Hlavní prvky

PŘIPRAVEN NA COKOLI. PRIPŘAVEN NA VŠE.

DESIGN.

EXTERIÉR
Skvěle se hodí pro městský životní styl díky elegantnímu SUV designu a kompaktním rozměrům karoserie. Dynamický a přesto velmi praktický a elegantní - takový je Nový Crossland X. 
INTERIÉR
Prémiový design s německou precizností. Užijte si kožené čalounění, intuitivní ovládání a typický vyšší SUV posaz pro dobrý výhled z vozu. 
 • Prvotřídní zpracování
 • Výběr kvalitních materiálů (například kožená sedadla)1
 • Wellness díky Ergonomickým sedadlům Active (Kampaň pro zdravá záda)1
 • Maximální funkčnost díky dostupnosti ovládacích prvků

 

1Není součástí všech výbav.

BAREVNÁ PANORAMATICKÁ STŘECHA

Užijte si pocit vzdušnosti a prostoru: barevná střecha v kombinaci s panoramatickým prosklením1 dodává vozu pomyslnou třešničku na dortu.

 

1Na přání

 

INOVACE.

INOVATIVNÍ FULL-LED SVĚTLOMETY
Přední světlomety FULL LED poskytují až o 30% lepší osvícení vozovky před vámi, než tomu je u halogenových světlometů. Zajišťují tak optimální viditelnost za všech situací. 
 • Dálková světla s asistencí: automaticky rozpoznají protijedoucí vozidla a přepínají mezi potkávacími a dálkovými světly - nehrozí tak riziko oslnění řidičů protijedoucích vozidel1
 • Corner světla: poskytují lepší viditelnost při zatáčení a parkování. Automaticky se aktivují, pokud rychlost klesne pod 40 km/h, pokud je aktivní blink nebo úhel natočení volantu překročí stanovenou hranici. Noční řízení je tak mnohem bezpečnější.1

 

1Na přání

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA A PARKOVACÍ ASISTENT

Dobrý výhled při couvání? Panoramatická kamera1 se zobrazovacím úhlem 180° umožní i pozorování situací za rohem. Automatický parkovací asistent zase umožní vyparkovat z místa bez zásahu řidiče.

 

1Na přání

 
Kameru lze vybrat ve standardní verzi nebo s panoramatickým rozhledem v úhlu 180°. Pomáhají tak optimálnímu výhledu za vozidlo. Kamera umožňuje pohled z ptačí perspektivy a také podporuji funkci zoomu. Dokáže také odhalit vozidla přijíždějící ze strany. Pokud jsou překážky blíže než 70 cm, automaticky se aktivuje funkce zoomu. Hledání vhodného parkovacího místa je snadné díky parkovacímu asistentu, který vše udělá za vás. Umožňuje také vyjetí z podélného parkovacího místa bez nutnosti zásahu řidiče.
HEAD-UP DISPLEJ
Head-up displej1 zobrazuje klíčové parametry v zorném poli řidiče díky jejich projekci na čelní okno. 

Tyto užitečné funkce se automaticky zobrazují na head-up displeji1

 • aktuální rychlost
 • zobrazení dopravních značek, například omezení rychlosti
 • nastavení tempomatu a omezovače rychlosti
 • upozornění na případnou hrozící čelní srážku a navigační pokyny.

 

1Na přání

AUTOMATICKÉ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ S FUNKCÍ DETEKCE CHODCŮ
Pro všechny případy: Díky automatickému nouzovému brzdění s detekcí chodců1 se znatelně zlepší bezpečnost na silnicích, především ve městech. 

Automatické nouzové brzdění s detekcí chodců1 rozpozná chodce a ostatní vozidla, která jste vy možná přehlédli. V rychlostech 5 až 85 km/h systém kontroluje vzdálenost od ostatních vozidel a upozorní vás, pokud se přibližujete příliš rychle nebo je vzdálenost příliš malá. Pokud nezačnete na situaci a varování reagovat, systém automaticky aktivuje brzdy a sníží rychlost vozidla. V rychlostech nižších než 30 km/h je schopen vozidlo i úplně zastavit.

 

1Na přání. Automatické nouzové brzdění s Detekcí chodců pracuje automaticky v rychlostech nad 5 km/h a do 85 km/h. Od 5 do 30 km/h je deklarované metrické snížení dopadu nárazu 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo o maximálně 22 km/h. Řidič tak musí spolupracovat se systémem a brzdit, aby dorovnal rozdíl rychlostí a vozidlo zastavilo. Provozní rychlosti systému Automatického nouzového brzdění s Detekcí chodců závisí na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 85 km/h; pevní překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný. Systém bude dostupný na podzim 2017.

VŠESTRANNOST.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR
Crossland X se perfektně hodí k vašemu životnímu stylu díky nabídce neobyčejné všestrannosti a úložným prostorům, které nabízí vozy SUV. 

Díky objemu zavazadlového prostoru 410 litrů je Crossland X mezi nejlepšími ve své třídě - navíc jej lze zvětšit až na 1 255 litrů. Je mnoho možností, jak udělat váš vůz ještě prostornější: lze posouvat zadní sedadla1 nebo je sklápět v poměru 40/60, lze také při přepravě delších předmětů odklopit loketní opěrku v zadní řadě sedadel a vytvořit otvor do zavazadlového prostoru. Jistě oceníte také možnost nastavení výšky podlahy zavazadlového prostoru.

 

1Obsaženo v sadě prvků, která je za příplatek.

AGR - POTVRZENÍ KVALITY ERGONOMICKÝCH SEDADEL
Abyste dorazili na místo včas a v pohodě: Ergonomická sedadla Active, která nesou pečeť kvality AGR (Kampaň pro zdravá záda)1 a jsou nastavitelná v 16 směrech. 

Díky vyšší pozici pro sezení nabízí Crossland X více než jen lepší výhled z vozu. Díky speciálním ergonomickým sedadlům (certifikovaným "Kampaní ro zdravá záda") pomáhá Crossland X najít vhodnou a zdravou pozici pro vaše záda. Umožní pohodlné sezení díky nastavitelnému opěradlu, hlavovým opěrkám a sedáku.

 

1Ergonomická sedadla Active na přání byla prověřena německou nezávislou asociací specialistů (Aktion Gesunder Rücken e.V.), která spojuje lékaře, terapeuty a specialisty, kteří se věnují bolesti zad.

KONEKTIVITA.

INFOZÁBAVA
Bezdrátové propojení vašeho telefonu díky Apple CarPlayTM1 a Android AutoTM2 s infozábavním systémem Radio R 4.0 IntelliLink – využívejte tak váš telefon naplno bez rozptylování se. 
 • 7" dotykový displej
 • Bezdrátové spojení s digitálními zařízeními3
 • Handsfree telefonování a přístup k fotografiím

 

1Apple CarPlay™ je registrovaná obchodní známka Apple Inc. Funkce nemusí být dostupná ve všech zemích a závisí na verzi OS telefonu - více na www.apple.com

2Android Auto™ je registrovaná obchodní známka Google Inc. Funkce nemusí být dostupná ve všech zemích a závisí na verzi OS telefonu - více na www.android.com

3Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na typu zařízení a jeho operačním systému. Kompatibilitu zařízení zkontrolujete na www.apple.com nebo www.android.com, a také u vašeho prodejce vozů Opel.

NAVIGACE
Vše na jedno místě: Systém Navi 5.0 IntelliLink1 poskytuje hlasové ovládání a barevný dotykový displej pro bezchybné a pohodlné navádění do požadované destinace. 
 • Apple CarplayTM2 a Android AutoTM3 pro projekci telefonu
 • 3D mapové podklady Evropy
 • 8” LCD barevný dotykový displej, 3,5“ barevný displej řidiče
 • Hlasové ovládání s možností čtení SMS zpráv a přednastavených odpovědí
 • Streamování hudby pomocí Bluetooth®
 • Bezdrátové dobíjení telefonu4

 

1Na přání. Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na typu zařízení a jeho operačním systému. Kompatibilitu zařízení zkontrolujete na www.apple.com nebo www.android.com, a také u vašeho prodejce vozů Opel.

2Apple CarPlay™ je registrovaná obchodní známka Apple Inc. Funkce nemusí být dostupná ve všech zemích a závisí na verzi OS telefonu - více na www.apple.com

3Android Auto™ je registrovaná obchodní známka Google Inc. Funkce nemusí být dostupná ve všech zemích a závisí na verzi OS telefonu - více na www.android.com

4Na přání: Indukční dobíjení pro telefony kompatibilní s PMA a Qi.

OPELCONNECT

Buďte v bezpečí a připojeni i na cestách díky chytrým službám:

 • Klid v mysli: Abyste se cítili bezpečně díky nouzovému volání, volání v případě poruchy, měli přehled na vozidlem a relevantní informace.
 
 • Klid v mysli: Abyste se cítili bezpečně díky nouzovému volání, volání v případě poruchy, měli přehled na vozidlem a relevantní informace.
 • Pohodlí: Používejte svůj mobilní telefon pro dálkové funkce (např.odemykání a zamykání dveří) a užijte si výhody parkovacích služeb a automatických plateb.
 • Chytrá jízda: užijte si klidnou cestu díky "live" navigaci1 a plánovaní trasy.  

 

1Služby OpelConnect budou spuštěny na podzim  2019. Služby mohou vyžadovat smluvní vztah/poplatky a jsou závislé na pokrytí mobilním signálem.

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

MOTORY
Všestranný Opel Crossland X nabízí výběr z dynamických a efektivních motorů. Vybírat můžete mezi naftovými a benzínovými motory. 

Crossland X nabízí širokou paletu pohonných jednotek. Všechny moderní naftové motory jsou vybaveny 14,8litrovou nádrží na aditivum AdBlue, které zajišťuje emise na nízkých hodnotách. Další úsporu paliva pak poskytuje Systém Start/Stop1.

 

1Dostupné ve standardní výbavě nebo u vybraných motorů. Všechny motory splňují emisní normu Euro 6 D-temp.

 

Spotřeba paliva v l/100 km: město 6,5-4,4, mimo město 5,0-3,5, kombinovaná 5,6-4,0; emise CO2 v g/km: kombinovaně 127-105.

 

V souladu s nařízením R (EC) No. 715/2007 a R (EC) No. 692/2008 (v aktuálně platné verzi).*/**/***/****

PŘEVODOVKY
Snadné řazení rychlostních stupňů zajišťují 5 a 6stupňové převodovky. Vybrat si také můžete 6stupňovou automatickou převodovku pro pohodlnou jízdu. 

SPECIÁLNÍ VÝBAVY.

CROSSLAND x 2020. SPOUSTA EXTRA VÝBAVY. V ZÁKLADU.
Modely Opel 2020 přináší zákazníkům přesně to, co chtějí. Jsou skvěle vybavené inovativními prvky ve standardní výbavě a splňují tak i ty nejnáročnější požadavky. 
 • 16" ráfky z lehkých slitin v barvě Šedá Technical
 • Čalounění sedadel Opel 2020
 • Přední a zadní LED světlomety
 • Černá střecha
 • Ochranné prvky nárazníků
ULTIMATE
Nastupte do první třídy: Vyzkoušejte Crossland X s luxusními prvky ve standardní výbavě. 

PŘÍSLUŠENSTVÍ OPEL+.

PŘÍSLUŠENSTVÍ JEN PRO VÁS.

Díky originálnímu příslušenství Opel můžete vyjádřit sebe sama a dostat maximum z vašeho nového vozu Crossland X.

 

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Boční prahy
ZOBRAZIT DETAILY
Háček na kabáty FlexConnect
ZOBRAZIT DETAILY
Držák iPadu Mini - FlexConnect
ZOBRAZIT DETAILY
Dělící mříž
ZOBRAZIT DETAILY
Vana zavazadlového prostoru
ZOBRAZIT DETAILY
Velurové podlahové koberce
ZOBRAZIT DETAILY

CO DÁLE?