Skip To Content
Hlavní prvky

To je Mokka

Výrazná. Atraktivní. Objevte zcela novou éru německého designu a technologií

Design

Zájem zaručen
Mokka svým dynamickým vzhledem a progresivními designovými prvky zaujme každého. Je zcela novým vyjádřením německého inženýrství a sebevědomé budoucnosti značky Opel. 
Lahodí očím
Výrazné linie karoserie vozu Mokka startovací pozicí vaší cesty do nového světa německého designu. Uvnitř pak objevíte harmonické proporce, světlo, prostor a prvotřídní technologie pro skvělý zážitek z řízení. 
Brilantní detaily
Mokka je atraktivní ze všech úhlů. Každá linie, každý prvek byly promyšleny, aby dohromady vytvořily dynamický a skvěle fungující vůz. 
Atraktivní vzhled
Mokka přináší sportovní vzhled do každého dne a to nejen díky krásným ráfkům z lehkých slitin ve velikostech 16”, 17” nebo 18” a paletě atraktivních barev. Mokka je jiná a zcela originální. 
Barvy střechy a kapoty
Svoji osobnost můžete vyjádřit stylově díky exkluzivním designovým prvkům a možnostem individualizace. Upravte si vzhled Mokky díky možnosti výběru barvy střechy a kapoty. 
Ucelený design
Originální designový styl vozu Mokka je viditelný na každé její části. Je perfektně vyvážený a dbá na prvotřídní funkčnost. Vše začíná vpředu unikátním designovým prvkem Opel Vizor a symbolicky končí "plovoucí" střechou, která vytváří čistou linii bočních oken. 
Aby byla vaše Mokka ještě zábavnější, můžete si vybrat barvu lemování bočních oken - v nabídce je červená, stříbrná a černá barva.

Bezpečnost a inovace

Světlomety matrix LED®
Adaptivní přední světlomety Intelli-Lux LED® Matrix zajišťují skvělou viditelnost za všech okolností. Umožňují tak pohodlnou jízdu a dobrý rozhled i díky výkonným dálkovým světlometům, které neoslňují ostatní řidiče. 
Automatický tempomat
Automatický tempomat1,2 přináší bezpečnost a pohodlí pro každou vaši cestu. Automaticky zrychluje a zpomaluje dle situace před vámi a udržuje tak bezpečnou vzdálenost mezi vozidly.
 

1 Na přání. Aktivace je možná mezi 30 a 180 km/h.

2 Asistenční systémy Opel jsou určeny pro podporu řidiče a mají svá omezení. Za řízení vozu je však zodpovědný vždy řidič.

Automatické nouzové brzdění
Je součástí asistenčních systémů řidiče, mezi které patří také Udržování v pruhu a Upozornění na vyjetí z pruhu. Automatické nouzové brzdění Mokky monitoruje situaci před vozem a detekuje chodce i vozidla. Znatelně snižuje riziko kolize. 
Pod 30 km/h se stává nejvíce nehod ve městech a proto dokáže systém Mokku i zcela zastavit. Ve vyšších rychlostech dokáže systém vozidlo zpomalit až o 50 km/h a snižuje tak dopady možného střetu.
Digitální palubní přístroje
Propracované a snadno čitelné - takové jsou palubní přístroje Mokky "Opel Pure Panel". 12palcový displej poskytuje všechny potřebné informace a je možné si jej přizpůsobit. Vše tak máte krásně pod kontrolou. 
180° panoramatická zadní kamera
Panoramatická kamera umožňuje rozhled v úhlu 180°, čímž odhalí mnohem více potenciálních rizik za vozidlem a také dokáže upozornit na vozidla přijíždějící ze stran. Tuto funkci oceníte především při vyjíždění z parkovacích míst. 
Parkovací asistent

Perfektní parkování je hračka. Pokročilý parkovací asistent1 Mokky ovládá řízení a vy se staráte o pedál plynu a brzdy. Systém dokáže najít vhodné parkovací místo, a zaparkovat do něj. Dokáže vám i pomoci při vyjíždění zpátky na silnici.

 

1 Asistenční systémy Opel jsou určeny pro podporu řidiče a mají svá omezení. Za řízení vozu je však zodpovědný vždy řidič.

 

Prémiové pohodlí

Pohodlí na druhou
Mokka učiní každou cestu zajímavější - a díky skvělým sedadlům s masážní funkcí pro řidiče, i mnohem pohodlnější. Cestujte pohodlně a stylově. 
Vyhřívané prvky
Za chladných dní je jen pár věcí, které oceníte více než vyhřáté sedadlo. Mokka nabízí tři stupně intenzity vyhřívání a řidič si užije také vyhřívaný volant. 
Všestrannost
Prostorná kabina Mokky a její chytré prvky vás připraví na každou cestu. Díky spoustě místa pro cestující i jejich zavazadla. 
Zadní sedadla lze sklápět v poměru 40:60 a znatelně tak zvýšit flexibilitu a objem zavazadlového prostoru.

Konektivita

Navigace
Prvotřídní navigace Opel vám najde tu nejlepší trasu, hlídá dopravní zpravodajství, zobrazuje nejbližší nabíjecí stanice a jejich obsazenost. Vyberte si mezi systémem Multimedia Navi Pro s 10" displejem1 a službami Live Navigation2 nebo systém Multimedia Navi se 7" displejem1

1 Na přání.

2 Služby Live Navigation zahrnují online dopravní zprávy, ceny paliv, informace o parkování, online hledání nabíjecích stanic (POI), informace o počasí..

 

Infozábava
Mokka je místo, kde chcete trávit čas díky kompatibilitě s Apple CarPlayTM1 a Android AutoTM2, 3, streamování hudby přes Bluetooth®4, USB portům a 6 reproduktorům pro skvělý zážitek. 
1 Apple CarPlay™ a Apple Siri™ jsou registrované ochranné známky Apple Inc..

2 Android Auto™ je registrovaná ochranná známka Google Inc.

3 Kompatibilita a vybrané funkce závisí na typu zařízení a verzi operačního systému. Kompatibilitu zkontrolujete na www.apple.com, www.android.com nebo u vašeho prodejce vozů Opel.

4 Bluetooth® je registrovaná ochranná známka Bluetooth SIG Inc.

Bezdrátové dobíjení
Abyste si jízdu ve voze Mokka užili naplno, můžete dobíjet váš chytrý telefon díky bezdrátové technologii1. Díky zabudovanému ochrannému mechanismu chrání váš telefon při jízdě na hrbolatých silnicích. 
1 Na přání. Může vyžadovat speciální příslušenství pro telefonu. Indukční dobíjení pouze pro telefony podporující technologii PMA nebo Qi. Kompatibilitu zkontrolujete u svého prodejce vozů Opel.
Služby OpelConnect1
Nabídka chytrých služeb, která přináší novou úroveň bezpečí a podpory při vašich cestách elektromobilem. 
  • Pro váš klid: Nouzové volání, volání v případě poruchy a pravidelné informace o stavu vozidla jsou zde pro váš klid.
  • Pohodlí:  Dálkové ovládání zamykání vozu nebo klaksonu. Naše služby speciálně navržené pro elektromobily: e-Remote Control, Plánovač tras a Charging Pass - s námi jste stále v pohybu!
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky Live Navigaci online1 a možnosti organizace trasy. 

 

Služby Opel Connect Opel Connect se mohou lišit dle modelu vozu nebo země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují ke své funkčnosti pokrytí mobilním signálem.

Jízdní dynamika

Motor
Mokka je výrazným zástupcem nového designového jazyka značky Opel. Přináší však mnohem více než jen vzhled - její efektivní motory a skvělé řízení jsou toho důkazem. 
Dynamický benzínový motor 1.2 Direct Injection Turbo přináší výkon 130 koní, zatímco pokročilý naftový motor 1.5 se pyšní výkonem 110 koní. Pro oba platí skvělá efektivita a nízké emise CO2.
Převodovka a jízdní režimy
Objevte nabídku převodovek a výkonných technologií pro váš jízdní styl. Mokka přichází se 6stupňovou manuální převodovkou a prvotřídní 8stupňovou automatickou převodovkou. 
Vše pod kontrolou můžete mít například díky pádlům pod volantem, díky kterým můžete řadit rychlosti podle svého. 8stupňová převodovka nabízí řidiči možnost volby jízdního režimu: Sport pro dynamickou jízdu, Eco pro maximální úsporu paliva a Normal pro běžnou jízdu.
Technologie pro výkon
Pouhým pohledem na krásné proporce Mokky můžete zjistit, že její tvůrci pochopili, že jen být silný, nestačí. Musíte přesně vědět, kdy a jak výkon používat. Pro Mokku to platí na 100 procent - díky chytrým funkcím a pokročilým technologiím si každý může užít její výkon a mít nad ním kontrolu. 

Příslušenství Opel+

Na míru vašim potřebám

Díky originálnímu příslušenství Opel+ získáte maximum ze svého vozu. Testováno a vytvořeno na míru.
Fotografie se mohou od reálného produktu lišit. 

Další kroky