Skip To Content
Hlavní prvky

Opel Grandland Plug-in Hybrid

Design

Výrazný a ambiciózní
Náš zatím nejambicióznější facelift kombinuje výrazné estetické prvky a precizní německé inženýrství, aby vám přinesl zcela neobyčejné SUV - Opel Grandland Plug-in Hybrid. Sebevědomý vůz s ikonickou přední maskou, které říkáme Vizor. 
Zaměřeno správným směrem
Grandland Plug-in Hybrid je vybavený novým Pure Panelem Opel - integrovaným displejem, který přináší zcela nový rozměr z řízení vozu. Přináší ty nejdůležitější informace v čisté a čitelné podobě - přivítejte "digitální detox". 
Od podlahy
Když říkáme, že Grandland Plug-in Hybrid není typické SUV, musíme začít od podlahy neboli od ráfků a od lakovaných ochranných prvků karoserie do barvy vozu. Mysleli jsme i na ty nejmenší detaily a sportovní vzhled vozu. I proto si můžete vybírat ráfky ve velikostech 17, 18  a 19 palců. 
Budou se za vámi otáčet. Neustále
Nejste jako ostatní. Proč by tedy vaše SUV mělo být jiné než vy? Objevte unikátní osobitost díky dvoubarevnému lakování, které zajistí vašemu Grandlandu Plug-in Hybrid pozornost okolí. 
Více než jméno
Aktualizovaný design označení modelu na víku zavazadlového prostoru souzní s celkovou designovou strategií značky: je výrazné, čisté a atraktivní. Podtrhuje tak vlajkovou loď mezi SUV modely značky Opel. Pod kapotou pak čeká prvotřídní technologie a výkon. "Grand" získává zcela nový rozměr. 
Budoucnost je zde
Grandland Plug-in Hybrid je neobyčejný ze všech úhlů. Okamžitě vás zaujmou originální detaily, kterým vévodí Opel Vizor - unikátní design přední masky s integrovanými světlomety, senzory a logem. Vzadu jsou pak jeho odrazem LED světlomety, které vůz opticky rozšiřují.  

Inovace

Svělomety Intelli-Lux LED pixel

Přinášíme vám revoluční technologii předních světlometů Intelli-Lux LED® Pixel1 - další krok do budoucnosti. Tento prvotřídní systém zlepšuje viditelnost v noci a zamezuje oslňování protijedoucích vozidel při dálkových světlech. Každý světlomet se skládá z 84 segmentů, které se automaticky vypínají a zapínají dle aktuální situace před vozidlem.

 

 

1 Dostupnost dle aktuální nabídky

 
Automatické nouzové brzdění

Systém1 varuje řidiče zvukově, pokud se před vozem odehrává nebezpečná situace. Pokud se například přiblíží jiný vůz nebo systém detekuje chodce ve vozovce. Následně dochází k automatickému zpomalení vozu nebo jeho zastavení.

 

1 Automatické nouzové brzdění s Detekcí chodců pracuje automaticky v rychlostech nad 5 km/h a do 140 km/h. Od 5 do 30 km/h je deklarováno metrické snížení dopadu nárazu 0,9 g. Od 30 do 140 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo o maximálně 50 km/h. Řidič tak musí spolupracovat se systémem a brzdit, aby dorovnal rozdíl rychlostí a vozidlo zastavilo. Provozní rychlosti systému Automatického nouzového brzdění s Detekcí chodců závisí na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 140 km/h; pevní překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný.

 
Pokročilý parkovací asistent1

Grandland Plug-in Hybrid dokáže sám najít vhodné parkovací místo a zaparkovat do něj, zatímco vy se budete starat o pedály plynu a brzdy.

 

1 Dostupnost dle aktuální nabídky. Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný. 

 
360° kamera

Kamera se zobrazením 360°1 detekuje objekty, které jsou okolo vozu a vy tak máte větší jistotu. Na obrazovce se promítá, jak vypadá okolí vozu při parkování nebo při couvání.

 

1 Dostupnost dle aktuální nabídky.

 
Aktivní udržování vozu v pruzích1

Díky přední kameře Opel Eye vás tento systém navede zpátky do jízdního pruhu, pokud z něj nechtěně vyjedete pomocí drobné korekce pozice volantu. Grandland Plug-in Hybrid dbá na vaše bezpečí za všech okolností.

 

1 Pouze v kombinaci s automatickým tempomatem. Řidič je vždy povinen sledovat provoz a mít vozidlo pod kontrolou. 

 
Asistence při jízdě na dálnici
Integrovaný asistent pro jízdu na dálnici zahrnuje Adaptivní tempomat, funkci Stop-and-Go a Asistenta pro jízdu v pruzích. Funguje v poloautomatickém režimu, který usnadňuje jízdu po dálnici - držet se daného pruhu a udržovat vzdálenost od vozidla vpředu. Zapíná se stiskem tlačítka. Vypnout jej můžete pohybem volantu. 
Moderní 8stupňová automatická převodovka

Vyberte si ze 4 jízdních režimů - electric, hybrid,  sport a 4WD*. Hybridní režim vybírá nejefektivnější nastavení a přepíná tak mezi jízdou na elektřinu a na klasické palivo. Automatická převodovka nabízí následující nastavení:

 

 • P - Parkování
 • N - Neutrál
 • D - Jízda
 • R - Couvání
 • Včetně funkce regenerativního brzdění

 

*4WD = Pohon všech kol pouze pro model Hybrid4 model.

 

Prémiové pohodlí

Ergonomická sedadla active

Zapomeňte na bolest zad na cestách. Ergonomická sedadla Active s certifikací "Kampaně pro zdravá záda" (AGR)1 nabízí skvělé pohodlí i při dlouhých cestách.

 

 • Pohodlná pozice pro sezení
 • 16 možností nastavení2
 • Luxusní kožené čalounění2
 • Vyhřívaná a odvětrávaná sedadla2

 

1 Dostupnost dle aktuální nabídky. Certifikát je puncem kvality, který uděluje nezávislé sdružení specialistů z různých medicínských disciplín.

2 Na přání pro vybrané výbavy.

 
Prvky vyhřívání

Díky vyhřívaným prvků vás zima nezastaví.

 

 • Vyhřívaná přední a zadní sedadla1. Užijte si pohodlí vy i vaši spolucestující díky vyhřátým sedadlům.
 • Vyhřívaný volant1. Stiskem tlačítka se ohřejí části volantu i vaše ruce.
 • Vyhřívané čelní okno ThermaTec™1. Sníh a led roztají velmi rychle díky tomuto oknu.
 • Vyhřívaná zpětná zrcátka1. Již žádné škrábání. Čistý výhled během chvilky.

 

1 Dostupnost dle aktuální nabídky.

 
Handsfree ovládání zavazadlového prostoru

Stačí jeden pohyb nohou pod zadním nárazníkem a zavazadlový prostor se otevře díky inteligentnímu bezdotykovému otevírání jeho víka1.

 

1Dostupnost dle aktuální nabídky.

 

Konektivita

Infozábava

Nový Grandland Plug-in Hybrid je vybaven Pure Panelem. Nabízí až 10 palcový barevný dotykový displej infozábavního systému. Váš chytrý telefon můžete připojit díky Apple CarPlay™1,3 nebo Android Auto™2,3 k systému Navi 5.0 IntelliLink. 

 

 • Přehrávání hudby
 • Funkce příjmu a přečtení emailů
 • Přístup k fotografiím přes USB
 • Streamování hudby a telefonování handsfree díky Bluetooth®4

 

Snadno ovládejte vybrané prvky pomocí hlasového ovládání Apple Siri™1,3.

 

1Apple CarPlay™ a Apple Siri™ jsou registrované ochranné známky Apple Inc. 

2Android Auto™ je registrovaná ochranná známka Google Inc.

3Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit dle zařízení a verze operačního sytému. Kompatibilitu ověříte na www.apple.com, www.android.com nebo u svého prodejce vozů Opel.

4Bluetooth® je registrovaná ochranná známka Bluetooth SIG inc. 

 
Navigace

Rozšiřte si obzory bez toho, abyste se ztratili. Celou Evropu máte na dosah vaší ruky díky integrovaným mapovým podkladům v systému Multimedia Navi Pro s 10 palcovým dotykovým displejem1 a službami Live Navigation2.

 

 • Dynamická 3D Navigace s dopravními zprávami TMC
 • Integrované mapové podklady Evropy
 • Body zájmu (POI) a zajímavosti v destinacích
 • Hlasové zadávání destinací

 

1 Dostupnost dle aktuální nabídky.

2 Služby Live Navigation zahrnují online dopravní zpravodajství, informace o cenách paliv, informace o parkování, hledání POI, hledání nabíjecích stanic, počasí a upozornění na události na cestě (nelze v Německu a Švýcarsku).

 
Bezdrátové nabíjení

Pro nabíjení vašeho telefonu již nebudete potřebovat kabely. A to díky indukčnímu nabíjení1.

 

 • Bezdrátová dobíjecí plocha pomůže váš telefon udržet stále v provozu.
 • Použití je možné s vybranými chytrými telefony.

 

Poznámka: Integrovaný obal může být pro některá zařízení vyžadován.

1 Dostupnost dle aktuální nabídky. Pouze pro zařízení s PMA nebo Qi. Kompatibilitu zařízení ověříte u svého prodejce vozů Opel.

 
Opel Connect

Nabídka chytrých služeb1, která přináší novou úroveň bezpečí a podpory při vašich cestách.

 

 • Bezpečí: Automatické nouzové volání1, Automatické volání v případě nehody1 a pravidelné informace o vozidle pro váš klid.
 • Dálkové ovládání e-Remote Control2:  nastavení předehřátí vozidla nebo jeho vychlazení v létě, kontrola a nastavení nabíjení, kontrola úrovně nabití baterie.
 • Inteligentní jízda: Díky plánování trasy a službám Live Navigation3 bude vaše cestování klidnější.

 

1 Používání služeb Nouzového volání a Volání v případě nehody vyžaduje smluvní vztah uzavřený při objednání vozidla, který je bezplatný, a který vyžaduje možnost lokalizace vozidla. Tyto služby jsou závislé na pokrytí mobilním signálem. Asistenční služby (Opel Mobilservice) jsou zdarma po dobu 1 roku od první registrace vozidla, poté jsou zpoplatněny. Více informací naleznete na www.opel.cz

2 Pouze pro elektromobily

3 Služby Live Navigace jsou zdarma po dobu 36 měsíců od aktivace. Poté jsou zpoplatněné.

 

Příslušenství Opel+

Pro všechny vaše potřeby

Díky originálnímu příslušenství Opel se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

 

Fotografie jsou pouze ilustrativní.