Opel Cascada – Komfort a Infozábava

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

NECHTE SE HÝČKAT, INFORMOVAT A BAVIT.

Komfort znamená klást důraz i na ty nejmenší detaily. Komfort ve voze Opel Cascada je na vysoké úrovni pro vaše maximální uspokojení. Od ventilovaných sedadel po perfektní navigační systém, zvuk a konektivitu. Vytvořte si vlastní prostor pro zábavu.

Enlarge

Podavače bezpečnostních pásů

Dlouhé boční dveře vozu Opel Cascada umožňují pohodlné nastupování i na zadní sedadla, ale mohlo by to znamenat horší přístup k bezpečnostním pásům pro cestující na předních sedadlech. To však není případ vozu Cascada, který je vybaven elektrickými podavači bezpečnostních pásů. Ty přiblíží bezpečnostní pás k přednímu sedadlu pro pohodlné zapnutí.

 

Jsou plně automatizované a umístěné ve výšce ramene. Aktivuje je uzavření dveří a nastartování motoru. Jakmile je pás připnut, podavač se automaticky vrátí do své původní polohy.


Enlarge

Elektronický systém Easy Entry

Dalším prvkem z třídy luxusních vozů je elektronický systém Easy Entry pro přístup na zadní sedadla. Není potřeba žádný speciální ovladač nebo tlačítko. Stačí pouze sklopit opěradlo předního sedadla. Sedadlo se automaticky posune kupředu dvojitou rychlostí a při sklopení opěradla zpět se zase posune do původní polohy.


Enlarge

Ergonomická sportovní sedadla AGR pro řidiče a spolujezdce

Správná poloha sedadla je tím nejlepším nástrojem pro omezení bolesti zad. Proto Opel Meriva nabízí na přání ergonomická sedadla AGR pro řidiče i spolujezdce (certifikovaná německou asociací lékařů specializujících se na záda – AGR). Ergonomická sedadla AGR nabízí široké možnosti nastavení včetně bederní opěrky a prodloužení sedáku pro podporu stehen.

 

Komfort si znásobíte výběrem koženého provedení a elektrického ovládání. Luxusní třídu vozidel okusíte díky tří rychlostní ventilaci sedadel, kterou oceníte především při teplém počasí. Ovladač systému je přímo na sedadle a rychlost chlazení je okamžitá.


Enlarge

Příjemné prostředí

Přímé nebo nepřímé sluneční záření může způsobit rozpálení kožených sedadel, což není příjemné. Skvělou zprávou je, že lze vůz vybavit speciálním koženým čalouněním, které odráží teplo a snižuje tak možnost zahřátí sedadel. Pro Opel Cascada je dostupné v černé barvě a dokáže snížit teplotu sedadel až o 30 stupňů Celsia.

 

Elektronická klimatizace umožňuje nastavit odlišnou teplotu pro řidiče a spolujezdce. Senzory udržují zvolenou teplotu.

 

Dalším prvkem, který nepotřebuje delší popis, je vyhřívaný volant. Chladná rána nebo jízda v noci tak budou daleko příjemnější.


Enlarge

Systémy infozábavy

Ať jste fanouškem jakékoli hudby, Opel Cascada je vybaven tím správným systémem infozábavy, který se k vašemu stylu bude hodit. Jasný navigační systém vás dovede na požadovaná místa, zatímco si můžete užívat skvělý zvuk vaší hudby z reproduktorů.

 

Autorádia s CD přehrávačem

Autorádio CD 300 obsahuje paměť pro 3 x 6 stanic, výkon 4 x 20 W, 6 reproduktorů, MP3, aux-in a ovladače na volantu. Autorádio CD 400 Plus má stejné specifikace jako CD 300, ale přidává grafický informační displej, 36 předvoleb pro radiostanice a Dynamický zvukový procesor.

 

CD 600 IntelliLink

Díky technologii IntelliLink bude váš chytrý telefon propojen s infozábavním systémem vozu a jeho hlavní funkce se zobrazí na 7” barevném displeji s vysokým rozlišením. CD 600 IntelliLink stanovuje nové standardy v oblasti konektivity, pohodlí a bezpečnosti při ovládání. Telefonujte, streamujte hudbu z vašeho zařízení a díky aplikaci Gracenote® organizujte svoje hudební soubory. Příchozí SMS si můžete nechat přečíst a přes port USB můžete nahrávat do systému obrázky. Vaše ruce mohou zůstat neustále na volantu díky ovládacím tlačítkům na něm umístěným. Pokud si vyberete Zadní parkovací kameru, bude se na displeji promítat situace za vozem.

 

Navi 950 IntelliLink

Nejmodernější navigační systém pro vůz Astra vám umožňuje kombinovat všechny výhody systému IntelliLink spolu s navigací s pohledem z ptačí perspektivy a 3D zobrazením. Ovládat ji můžete také hlasovými pokyny. Mapové podklady jsou uloženy ve vnitřní paměti zařízení pro rychlé ovládání.

 

Systém Navi 650 má stejné základní navigační vlastnosti. Pro připojení jiných zařízení jej lze dodatečně vybavit systémem Bluetooth® pro hlasové vládání telefonu a bezdrátové telefonování.