Výbavy

ATRAKTIVNĚJŠÍ, NEŽ KDY PŘEDTÍM.

DEFINICE STANDARDŮ.

EXTERIÉR

Stylová, dynamická a inovativní - atraktivnější, než kdy předtím. Nová Astra Hatchback přináší německé inženýrství, prvotřídní inovace - jako světlomety IntelliLux LED Matrix - a emotivní design se sportovním nádechem. To vše umocňuje prémiová 3D maska chladiče a Sada Black.

 

1 Na přání

 
INTERIÉR
Velký prostor pro nohy vzadu, prémiová sedadla a moderní design. Nová Astra je vyrobena na míru všem, kteří chtějí cestovat v pohodlí.
 
BARVY
Vyberte si Astru v jedné z nabízených stylových barev.
 
RÁFKY
Stylová jízda. Vyberte si ráfky, které dodají vaší Astře osobitost.
 
STŘEŠNÍ OKNO

Velké elektricky ovládané střešní okno1 se zabudovaným deflektorem přináší čerstvý vzduch a zabudovaná sluneční clona zabraňuje oslnění.

 

1 Na přání

 
LED SVĚTLOMETY

Unikátní motiv "křídel" v zadních LED světlometech1 a světlech pro denní svícení dodává na viditelnosti a stylu visibility.

 

1 Na přání

 
SVĚTLOMETY INTELLILUX LED® MATRIX.

Vidět a být viděn. Prvotřídní světlomety IntelliLux LED® Matrix1 přináší  pohodlí dálkových světel bez oslnění ostatních řidičů.  Světlomety IntelliLux LED® Matrix automaticky nastavují světelný kužel a vy tak nebudete oslňovat protijedoucí vozidla při zapnutých dálkových světlech. Skládají se z 16 oddělených LED segmentů.

 

1 Na přání. 

 
LED světlomety

Protože prvotřídní technologie také znamenají úsporu energie, spotřebovává naše efektivní LED světlo1 pouhých 20 Wattů a snižuje tak produkci emisí CO2.

 

1 Na přání

 
BEZPEČNOST

Nová Astra Hatchback nabízí prvotřídní bezpečnostní systémy a nejnovější technologie včetně:

 

  • Rozpoznávání dopravních značek1: neustále zobrazuje rychlostní omezení na displeji řidiče.
  • Automatické nouzové brzdění s detekcí chodců1,2: monitoruje3 dopravní situaci před vozidlem a brzdí, když detekuje nebezpečí.
  • Systém upozornění na hrozící čelní srážku1: upozorňuje na nebezpečí srážky akustickým signálem a ikonou na palubních přístrojích.
  • Asistent jízdy v pruzích1,2: varuje řidiče při tendenci vyjet z jízdního pruhu a aktivně zasahuje do řízení jemnými pohyby.

 

1 Na přání. Standardně pro vyšší výbavy. 

2 Asistenční systémy Opel jsou navrženy pro pomoc řidiči v nouzových situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič sám.

3 Automatické nouzové brzdění s detekcí chodců pracuje automaticky v rychlostech od 8 km/h do 80 km/h. Vozidlo zpomalí o 0.5 g ve vyšších rychlostech (40 km/h - 80 km/h) a zcela zpomalí v nižších rychlostech (8 km/h – 40 km/h).

 
ZADNÍ KAMERA

Bezpečné a snadné parkování. Zadní kamera ulehčuje couvání a parkování pozadu. Displej na palubní desce zobrazuje přehled o situaci za vozem a pomáhá při směrování vozu do parkovacího místa. Pomáhá také odhadnout vzdálenost od překážek. Její digitální verze pro systém Multimedia Navi Pro1 přináší ostřejší obraz.

 

1 Na přání pouze pro systém Multimedia Navi Pro.

 
POKROČILÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Parkování nikdy nebylo snadnější. Pokročilý parkovací asistent1 s detekcí volných míst a automatickým řízením, umožňuje snadné a rychlé zaparkování. Během navádění do parkovacího místa vám systém dává příkazy pro pohyb vozu vpřed nebo vzad.

 

1 Asistenční systémy Opel jsou navrženy pro pomoc řidiči v nouzových situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič sám.

 
AUTOMATICKÝ TEMPOMAT

Automaticky zvyšuje nebo snižuje rychlost od 30 km/h do 180 km/h.

Automatický tempomat1,2 tak umožňuje udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidel vpředu po celou dobu cesty. 

 

Automatický tempomat v celém rozsahu rychlostí (FSRA)3. Byl vytvořen pro dopravní zácpy a umožňuje bezpečnou jízdu včetně úplného zastavení vozu.

 

1 Na přání.

2 Asistenční systémy Opel jsou navrženy pro pomoc řidiči v nouzových situacích. Za řízení vozu je však vždy zodpovědný řidič sám

3 Dostupné pouze s vybranými automatickými převodovkami.

2 Dostupné pouze s vybranými automatickými převodovkami.

 
BEZKLÍČOVÝ SYSTÉM OPEN & START

Bezklíčový systém Open & Start1 automaticky rozpozná klíč od vozu a odemkne vozidlo, když se k němu přiblížíte. Umožňuje také start a vypnutí motoru pouhým tlačítkem.

 

1 Na přání

 
ERGONOMICKÁ SEDADLA ACTIVE

Pohodlí za jízdy zvýšíte díky nastavitelným Ergonomickým sedadlům Active1 s certifikací AGR2. Tato přední sedadla nabízí celou řadu možností nastavení včetně bederní opěrky, prodloužení sedáku a funkce vyhřívání1. Pro zadní krajní sedadla je vyhřívání také dostupné1. Sedadla lze také vybavit masážní funkcí1 a ventilací1. Nastavení sedadla lze uložit do paměti.

 

1 Na přání, standardně s koženými sedadly.

2 Sedadla jsou certifikována AGR (Kampaní pro zdravá záda), centrem pro ergonomii. Certifikát je potvrzením kvality, které uděluje nezávislá komise expertů z různých lékařských odvětví.

 

 
DVOUZÓNOVÁ AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

Díky dvou zónové automatické klimatizaci1 si mohou řidič a spolujezdec nastavit svoji teplotu.

 

1 Na přání

 
VYHŘÍVANÉ PRVKY

Užijte si luxusní pocit z vyhřívaných předních2 a zadních sedadel2 a vyhřívaného volantu2.  Speciální vyhřívané čelní okno ThermaTec1 snadno odmlžuje a odmrazuje.

 

1Na přání.

2Na přání, standardně pro kožená sedadla

 
ELEKTRICKÁ PARKOVACÍ BRZDA

Tlačítkem ovládaná ruční brzda se automaticky deaktivuje při rozjezdu vozu. Díky tomu se také zvětšil prostor na středovém tunelu a loketní opěrka .
 
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR
Díky nízké hraně zavazadlového prostoru snadno umístíte zavazadla do vozu. Jeho objem vás překvapí. 
 
INFOZÁBAVA

Jízda v nové Astře je chytřejší díky excelentním infozábavním systémům, které zahrnují prvky konektivity jako Apple CarPlay™1,2, Android Auto™1,2, hlasové ovládání připojeného telefonu a také Bluetooth®3 pro telefonování hands-free, streamování hudby a přístup k telefonnímu seznamu. 

 

1 Apple CarPlayTM je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. Android AutoTM je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

2 Kompatibilita a vybrané funkce závisí na typu zařízení a verzi operačního systému. Kompatibilitu ověříte na www.apple.com, www.android.com, nebo u svého prodejce Opel.

3Bluetooth® je registrovaná ochranná známka společnosti Bluetooth SIG inc.

 
OBJEVTE INFOZÁBAVNÍ SYSTÉMY OPEL
MULTIMEDIA NAVI PRO

Zůstaňte ve spojení, do cíle dorazte včas. Vše díky 8’’barevnému dotykovému displeji1. Služby connected2 systému Multimedia Navi Pro1 zahrnují prediktivní navigaci3, parkovací informace3, ceny paliv3 a dopravní informace3 pro rychlá rozhodnutí během cesty. 

 

1 Na přání

2 Vyžaduje přijetí licence Telenav a odsouhlasení zpracování osobních údajů. Licence končí v roce 2031.

3 Data nejsou součástí nabídky a musí být zajištěna pomocí mobilního připojení chytrého telefonu nebo hotspotu. Při přenosu dat mohou být účtovány poplatky dle vašeho tarifu.

 

 
OBJEVTE INFOZÁBAVNÍ SYSTÉMY OPEL
BOSE® SOUND SYSTEM1

Prémiový sound systém1 zlepší každou vaší jízdu. Díky sedmi reproduktorům si každý může užít čistý zvuk.

 

1 Na přání.

 
BEZDRÁTOVÉ DOBÍJENÍ

Jednoduše položte telefon1 do přihrádky s integrovaným indukčním dobíjením2 pro dobití baterie.

 

1 Může vyžadovat specifické příslušenství chytrého telefonu. Pouze pro telefony kompatibilní s PMA nebo Qi. Kompatibilitu zařízení zkontrolujete u prodejce Opel.

2 Na přání.

 
NOUZOVÉ VOLÁNÍ

V případě nehody je Nouzové volání1 automaticky aktivováno a spojí vás se záchrannými službami - nebo jej můžete spustit tlačítkem v případě nouze.2

 

1 Nouzové volání se spustí automaticky v případě aktivace airbagů nebo předpínačů pásů.

2 Nouzové volání vyžaduje pokrytí mobilním signálem.

 
MOTORY

Vyberte si benzínové motory s výkonem až 107 kW (145 k)1 nebo naftové o výkonu až 90 kW (122 k)2 pro maximální efektivitu a zábavu za volantem. Motory nové Astry  jsou sportovní, plynulé a mají rychlou odezvu. Nová generace motorů přináší až o 19 % nižší emise CO2 3 a nízkou spotřebu paliva - jedná se tedy o nejefektivnější Astru všech dob.

 

1 Spotřeba paliva v l/km: město 5.2-6.3; mimo město 3.8-4.3; kombinovaná 4.3-5.1; emise CO2  v g/km: kombinovaně 99-116.

 

2 Spotřeba paliva v l/km: město 3.9-5.4; mimo město 3.1-3.6; kombinovaná 3.4-4.2; emise CO v g/km: kombinovaně 90-111.

 

3 Oproti předchozí generaci modelu Astra.*

 

V souladu s nařízeními R (EC) No. 715/2007 a R (EC) No. 692/2008 (v aplikovatelné verzi).

 

 
PŘEVODOVKY
Úsporné převodovky, ze kterých si můžete vybírat: 6stupňová manuální převodovka , automatická převodovka nebo nová 9stupňová automatická převodovka .
 
PODVOZEK
Podvozek nové Astry byl optimalizován pro poskytnutí skvělých jízdních vlastností, bezpečnosti a prvotřídní aerodynamiky.
 

OPEL+ PŘÍSLUŠENSTVÍ. Na míru vašim potřebám.

Díky originálnímu příslušenství Opel se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

Fotografie produktů jsou ilustrativní.
Držák telefonu PowerFlex
VÍCE INFORMACÍ
Dvojitá podlaha
VÍCE INFORMACÍ
Oboustranná voděodolná vana zavazadlového prostoru
VÍCE INFORMACÍ
Kryty zpětných zrcátek
VÍCE INFORMACÍ
Střešní box
VÍCE INFORMACÍ
Kryty prahů - podsvícené LED diodami
VÍCE INFORMACÍ

CO DÁLE?