Opel Cascada – Design

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

NOVÝ ROZMĚR KLASICKÉ PLÁTĚNÉ STŘECHY.

Elegantní a půvabný. Opel Cascada přináší svěžest do nejzajímavějšího druhu řízení.

Enlarge

Klasická elegance na druhou

Opel Cascada je brilantní s otevřenou i zavřenou střechou. Čisté linie jasně podtrhují eleganci a styl. Zpředu je to jasně rozeznatelný vůz Opel, který je zase o krok dále. Podívejte se na dominantní a výraznou lištu a mřížku pod ní, jasné LED světlomety denního svícení a stylové chromované prvky. Nenápadné linie ukrývají obrovský výkonový potenciál.

 

Boční profil je ničím nerušený, dlouhý a elegantní. Plátěná střecha a výsuvné sloupky pro případ převrácení jsou úplně schované. Žádné zbytečnosti, Jednoduše nejsou potřeba. Linie vozu jsou přirozené a dokonalé. Se zavřenou plátěnou střechou vynikne absence sloupků a kvalita použitých materiálů. Chromovaná lišta vizuálně odděluje karoserii a střechu a dodává klasický dotek luxusu. Dlouhé dveře a ladné A sloupky karoserie jsou stylové a praktické pro jednoduché nastupování. Plátěná střecha je dodávána v barvách: Černá, Sweet Coffee, Malbec a Šedá Khaki.

 

Na zadní části vozu jsou zadní LED světlomety elegantně propojeny chromovanou lištou. Celek působí harmonicky a nezaměnitelně. Široký postoj vozu a vyvážené proporce perfektně doplňují elegantní linie.


Enlarge

Pocit dokonalosti

Příjemné a kvalitní materiály a povrchy přináší jasný komfort. Opel Cascada začíná tím, že vypadá skvěle. Ještě více se vám bude líbit, když se podíváte zblízka. To nejlepší však na vás čeká po otevření dveří. Okamžitě vás zaujme čalounění Morrocana s detailním obšitím, které je příjemné na dotek a naleznete ho na palubní desce a centrální konzole. Vše má své místo. Palubní přístroje jsou natočené k řidičovi, ovládací prvky na centrálním panelu a konzole padnou přesně do ruky. Co potěší oči, potěší i vaše ostatní smysly.

 


Čtyři tvarovaná sedadla, pro perfektní pohodlí a podporu těla, čekají jen na vás. Systém Easy Entry posune přední sedadla pouhým stiskem tlačítka. Zpět je dostanete stejně jednoduchým způsobem. Vybrat si můžete mezi kvalitní látkou nebo luxusní kůží. Kožené čalounění je doplněno výrazným obšitím, které ještě umocní.


Enlarge

Perfektní první vůz

Každodenní používání a odkládací prostory jsou většinou problémem u klasických kabrioletů. U vozu Opel Cascada tomu tak není. Disponuje 13 odkládacími schránkami, které jsou praktické a dobře dostupné.

 

Navíc zavazadlový prostor pojme 280 až 380 litrů propriet, když je střecha otevřená či zavřená. Navíc lze využít systém FlexFold a během pár vteřin získat zavazadlový prostor o objemu 750 litrů. Ovládací prvky systému jsou umístěny prakticky na obou bočních stranách zavazadlového prostoru. Po stisknutí tlačítka systém automaticky sklopí zadní sedadla.

 

Pro větší bezpečnost zaparkovaného vozu se staženou střechou, jsou tlačítka sklopení zadních sedadel za opěrkami hlavy deaktivována, aby nemohlo dojít k jejich sklopení a otevření přístupu do zavazadlového prostoru. Navíc je vůz vybaven zabezpečovacím zařízením, které chrání celý vůz, včetně ráfků, proti odcizení.