Pokročilé technologie
IntelliLux® Matrix LED1

Opel Corsa Electric je vybavený prvotřídními světlomety IntelliLux® Matrix LED1 pro optimální viditelnost. Automaticky se adaptují na okolní prostředí, aby neoslňovaly ostatní řidiče. Každý světlomet se skládá ze 14 segmentů.

 

1 Na přání

 
Opel Drive Assist
Systém aktivní kontroly jízdy v pruhu je součástí sady systémů Opel Drive Assist. Hlídá pozici vozu v jízdním pruhu a jemnými korekcemi natočení volantu pomáhá k jízdě v jeho středu. 
Adaptivní tempomat
Když je Adaptivní tempomat aktivní, automaticky zpomaluje a zrychluje podle situace před vozem. Neustále udržuje bezpečnou vzdálenost od vozu před vámi. 
Rozpoznávání dopravních značek
Opel Corsa Electric je vybavený pokročilou kamerou, která dokáže rozpoznat různé dopravní značky a promítne je na displej řidiče. Nyní se vám již nestane, že byste nějakou značku přehlédli. 
Automatické nouzové brzdění
Automatické nouzové brzdění vozu Opel Corsa Electric stále sleduje vozovku a upozorňuje řidiče na nebezpečné situace, které by mohly vést ke kolizím. Aktivně pak brzdí, pokud řidič na výzvy nereaguje. Systém rozpoznává auta i chodce a poskytuje další klid za volantem na plných silnicích. (Systém je aktivní od 5 do 140 km/h) 
Hlídání slepého úhlu1

Opel Corsa Electric je vybavena senzory pro monitorování slepého úhlu1, které jsou aktivní při rychlostech 12 až 140 km/h. Neustále sledují vaše okolí a upozorňují vás indikátory umístěnými ve zpětných zrcátkách. Pokud se ve slepém úhlu nachází jiné vozidlo, okamžitě se indikátor rozsvítí.

 

1 Na přání