Hlavní prvky

PŘEKONÁ VAŠE PŘEDSTAVY.

To je nová Corsa.

DESIGN.

EXTERIÉR
Nová Corsa dává jasný signál, kterým umocňuje svoji příslušnost k německému inženýrství - díky dynamickým tvarům, atraktivním designovým prvkům a sportovní zádi. Nová Corsa je atraktivní ze všech stran. 
LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ
Nastupte do interiéru vozu a okamžitě na vás udělá dojem kvalita zpracování, promyšlené detaily a prémiové materiály. Sportovně laděný panel přístrojů vytváří okamžité spojení s řidičem a vy tam budete chtít hned vyrazit na cestu. 
RÁFKY

Na velikosti záleží a pro ráfky to platí dvojnásob. 16" nebo 17" kola z lehkých slitin1 v atraktivních designech jsou vám k dispozici. Vybrat si můžete také exkluzivní odlehčené 17" ráfky v kombinaci černé a stříbrné barvy2.  Ty přináší barevný kontrast, nižší hmotnost a lepší aerodynamiku.

 

1Na přání

2Pouze pro Corsu-e.

 
STŘECHA

Jaký je váš styl? Stylové střeše nyní můžete dát1 černý nebo bílý lak. Vybrat si můžete také panoramatickou střechu1 pro ještě světlejší interiér vaší Corsy-e.

 

1Na přání. 

 

 

INOVACE.

INTELLILUX MATRIX LED

Vidět a být viděn. Prvotřídní přední světlomety IntelliLux LED® Matrix1 umožňují skvělá dálková světla neoslňující ostatní řidiče. Užijte si skvělou viditelnost za všech okolností. 

 

1Na přání.

 
ADAPTIVNÍ TEMPOMAT
Adaptivní tempomat (ACC)1,2 umožňuje zážitek z řízení bez stresových situací. Automaticky zrychluje nebo zpomaluje a tak udržuje bezpečnou vzdálenost od ostatních vozidel.  

1Na přání. Aktivace je možná v rychlostech 30 km/h až 180 km/h.

2Asistenční systémy Opel jsou navrženy pro pomoc řidiči v nouzových situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič sám.

AKTIVNÍ UDRŽOVÁNÍ V PRUHU
Užijte si vyšší úroveň bezpečnosti při každé cestě. Asistent jízdy v pruzích (LKA)1,3 aktivně reaguje na nebezpečné situace jemnými korekcemi natočení volantu2 , aby vůz zůstal v daném pruhu. Upozornění na vyjetí z pruhu (LDP)3 varuje před nenadálým vyjetím z pruhu.  

Díky oběma systémům tak lze předejít vážným dopravním nehodám z důvodu únavy nebo ztráty pozornosti.

 

1Na přání.

2Ruce řidiče musí být vždy na volantu.

3Asistenční systémy Opel jsou navrženy pro pomoc řidiči v nouzových situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič sám.

DIGITÁLNÍ PANEL PŘÍSTROJŮ

Užijte si intuitivní ovládání infozábavního systému a soustřeďte se na jízdu. Kompletně digitální panel palubních přístrojů1 vás informuje o rychlosti, navigačních pokynech a dalších důležitých informacích.

 

1Na přání.

 
180° PANORAMATICKÁ ZADNÍ KAMERA

Couvání bude pro vás hračkou především ve městech a na parkovištích. Panoramatická zadní kamera1 zobrazuje úhel 180° za vozidlem a usnadňuje tak přehled o situaci za vámi.

 

1Na přání.

 
POKROČILÝ PARKOVACÍ ASISTENT
Snadnější parkování. Pokročilý parkovací asistent (APA)1 detekuje vhodná parkovací místa a pomáhá s pohyby volantu pro zaparkování. Vy se jen staráte o pedály plynu a brzdy. Může být parkování pohodlnější? (Hloupá otázka.) 

1Na přání.

2Asistenční systémy Opel jsou navrženy pro pomoc řidiči v nouzových situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič sám.

PRÉMIOVÉ POHODLÍ.

VYHŘÍVANÁ SEDADLA A VOLANT

Vyhřívání sedadel se třemi stupni intenzity1 zahřeje vás i vašeho spolujezdce, zatímco vyhřívaný volant1 ocení vaše ruce. Jakmile se usadíte, nebude se vám chtít z vozu ven.

 

1Na přání.

 
KOŽENÁ SEDADLA

Užijte si prémiové pohodlí při každé cestě Corsou-e díky koženým sedadlům1. Sedadlo spolujezdce nabízí i úchyty ISOFIX pro upevnění dětské sedačky.

 

1Na přání.

 
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR
Potřebujete přepravit zavazadla? 309 litrů1 objemu zavazadlového prostoru se o ně postará. Potřebujete více místa? Pak sklopte zadní sedadla. Teď je ten pravý čas na velké plány. 

KONEKTIVITA.

NAVIGACE

Vaše destinace je doslova na dotek od vás. Vyberte si mezi systémy Multimedia Navi Pro s 10" displejem1 a Multimedia Navi s 7" displejem1. Vyrazit prostě můžete kamkoli.

 

1Na přání.

 
INFOZÁBAVA

Intuitivní a chytré. Dotykový displej, Apple CarPlay™1,3 a Android Auto™2,3. Infozábavní systémy4 v nové Corse vám přináší svobodu komunikace a zábavy, včetně hlasového ovládání a streamování hudby přes Bluetooth®5.

 

 

 

1Apple CarPlay a Apple Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc..

2Android Autoje registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

3Kompatibilita a vybrané funkce závisí na typu mobilního zařízení a verzi operačního systému. Více informací naleznete na www.apple.com, www.android.com nebo u svého prodejce vozů Opel.

4Na přání.

5Bluetooth® je registrovaná ochranná známka společnosti Bluetooth SIG inc. 

BEZDRÁTOVÉ DOBÍJENÍ

Nabíjejte svůj chytrý telefon bez kabelů1. Stačí jej položit do malé odkládací schránky a vozidlo se o zbytek postará. Budete tak stále ve spojení.

 

1Na přání. Může vyžadovat dodatečné příslušenství telefonu. Pouze pro telefony kompatibilní s technologiemi PMA nebo Qi. Kompatibilitu ověříte u prodejce vozů Opel.

 
SLUŽBY OPELCONNECT1
Zůstaňte v bezpečí a stále ve spojení i při svých cestách elektromobilem. 
  • Stále v klidu: Abyste se cítili bezpečně, je zde Nouzové volání, Volání při poruše a pravidelné informace o vozidle.
  • Pohodlí:  Použijte svůj mobilní telefon pro další funkce (např. odemykání / zamykání vozu). Naše služby speciálně navržené pro elektromobily: Dálková kontrola nabití baterie, nastavení klimatizace, sledování dobíjení a školení elektromobility - s námi jste stále v pohybu!
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky navigace online1 a možnosti organizace trasy. 

 

1Služby Opel Connect budou spuštěny na podzim 2019. Služby mohou být za poplatek a vyžadují ke své funkčnosti pokrytí mobilním signálem.

OPEL+ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Splní vaše individuální potřeby.

Díky originálnímu příslušenství Opel+ se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Smart Wall Box 11 kW
ZOBRAZIT DETAILY
Dobíjecí kabel 11 kW Mode 3
ZOBRAZIT DETAILY
Taška na dobíjecí kabel
ZOBRAZIT DETAILY

CO DÁL?