Skip To Content
Hlavní prvky

Toto je Mokka-e

Design

Postoj a proporce
Nová Mokka-e a její revoluční design jsou prvními krůčky k budoucnosti značky Opel. Každá linie, každý záhyb karoserie i její silueta naznačují výraznou grafickou identitu nových modelů a vyjadřují sebevědomí. Mokka-e je vozidlo, které vystupuje z řady díky svému sebevědomému a individuálnímu stylu. 
Chce být jiná
Objevte prostor, který vytvořili němečtí designéři. Interiér je skvělým digitálním detoxem a přináší zcela nové zážitky z jízdy - i díky unikátním kombinacím materiálů, dekorů nebo čalounění. 
Atraktivní ze všech úhlů
Ať se na Mokku-e podíváte z jakéhokoli úhlu, objevíte moderní a designové prvky. Zaujme vás svým pohonem, Full LED zadními světlomety nebo revolučním designem přední části, který nazýváme "Vizor". 
Neobyčejné se stává standardem
Mokku-e si můžete upravit díky výběru z atraktivních designů ráfků z lehkých slitin ve velikostech 16 až 18 palců. Podtrhnete tak její výrazný design, ne nadarmo se říká, že kola dělají auto. 
Osobní styl
Vystupte z davu díky unikátním designovým prvkům. Mokka-e není jako ostatní vozy a můžete si ji upravit dle své chuti, včetně možnosti prosklené střechy a barvy kapoty. 
Nová ikona
"Vizor" je novým designovým podpisem značky Opel. Přední světlomety, senzory asistenčních systémů a další prvky jsou sjednoceny do designového prvku, který dominuje přední části vozu. 

Bezpečnost a inovace

Přední světlomety LED matrix
Adaptivní přední světlomety Intelli-Lux LED® Matrix zajišťují skvělou viditelnost za všech okolností. Umožňují tak pohodlnou jízdu a dobrý rozhled i díky výkonným dálkovým světlometům, které neoslňují ostatní řidiče. 
Automatický tempomat
Automatický tempomat1,2 přináší bezpečnost a pohodlí pro každou vaši cestu. Automaticky zrychluje a zpomaluje dle situace před vámi a udržuje tak bezpečnou vzdálenost mezi vozidly. 

1 Na přání. Aktivace je možná mezi 30 a 180 km/h.

2 Asistenční systémy Opel jsou určeny pro podporu řidiče a mají svá omezení. Za řízení vozu je však zodpovědný vždy řidič.

Automatické nouzové brzdění
Je součástí asistenčních systémů řidiče, mezi které patří také Udržování v pruhu a Upozornění na vyjetí z pruhu. Automatické nouzové brzdění Mokky-e monitoruje situaci před vozem a detekuje chodce i vozidla. Znatelně snižuje riziko kolize. Pod 30 km/h se stává nejvíce nehod ve městech a proto dokáže systém Mokku-e i zcela zastavit. Ve vyšších rychlostech dokáže systém vozidlo zpomalit až o 50 km/h a snižuje tak dopady možného střetu. 
Digitální palubní přístroje
Propracované a snadno čitelné - takové jsou palubní přístroje Mokky-e "Opel Pure Panel". 12palcový displej poskytuje všechny potřebné informace a je možné si jej přizpůsobit. Vše tak máte krásně pod kontrolou. 
180° panoramatická zadní kamera
Panoramatická kamera umožňuje rozhled v úhlu 180°, čímž odhalí mnohem více potenciálních rizik za vozidlem a také dokáže upozornit na vozidla přijíždějící ze stran. Tuto funkci oceníte především při vyjíždění z parkovacích míst. 
Parkovací asistent
Perfektní parkování je hračka. Pokročilý parkovací asistent1 Mokky-e ovládá řízení a vy se staráte o pedál plynu a brzdy. Systém dokáže najít vhodné parkovací místo, a zaparkovat do něj. Dokáže vám i pomoci při vyjíždění zpátky na silnici. 
1 Asistenční systémy Opel jsou určeny pro podporu řidiče a mají svá omezení. Za řízení vozu je však zodpovědný vždy řidič.

Prémiové pohodlí

Pohodlí na druhou
Mokka-e učiní každou cestu zajímavější - a díky skvělým sedadlům s masážní funkcí pro řidiče, i mnohem pohodlnější. Cestujte pohodlně a stylově. 
Vyhřívané prvky
Za chladných dní je jen pár věcí, které oceníte více než vyhřáté sedadlo. Mokka-e nabízí tři stupně intenzity vyhřívání a řidič si užije také vyhřívaný volant. 
Všestrannost
Prostorná kabina Mokky-e a její chytré prvky vás připraví na každou cestu. Díky spoustě místa pro cestující i jejich zavazadla. Zadní sedadla lze sklápět v poměru 40:60 a znatelně tak zvýšit flexibilitu a objem zavazadlového prostoru. 

Konektivita

Navigace
Prvotřídní navigace Opel vám najde tu nejlepší trasu, hlídá dopravní zpravodajství, zobrazuje nejbližší nabíjecí stanice a jejich obsazenost. Vyberte si mezi systémem Multimedia Navi Pro s 10" displejem1 a službami Live Navigation2 nebo systém Multimedia Navi se 7" displejem1

1 Na přání.

2 Služby Live Navigation zahrnují online dopravní zprávy, ceny paliv, informace o parkování, online hledání nabíjecích stanic (POI), informace o počasí..

 

Infozábava
Mokka-e je místo, kde chcete trávit čas díky kompatibilitě s Apple CarPlayTM1 a Android AutoTM2,3, Bluetooth® streamování hudby4, USB portům a 6 reproduktorům pro skvělý zážitek.  
1 Apple CarPlay™ a Apple Siri™ jsou registrované ochranné známky Apple Inc..

2 Android Auto™ je registrovaná ochranná známka Google Inc.

3 Kompatibilita a vybrané funkce závisí na typu zařízení a verzi operačního systému. Kompatibilitu zkontrolujete na www.apple.com, www.android.com nebo u vašeho prodejce vozů Opel.

4 Bluetooth® je registrovaná ochranná známka Bluetooth SIG Inc.

Bezdrátové dobíjení
Abyste si jízdu ve voze Mokka-e užili naplno, můžete dobíjet váš chytrý telefon díky bezdrátové technologii1. Díky zabudovanému ochrannému mechanismu chrání váš telefon při jízdě na hrbolatých silnicích. 
1 Na přání. Může vyžadovat speciální příslušenství pro telefonu. Indukční dobíjení pouze pro telefony podporující technologii PMA nebo Qi. Kompatibilitu zkontrolujete u svého prodejce vozů Opel.
Služby OpelConnect1
Stále ve spojení a v bezpečí na cestách díky celé řadě chytrých služeb1 - i pro elektromobily. 
  • Pro váš klid: Nouzové volání, volání v případě poruchy a pravidelné informace o stavu vozidla jsou zde pro váš klid.
  • Pohodlí:  Dálkové ovládání zamykání vozu nebo klaksonu. Naše služby speciálně navržené pro elektromobily: e-Remote Control, Plánovač tras a Charging Pass - s námi jste stále v pohybu!
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky Live Navigaci online1 a možnosti organizace trasy. 

 

Služby Opel Connect Opel Connect se mohou lišit dle modelu vozu nebo země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují ke své funkčnosti pokrytí mobilním signálem.

Další kroky