Elektrická jízda
Perfektně integrovaná baterie
Srdcem vozu Opel Corsa Electric je lithium-iontová baterie poslední generace. Je perfektně integrovaná do tvarů karoserie a zajišťuje nízké těžiště pro zábavu za volantem. Baterie nijak neomezuje vnitřní prostor ve vozidle. 
Elektrická zábava za volantem
Nevydává téměř žádný zvuk, není potřeba řadit rychlosti, 260 Nm točivého momentu máte okamžité k dispozici. Za pouhých 8,3 vteřiny zrychlíte z 0 na 100 km/h a maximální rychlost je 150 km/h - ať se chystáte do města nebo na dálnici - Opel Corsa Electric je ten pravý společník na cestu. 
Standardní rychlé DC nabíjení

Nový Opel Corsa Electric dělá nabíjení extra snadnou záležitostí. Díky vylepšené baterii můžete ujet až 406 km1 na jedno nabití. Standardní rychlé nabíjení pak dokáže baterii z 10% procent nabít na 80% za méně než 30 minut

 

1 Dojezd: 398 až 406 km (dle výbavy vozu)

 
Režimy jízdy
Opel Corsa Electric umožňuje volit z několika režimů jízdy. Režim Sport maximalizuje jízdní dynamiku, Eco režim pak efektivitu a Normal je jejich perfektním vyvážením. 
Regenerativní brzdění
Systém regenerativního brzdění vozu Corsa Electric převádí energii z brzdění na elektřinu a posílá ji zpět do baterie, aby prodloužil dojezd. Jakmile sundáte nohu z plynu, baterie se začne dobíjet, aby nepřišla žádná energie nazmar. 
Monitoring údajů o vozidle
Opel Corsa Electric je vybaven systémem monitorování údajů o vozidle, který vám poskytuje detailní informace o stavu vozu. Od spotřeby energie, přes živé statistiky nabíjení. Vše velmi srozumitelně a minimalisticky. Vy se tak můžete stále soustředit na cestu.