Skip To Content
Hlavní prvky

Překoná vaše představy

To je Corsa-e

Design

Elegantní a vyladěná
Corsa dává jasný signál, kterým umocňuje svoji příslušnost k německému inženýrství - díky dynamickým tvarům, atraktivním designovým prvkům a sportovní zádi. Corsa je atraktivní ze všech stran. 
Pocit luxusu
Nastupte do interiéru vozu a okamžitě na vás udělá dojem kvalita zpracování, promyšlené detaily a prémiové materiály. Sportovně laděný panel přístrojů vytváří okamžité spojení s řidičem a vy tam budete chtít hned vyrazit na cestu. 
Ráfky

Na velikosti záleží a pro ráfky to platí dvojnásob. 16" nebo 17" kola z lehkých slitin1 v atraktivních designech jsou vám k dispozici. Vybrat si můžete také exkluzivní dvoubarevné 17" ráfky1

 

Na přání

 
Střecha

Jaký je váš styl? Stylové střeše nyní můžete dát1 černý lak. Vybrat si můžete také panoramatickou střechu1 pro ještě světlejší interiér vaší Corsy-e.

 

Na přání.

 

 

Bezpečnost a inovace

Intelli-lux matrix LED

Vidět a být viděn. Prvotřídní přední světlomety Intelli-Lux LED® Matrix1 umožňují skvělá dálková světla neoslňující ostatní řidiče. Užijte si skvělou viditelnost za všech okolností.

 

Na přání.

 
Adaptivní tempomat
Adaptivní tempomat (ACC)1, 2 umožňuje zážitek z řízení bez stresových situací. Automaticky zrychluje nebo zpomaluje a tak udržuje bezpečnou vzdálenost od ostatních vozidel. 

Na přání. Aktivace možná od 30 km/h do 180 km/h.

Asistenční systémy Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v různých situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič.

Aktivní udržování v pruhu
Aktivní udržování v pruhu (LKA)1,3 vás posune zase o něco blíže autonomnímu řízení. Díky kameře na čelním skle a bezpočtu senzorů vás udržuje v jízdním pruhu jemnými korekcemi volantu. Asistent jízdy v pruzích (LDW)2,3 vás upozorní, pokud začnete náhle vyjíždět z pruhu. Oba systémy tak pomáhají zabránit vážným nehodám z nepozornosti. 

Na přání.

Ruce musí být stále na volantu pro funkčnost systému.

Asistenční systémy Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v různých situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič.

Digitální panel přístrojů

Užijte si intuitivní ovládání infozábavního systému a soustřeďte se na jízdu. Kompletně digitální panel palubních přístrojů1 vás informuje o rychlosti, navigačních pokynech a dalších důležitých informacích.

 

Na přání.

 
180° panoramatická zadní kamera

Couvání bude pro vás hračkou především ve městech a na parkovištích. Panoramatická zadní kamera1 zobrazuje úhel 180° za vozidlem a usnadňuje tak přehled o situaci za vozem Corsy-e.

 

Na přání.

 
Pokročilý parkovací asistent
Bez něj už se vám nebude chtít parkovat.  Pokročilý parkovací asistent1,2 detekuje vhodná parkovací místa a pomáhá s pohyby volantu pro zaparkování. Vy se jen staráte o pedály plynu a brzdy. Může být parkování pohodlnější? (Hloupá otázka.) 

Na přání.

Asistenční systémy Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v různých situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič.

Prémiové pohodlí

Vyhřívaná sedadla a volant

Vyhřívání sedadel se třemi stupni intenzity1 zahřeje vás i vašeho spolujezdce, zatímco vyhřívaný volant1 ocení vaše ruce. Jakmile se usadíte, nebude se vám chtít z vozu ven.

 

Na přání.

 
Kožená sedadla

Užijte si prémiové pohodlí při každé cestě Corsou-e díky koženým sedadlům1. Sedadlo spolujezdce nabízí i úchyty ISOFIX pro upevnění dětské sedačky.

 

Na přání.

 
Zavazadlový prostor
Potřebujete přepravit zavazadla? 267 litrů objemu zavazadlového prostoru se o ně postará. Potřebujete více místa? Pak sklopte zadní sedadla. Teď je ten pravý čas na velké plány s Corsou-e. 

Konektivita

Navigace

Vaše destinace je doslova na dotek od vás. Vyberte si mezi systémy Multimedia Navi Pro s 10" displejem1 a Multimedia Navi s 7" displejem1. Vyrazit prostě můžete kamkoli.

 

Na přání.

 
Infozábava

Intuitivní a chytré. Dotykový displej, Apple CarPlay™1,3 a Android Auto™2,3. Infozábavní systémy4 v nové Corse vám přináší svobodu komunikace a zábavy, včetně hlasového ovládání a streamování hudby přes Bluetooth®5.

 

 

 

1Apple CarPlay a Apple Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc..

2Android Autoje registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

3Kompatibilita a vybrané funkce závisí na typu mobilního zařízení a verzi operačního systému. Více informací naleznete na www.apple.com, www.android.com nebo u svého prodejce vozů Opel.

4Na přání.

5Bluetooth® je registrovaná ochranná známka společnosti Bluetooth SIG inc. 

Bezdrátové dobíjení

Nabíjejte svůj chytrý telefon bez kabelů1. Stačí jej položit do malé odkládací schránky a vozidlo se o zbytek postará. Budete tak stále ve spojení.

 

Na přání. Může vyžadovat dodatečné příslušenství telefonu. Bezdrátové dobíjení je dostupné jen pro telefony podporující technologie PMA nebo Qi. Kompatibilitu zkontrolujete u svého prodejce.

 
Služby OpelConnect1
Stále ve spojení a v bezpečí na cestách díky celé řadě chytrých služeb1 - i pro elektromobily. 
  • Pro váš klid: Nouzové volání, volání v případě poruchy a pravidelné informace o stavu vozidla jsou zde pro váš klid.
  • Pohodlí: Pro elektromobily přinášíme dodatečné služby: Dálkovou kontrolu stavu baterie, nastavení topení na dálku, sledování dobíjení baterie a školení e-Mobility.
  • Chytrá jízda: užite si zábavnou a pohodlnou jízdu díky Plánování trasy a Live Navigaci.

 

1 Služby OpelConnect mohou vyžadovat úhradu poplatek u a jsou závislé na pokrytí mobilním signálem. Dostupnost službe se může lišit dle modelu vozidla nebo země použití.

Opel+ příslušenství

Splní vaše individuální potřeby

Díky originálnímu příslušenství Opel+ se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

 

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Smart wall box 11 kw
Více informací
Dobíjecí kabel 11 kw mode 3
Více informací
Taška na dobíjecí kabel
Více informací

Co dál?