Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


R 4.0 INTELLILINK. KONEKTIVITA NAPLNO.

Bezdrátové propojení vašeho telefonu díky Apple CarPlayTM1 a Android AutoTM2 s infozábavním systémem Radio R 4.0 IntelliLink – využívejte tak váš telefon naplno bez rozptylování se.

 

 • 7" dotykový displej
 • Bezdrátové spojení s digitálními zařízeními3
 • Handsfree telefonování a přístup k fotografiím

 

1Apple CarPlay™ je registrovaná obchodní známka Apple Inc. Funkce nemusí být dostupná ve všech zemích a závisí na verzi OS telefonu - více na www.apple.com

2Android Auto™ je registrovaná obchodní známka Google Inc. Funkce nemusí být dostupná ve všech zemích a závisí na verzi OS telefonu - více na www.android.com

3Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na typu zařízení a jeho operačním systému. Kompatibilitu zařízení zkontrolujete na www.apple.com nebo www.android.com, a také u vašeho prodejce vozů Opel.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

PRVOTŘÍDNÍ NAVIGAČNÍ SYSTÉM.

Vše na jedno místě: Systém Navi 5.0 IntelliLink1 poskytuje hlasové ovládání a barevný dotykový displej pro bezchybné a pohodlné navádění do požadované destinace.

 

 • Apple CarplayTM2 a Android AutoTM3 pro projekci telefonu
 • 3D mapové podklady Evropy
 • 8” LCD barevný dotykový displej, 3,5“ barevný displej řidiče
 • Hlasové ovládání s možností čtení SMS zpráv a přednastavených odpovědí
 • Streamování hudby pomocí Bluetooth®
 • Bezdrátové dobíjení telefonu4

 

1Na přání. Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na typu zařízení a jeho operačním systému. Kompatibilitu zařízení zkontrolujete na www.apple.com nebo www.android.com, a také u vašeho prodejce vozů Opel.

2Apple CarPlay™ je registrovaná obchodní známka Apple Inc. Funkce nemusí být dostupná ve všech zemích a závisí na verzi OS telefonu - více na www.apple.com

3Android Auto™ je registrovaná obchodní známka Google Inc. Funkce nemusí být dostupná ve všech zemích a závisí na verzi OS telefonu - více na www.android.com

4Na přání: Indukční dobíjení pro telefony kompatibilní s PMA a Qi.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

JE ZDE VŽDY PRO VÁS.

Buďte v bezpečí a připojeni i na cestách díky chytrým službám:

 • Klid v mysli: Abyste se cítili bezpečně díky nouzovému volání, volání v případě poruchy, měli přehled za vozidlem a relevantní informace.
 • Pohodlí: Používejte svůj mobilní telefon pro dálkové funkce (např.odemykání a zamykání dveří) a užijte si výhody parkovacích služeb a automatických plateb.
 • Chytrá jízda: užijte si klidnou cestu díky "live" navigaci1 a plánovaní trasy.  

 

1 Služby OpelConnect budou spuštěny na podzim  2019. Služby mohou vyžadovat smluvní vztah/poplatky a jsou závislé na pokrytí mobilním signálem.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ