebo u svého prodejce vozů Opel.

4Na přání.

5Bluetooth® je registrovaná ochranná známka společnosti Bluetooth SIG inc. 

 
OBJEVTE INFOZÁBAVNÍ SYSTÉMY OPEL
VŽDY PRO VÁS

Zůstaňte v bezpečí a stále ve spojení i při svých cestách elektromobilem.

Stále v klidu: Abyste se cítili bezpečně, je zde Nouzové volání, Volání při poruše a pravidelné informace o vozidle.

Pohodlí:  Použijte svůj mobilní telefon pro další funkce (např. odemykání / zamykání vozu). Naše služby speciálně navržené pro elektromobily: Dálková kontrola nabití baterie, nastavení klimatizace, sledování dobíjení a školení elektromobility - s námi jste stále v pohybu!

Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky navigace online1 a možnosti organizace trasy. 

 

1Služby Opel Connect budou spuštěny na podzim 2019. Služby mohou být za poplatek a vyžadují ke své funkčnosti pokrytí mobilním signálem.

 
DOJEZD 340 KM
Kam dnes chcete vyrazit? Nová Corsa-e vás odveze až do vzdálenosti 340 km na jedno nabití (dle WLTP). Perfektní pro každodenní použití. Prostě elektrizující a fantastické.
 
DOBÍJENÍ

Snadno a rychle: Dobijte baterii vaší Corsy-e na 80% za pouhých 30 minut1. Užijte si všestranné možnosti dobíjení Opel, díky kterým zůstanete flexibilní při krátkých i dlouhých cestách.

 

1U veřejných rychlých DC nabíječek (100kW). Reflektuje nabití z prázdné baterie. Čas dobíjení závisí na typu a výkonu dobíjecí stanice, venkovní teplotě a teplotě baterie.

 
REŽIMY SPORT A REGENERACE
Jaký je váš jízdní styl? Nová Corsa-e  vám umožní výběr: sportovní režim zvyšuje zábavu, regenerace zase dojezd. Výběr je jen na vás.
 
SLUŽBY OPEL PRO ELETROMOBILY
Od možností dobíjení po služby mobility: Služby Opel pro elektromobily vám nabízí plynulý a pohodový start vaší e-mobility.
 
BEZ HLUKU
Znečištění se týká také hluku. Proto si můžete užívat novou Corsu-e, která žádný hluk netvoří. Díky svému tichému elektromotoru přispívá ke snížení emisí hluku a činí řízení pohodovější.
 

Příslušenství pro vaši novou Corsu.

Stylilngová sada exteriéru
ZOBRAZIT DETAILY
Kryty zrcátek
ZOBRAZIT DETAILY
Barevná lišta loga
ZOBRAZIT DETAILY