Opel Užitkové vozy - Přestavby
Opel Užitkové vozy – Certifikovaní specialisté na přestavby

Certifikované přestavby Opel – Program

Pro více informací o „Certifikovaných přestavbách Opel“ kontaktujte vašeho prodejce vozů Opel.

Certifikované přestavby Opel – Program

Pro více informací o „Certifikovaných přestavbách Opel“ kontaktujte vašeho prodejce vozů Opel.

PŘESTAVBY.

Opel nabízí celou paletu specializovaných přestaveb přímo z výroby, které doplňují standardní verze Van a osobní verze. Díky těmto speciálním verzím tak dokáže odpovědět i na poptávku od náročnějších zákazníků. Pokud není v nabídce Opel přestavba, kterou potřebujete, můžete se s důvěrou obrátit na certifikované specialisty.

Přestavby Opel

Opel nabízí nejpopulárnější typy specializovaných přestaveb přímo z výroby. Ty jsou založeny na modelu Movano Podvozek. Vybrat si můžete například Valník nebo Skříňovou nástavbu.

 

Výhody těchto přestaveb:

  • Jednoduché objednání
  • Stejný prodejce a servis
  • Kratší dodací termíny
  • Absence vyšších dopravních nákladů
  • 1 faktura za vozidlo
  • Financování Opel
  • Záruka výrobce na celé vozidlo

Enlarge

Movano Valník

Opel nabízí verzi Movano Valník v několika délkách karoserie, s možností výběru poháněné nápravy a s variantami kabiny. Mezi další prvky patří také integrovaný box na nářadí, upevnění žebříku a především perfektní komfort pro posádku. Movano Valník je zárukou dlouhodobé spolupráce pro vaší firmu.


Enlarge

Movano Sklápěčka

Výkonné sklápění ve 3 směrech? Žádný problém pro Opel Movano. Odolná hydraulika a vysoká kvalita ostatním komponentů vám usnadní těžkou práci.


Enlarge

Movano Skříň

Jsou okamžiky, kdy je objem nákladového prostoru stejně důležitý jako užitečné zatížení vozu. Pro tyto případy jsou zde skříňové nástavby přímo z výroby pro Opel Movano s pohonem předním nebo zadních kol s objemem nákladového prostoru až 22 m3.