SKIP TO CONTENT
GSi

NOVÁ INSIGNIA GSi.

Vášeň za volantem.

Krásné tvary, výkonný motor a perfektní ergonomie: nová Insignia GSi spojuje zábavu za volantem s pokročilými technologiemi - to vše ve sportovním balení pro varianty Grand Sport a Sports Tourer.
DYNAMIKA A STYL.
Ikonický design GSi je věrný svému odkazu. Doplňují jej i dvoubarevné ráfky z lehkých slitin o velikosti 20 palců. Dvojitý výfuk poukazuje na vysoký výkon a vášeň, zatímco zadní spojler poskytuje potřebnou přítlačnou sílu. 
STYLOVÝ A DYNAMICKÝ.
Díky sportovním prvků interiéru, mezi které patří volant s plochou spodní hranou, ergonomická1 sportovní2 sedadla s integrovanými opěrkami hlavy a sportovními pedály, verze GSi dokazuje svoji sportovní orientaci. 

1 Ergonomická sedadla jsou certifikována Kampaní pro zdravá záda (AGR), nezávislou organizací pro ergonomii. Certifikát je důkazem kvality sedadel, který uděluje nezávislá zkušební komise expertů a lékařů z různých oborů.

2 Na přání.

VÝKON VE STANDARDNÍ VÝBAVĚ.
Atraktivní 20palcové dvoubarevné ráfky z lehkých slitin, brzdy BREMBO a sportovní pneumatiky jsou standardní výbavou GSi. Podvozek FlexRide a pohon všech kol Twinster s distribucí výkonu činí z Insignie neobyčejný sportovní vůz. 
SPORTOVNÍ GENY.
Nová Insignia GSI je čistokrevný sportovní stroj. Výkonný benzínový motor 2.0 přináší výkon 169 kW (230 k) a točivý moment 350 Nm a je spojen s 9stupňovou automatickou převodovkou.