Opel Inovace – Flexibilita
Opel Inovace – AGR

Ulevte svým zádům s AGR

Podívejte se, proč jsou naše ergonomická sportovní sedadla mezi nejlepšími na trhu.

Dopřejte si komfort s certifikací AGR
Opel Inovace – Opel Eye

Vás kopilot – Ope Eye

Objevte poslední inovace v oblasti viditelnosti, předvídání a osvětlení díky kameře Opel Eye.

Jezděte bezpečněji díky Opel Eye
Opel Inovace – FlexRide

Přizpůsobte se jakýmkoli podmínkám s FlexRide

Elektrická kontrola podvozku FlexRide se neustále přizpůsobuje aktuálním podmínkám a vašemu jízdnímu stylu.

Užijte si lepší jízdní dynamiku

FLEXIBILITA.

Než abychom vás omezovali, přinášíme svět nových možností. Známe vaše potřeby a přání a to nám pomáhá vytvářet všestranější vozy než kdykoli předtím.

Enlarge

FlexDoors® – Lepší přístup do vozu

Unikátní opačně zavěšené zadní dveře modelu Meriva znatelně usnadňují přístup k zadní řade sedadel. To ocení především rodiny s dětmi. Rodiče tak nemusí složitě obíhat zadní dveře, pokud chtějí pomoci svým ratolestem vystoupit z vozu nebo je vyndat z dětských sedaček.


Opel Innovation - FlexFix®

FlexFix® – Jednoduchá přeprava kol

Když chcete vyrazit na výlet se svým kolem a nechce se vám jej stále dávat na střechu vozu, je pro vás integrovaný nosič kol v zadním nárazníku FlexFix® ideálním prvkem.

 

FlexFix® jednoduše vytáhnete ze zadního nárazníku a umístíte na něj až dvě jízdní kola do velikosti 28 palců. Jeho nízké umístění zaručuje pravdu bezproblémové nakládání jízdních kol.

 

Podívejte se na FlexFix® pro model


Enlarge

FlexSpace® – Chytré řešení pro sedadla

FlexSpace® je systém zadních sedadel, který byl poprvé uveden v modelu Meriva a dále vylepšován. Tento systém vyžaduje daleko menší úsilí pro posouvání nebo sklápění sedadel. Meriva se tak stane během chvilky vozem pro 2, 3, 4 nebo 5 osob – bez nutnosti vyjmutí jediného sedadla z vozu ven.


Enlarge

Sedadla Lounge

Sedadla Lounge maximalizují prostor a luxus ve voze Zafira Tourer díky možnosti přetvoření tří sedadel druhé řady na dvě. Výsledkem je prostor pro cestující jako v limuzíně.


Enlarge

FlexRail® – Geniální organizace

Středová konzole FlexRail® promění prostor mezi předními sedadly na variabilní úložný prostor díky posuvní a vyjímatelné jednotce, která nabízí odkládací prostor pro všechny vaše předměty.


Enlarge

Užitečné odkládací schránky

Neustále se snažíme vymýšlet nová řešení pro ukládání věcí vaší denní potřeby při cestování. Například Meriva disponuje až 30 odkládacími schránkami. Při designu interiérů a navrhování odkládacích schránek se inspirujeme nápady a potřebami našich zákazníků, kteří jsou tak nedílnou součástí vývoje nového vozu. Mezi hlavní prvky patří prostor pro 1,5 L PET láhev, odkládací schránka pod sedadlem řidiče nebo revoluční konzole FlexRail®.


Enlarge

FlexFloor – Jednoduché ukládání nákladu

FlexFloor se velmi jednoduše přizpůsobí vašim aktuálním potřebám. Robustní podlaha zavazadlového prostoru umí vytvořit rovnou ložnou plochu při sklopení zadních sedadel, nebo ji lze umístit do nižší polohy pro maximální objem zavazadlového prostoru. Ve vyšší pozici je pak v linii s nakládací hranou zavazadlového prostoru při jednoduché nakládání zavazadel.


Enlarge

FlexFold – Prostor pouhým stiskem tlačítka

Chcete sklopit zadní sedadla bez nutnosti obcházet vozidlo dokola? Stačí stisknout tlačítka systému FlexFold v zavazadlovém prostoru a ten se zvětší z 500 l na 1550 l objemu. Opel přinesl tento prvek jako první v segmentu kompaktních vozů u modelu Astra Sports Tourer.

 

Objevte FlexFold pro model


Roleta Easy Access – Stačí se dotknout

Stačí pouhý lehký stisk a roleta Easy Access se sama zasune do pouzdra pro rychlejší a jednodušší nakládání zavazadel nebo nákupu. Zpátky ji stačí z pouzdra lehce vytáhnout.