Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


PRO AKTIVNÍ ŽIVOT.

Díky elegantnímu a robustnímu designu je Opel Vivaro Life připraveno na každou cestu - ať se chystáte do hor nebo na pláž.

 

Všestrannost, spolehlivost a pohodlí jsou součástí DNA vozu Vivaro Life, který je tak nejlepším společníkem pro všechna vaše dobrodružství. Robustní a elegantní - na vás je jen vybrat cíl cesty a vyrazit.


 Vivaro Life zaručuje, že budete připraveni na jakoukoli situaci díky:

  • Zatmaveným oknům
  • Mlhovým světlometům s corner funkcí
  • LED dennímu svícení
  • 17” ráfkům z lehkých slitin v černém, stříbrném nebo dvoubarevném provedení1
  • Doplňkové Sadě Sport s rallye pruhy

 

1Na přání

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

DOMA NA CESTÁCH.

Ať jste na jakékoli cestě, Vivaro Life vám nabídne flexibilní a prostorný interiér, který je nabitý chytrými řešeními, která vám vykouzlí na tváři úsměv.

 

Inteligentní prostor řidiče je prošpikovaný chytrými technologiemi, které oceníte na každé rodinné cestě. Ergonomická sedadla zaručují pohodlnou jízdu, zatímco ovládací prvky jsou vždy perfektně v dosahu. Prémiové černé prvky a kožené čalounění1 dodávají vozu styl.

 

  • Vysoko umístěna řadicí páka
  • Volant potažený kůží s chromovaným prvkem
  • Sedadlo nastavitelné v 6 směrech s bederní a loketní opěrkou
  • Otevřené a uzavřené odkládací schránky
  • Optimálně umístěné držáky nápojů

 

1Na přání

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

PROSTOR, POHODLÍ A VŠESTRANNOST.

Opel Vivaro Life v sobě skrývá spoustu prostoru, skvělé pohodlí a všestrannost. Vše, co potřebujete pro vaše dobrodružství.

 

Vaši spolucestující si zaslouží maximální pohodlí. Otočná sedadla ve druhé řadě a třetí řada sklopná pro vytvoření postele jsou jen vybrané prvky, které dělají z vozu Vivaro Life skvělé společníka pro každou cestu. Střešní LED světla pak usnadňují čtení za tmy a sklopné stolky1 umožňují větší interakci mezi cestujícími. Mezi praktické prvky pak patří kožené čalounění1 sedadel a podlahové koberce.

 

1Na přání

VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

KOLA DĚLAJÍ AUTO.

Kola dělají auto. To platí i pro Vivaro Life, které můžete vybavit ráfky z lehkých slitin o velikosti 17 palců1 ve stříbrné nebo černé barvě nebo s diamantovým leskem.

 

1Na přání, standardně jen se Sadou Sport.

ROZJASNĚTE SILNICE.

Vyberte si barvu, které nejlépe sedí k vašemu životnímu stylu. Na výběr máte z 12 barevných odstínů včetně metalíz. Sada Sport na přání přidává ještě sportovní pruhy.

SPORTOVNÍ STYL.

Sada Sport na přání je vybavena speciálními prvky, mezi které patří metalický lak, navigační systém Navi 50 IntelliLink , 17" ráfky z lehkých slitin a zatmavená boční okna.