Předchozí
 • #KAŽDODENNÍ HRDINOVÉ. UŽITKOVÉ VOZY OPEL.

  Podívejte se na tuto bitvu fint! Freestyleři F2 vám ukážou své fantastické schopnosti. S užitkovými vozy Opel si zahrají Hummels, Aubameyang, Schmelzer, Weigl a Piszczek.

  Podívejte se na video!
 • UŽITKOVÉ VOZY OPEL, PŘESTAVBY A JEŠTĚ VÍCE

  Přepravní služby, rozvozy nebo pojízdná dílna? Užitkové vozy Opel poskytují širokou paletu možností ve všech karosářských variantách. I pro vás najdeme ten pravý užitkový vůz dle vašich potřeb. K nim pak nabízíme kvalitní a spolehlivé originální příslušenství.

Další

Přestavby

Objevte skvělé hodnoty užitkových vozů Opel a řešení pro vaši firmu díky možnostem přestaveb od specializovaných certifikovaných firem.

Více informací

Informace o financování

Chcete svůj užitkový vůz na leasing, na úvěr nebo chcete full servis pro celou flotilu? Opel má i pro vás řešení na míru vašim potřebám.

Více informací

Servis

Získejte kompletní informace o zárukách, asistenčních službách, údržbě a také o návodech k použití vašeho užitkového vozu Opel.

Více informací

Pšíslušenství

Objevte originální příslušenství Opel, pneumatiky, ráfky a sezónní produkty.

Více informací
Předchozí
 • MOVANO

  Opel Movano je opravdovou hvězdou mezi užitkovými vozy. Obrovský výběr variant, výšek karoserie, délek karoserie a možností užitečného zatížení vás ohromí a posune před konkurenci.

Další
Předchozí
 • VIVARO

  Nové generace modelu Vivaro se chlubí výrazným designem, prostorným a pohodlným interiérem a také perfektními hodnotami spotřeby paliva. Dostupný je jako klasický van nebo van s větší kabinou.

Další
Předchozí Další
Předchozí Další