Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


MODERNÍ SVĚTLOMETY AFL LED.

Chytré přední LED světlomety (AFL)1 poskytují až o 30% lepší viditelnost než klasické halogenové světlomety. Lepší viditelnost v noci pak znatelně zvyšuje bezpečnost.

 

Automatická dálková světla přepínají na potkávací světla v případě detekce jiného vozu. To zaručuje nejlepší možnou viditelnost v každé situaci bez oslnění ostatních řidičů.


Ať jsou podmínky jakékoli, systém světla nastaví pro maximální viditelnost:

  • Světla pro okresní silnici
  • Světla pro dálnici
  • Světla do města
  • Přisvěcování do zatáček
  • Světla pro nepřízeň počasí
  • Dynamická světla v zatáčkách


1Na přání pro Enjoy a Innovation. Standardně pro Ultimate. Nelze pro Edition.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

NASTAVTE RYCHLOST A JEĎTE.

Autonomní1 generace asistenčních systémů řidiče je zde. Neustále monitorují vozovku a chrání Grandland X pro vaše maximální pohodlí.

 

Autonomní asistent jízdy1 automaticky udržuje rychlost mezi 30 a 180 km/h. Pokud je to nutné, zpomalí vozidlo nebo jej úplně zastaví.

1Na přání. Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

AUTOMATICKÉ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ.

Systém1 varuje řidiče zvukově, pokud se před vozem udává nebezpečná situace . Pokud se například přiblíží jiný vůz nebo systém detekuje chodce ve vozovce. Následně dochází k automatickému zpomalení vozu nebo jeho zastavení.

 

1Na přání. Automatické nouzové brzdění s Detekcí chodců pracuje automaticky v rychlostech nad 5 km/h a do 85 km/h. Od 5 do 30 km/h je deklarované metrické snížení dopadu nárazu 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo o maximálně 22 km/h. Řidič tak musí spolupracovat se systémem a brzdit, aby dorovnal rozdíl rychlostí a vozidlo zastavilo. Provozní rychlosti systému Automatického nouzového brzdění s Detekcí chodců závisí na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 140 km/h; pevná překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

PRVOTŘÍDNÍ BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE.

Grandland X vám kryje záda za všech okolností: díky vybavení prvotřídními moderními technologiemi je řízení snazší a bezpečnější než kdy dříve.

 

  • Aktivní udržování vozu v pruhu1: Pomáhá zamezit kolizím udržováním vozu v jízdním pruhu za pomoci jemné korekce natočení volantu.
  • Upozornění vyjetí z jízdního pruhu: Zabraňuje nehodám za pomoci varování řidiče zvukovým a vizuálním signálem.
  • Hlídání slepého úhlu2: Ultrazvuková čidla monitorují okolí vozu a varují řidiče, pokud se ve slepém úhlu nacházejí jiná vozidla.
  • Systém hlídání únavy1: Analyzuje chování řidiče v průběhu času a trajektorii vozu pro spuštění varovných prvků

 

1Na přání pro Enjoy a Innovation. Standardně pro Ultimate.
2Na přání pro Enjoy. Standardně pro Innovation a Ultimate.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

KAMERA SE ZOBRAZENÍM 360°

Pokročilá kamera se zobrazením 360° 1 detekuje objekty, které jsou okolo vozu. Na obrazovce tak máte stále přehled, jak vypadá okolí vozu při parkování nebo couvání.

 

1Na přání pro Enjoy a Innovation se Sadou Park & Go 3. Standard pro Ultimate. Nelze pro Edition. Sada Park & Go 3 zahrnuje: Navi 5.0 IntelliLink, 8" barevný dotykový displej, AM/FM rádio, 2x USB, rozhraní pro iPod, Bluetooth® handsfree a streamování hudby, hlasové ovládání, projekci chytrého telefonu, navigační systém, ovládací prvky na volantu, anténu ve tvaru žraločí ploutve, pokročilý parkovací asistent, kameru Visio Park 2 – 360°, elektricky ovládaná, sklopná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie, hlídání slepého úhlu a náklon při zařazení zpátečky.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

EXPERT V PARKOVÁNÍ.

Už se nemusíte bát menších parkovacích míst. Aktivujte systém1 stiskem tlačítka a ten převezme kontrolu nad volantem vozu Grandland X, zatímco vy se budete starat o pedál plynu a brzdy.

 

1Na přání pro Enjoy a Innovation. Standardně pro Ultimate. Nelze pro Selection. Asistenční systémy řidiče Opel jsou vytvořeny pro pomoc řidiči v krizových situacích a mají jistá omezení. Za řízení vozu je stále zodpovědný řidič samotný.

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ