Předchozí
 • Opel OnStar - Your personal connectivity and service assistant
Další

ZÁKAZNÍCI A JEJICH PŘÍBĚHY

SLUŽBY ONSTAR

Opel OnStar - Services: Automatic Crash Response

OKAMŽITÁ ASISTENCE V PŘÍPADĚ NEHODY: ONSTAR VÁM MŮŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT.

 

Řízení s dobrým pocitem: OnStar je s vámi a v případě nehody vám dokáže zavolat pomoc.

Opel OnStar - Services: WiFi Hotspot

WI-FI HOTSPOT PRO CELOU VAŠI RODINU.

 

Rychlé internetové připojení je součástí našeho života – proč jej tedy nevyužít i při cestách? Již brzy se váš vůz změní na Wi-Fi Hotspot.

Opel OnStar - Services: Smartphone App

VŠE POD KONTROLOU – APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY.

 

Jak daleko dojedu? Jsou v pořádku tlaky v pneumatikách? Kde jsem zaparkoval svoje auto? Vše zjistíte díky aplikaci pro chytré telefony v pohodlí vašeho domova.

Opel OnStar - Services: Roadside Assistance

PŘIVOLÁNÍ POMOCI BĚHEM CHVILKY.

 

Točí se vám hlava, cítíte, že omdléváte, buší vám srdce? Pokud vy nebo někdo z cestujících pociťujete podobné příznaky, jsme zde pro vás.

Opel OnStar - Services: 24h Emergency Call

PORUCHA? ONSTAR!

 

Je noc, vy máte poruchu a k tomu ještě vybitý telefon? Stiskněte tlačítko Service a Onstar vás spojí s asistenční službou.

Opel OnStar - Services: Stolen Vehicle Assistance

ASISTENCE UKRADENÉHO VOZU.
POMŮŽEME VÁM JEJ ZÍSKAT ZPĚT.

 

Bylo vaše vozidlo ukradeno? Pomůžeme vám a policii jej najít. OnStar je „v patách“ zlodějům.

Opel OnStar - Services: Vehicle Diagnostic

ŽÁDNÁ NEMILÁ PŘEKVAPENÍ – DIAGNOSTIKA VOZU.


Nesedíte ve voze, ale OnStar ano! Pokud se vám rozsvítí ve voze kontrolka, nebo něco není v pořádku, stačí se zeptat OnStar.

Opel OnStar - Services: Destination Download

PŘÍMO K CÍLI – STAHOVÁNÍ DESTINACÍ.

 

Hledáte alternativní trasu, specifickou restauraci nebo nejbližší čerpací stanici? Žádný problém: díky stahování destinací jste vždy o krok vpředu.

Opel OnStar - Services: Data Privacy

VAŠE SOUKROMÍ.
VÁŠ TELEFONÁT.

 

Jen jedna osoba rohoduje, co OnStar smí a co nikoli: VY.

Opel OnStar - Headline: Configure your Opel with OnStar

SESTAVTE SI VÁŠ OPEL SE SLUŽBAMI ONSTAR

Předchozí Další
  Opel OnStar - Headline: Your connection to OnStar

  VAŠE SPOJENÍ S ONSTAR

  Close

  žádná nemilá překvapení – diagnostika vozu

  Díky systematické diagnostice vozu o něm víte vše. Pro případ potřeby nebo pochybností1.

   

  • Pokud chcete, budete dostávat každý měsíc emailový výpis o kondici vašeho vozu díky OnStar. Ten zahrnuje hlavní údaje o vozidle, mezi které patří stav oleje nebo tlak v pneumatikách. Vše potřebné tedy máte stále při ruce

   

  • Rozsvítila se vám kontrolka? Stačí stisknout tlačítko Service a promluvit si s poradcem OnStar, který vám pomůže nalézt příčinu problému díky vzdálené diagnostice vozu. Upozorní vás, pokud je potřeba se okamžitě dostavit do servisu.

   

  • Pokud je potřeba jet do servisu, OnStar vám zašle do navigačního systému adresu nejbližšího autorizovaného servisu Opel2.


   
  1
  Služby OnStar vyžadují pokrytí signálem GPS a pokrytí mobilním signálem. Prosíme, přečtěte si plné podmínky služby. Některé funkce nemusí být dostupné pro vybrané modely nebo výbavy, nebo mohou být dostupné později. Placené služby OnStar se mohou lišit od těch ve zkušební verzi zdarma.

   

  2 Stahování destinací není dostupné pro modely ADAM, Corsa, a KARL. Pro tuto funkci je nutné, aby byl vůz vybaven vestavěným navigačním systémem Opel

   

  Close

  Asistence ukradeného vozu. Pomůžeme vám jej získat zpět.

  Vaše auto není tam, kde jste jej naposledy zaparkovali – pravděpodobně bylo ukradeno. OnStar vám pomůže jej nalézt, spolupracujeme totiž s policií.

   

  Vše, co musíte udělat: oznámit krádež policii. Váš poradce OnStar použije jednací číslo případu pro zahájení hledání vašeho vozu

   

  • OnStar lokalizuje váš Opel za pomoci satelitů a sleduje jej. Policie tak pozná trasu zloděje.

   

  Poradce OnStar může na dálku permanentně vypnout zapalování vozu. Jakmile dojde k vypnutí motoru, už nebude možné jej nastartovat.


  1 Služby OnStar vyžadují pokrytí signálem GPS a pokrytí mobilním signálem. Prosíme, přečtěte si plné podmínky služby. Některé funkce nemusí být dostupné pro vybrané modely nebo výbavy, nebo mohou být dostupné později. Placené služby OnStar se mohou lišit od těch ve zkušební verzi zdarma.

   

  Close

  Vše pod kontrolou – aplikace pro chytré telefony.

  S prvotřídní aplikací pro chytré telefony myOpel si užijete zábavu a nový rozměr používání vozu. 1

   

  • Jednoduše zjistíte tlak v pneumatikách, stav oleje nebo stav paliva – kdykoli chcete

   

  • Zapomněli jsme zamknout svůj vůz? Žádný problém! Uzamknutí i odemknutí zvládnete přes aplikaci2.

   

  • Zapomněli jste, kde jste zaparkovali? Aplikace vám ukáže, kde parkujete.

   

  • Pro hledání vozu v podzemních garážích využijete také možnost rozsvícení světel a aktivaci sirény z telefonu.

   

  • Najděte si adresu svého cíle v telefonu a pošlete ji do navigačního systému vozu3.

   

  Pro získání všech služeb OnStar si stáhněte aplikaci myOpel z Google Play Store nebo AppStore dle operačního systému telefonu.

   

  Pokud se stane, že u sebe nebudete mít telefon s aplikací OnStar, stačí jeden telefonát na středisko OnStar. Po nahlášení bezpečnostního kódu vám operátor najde, odemkne nebo uzamkne vůz na dálku. Tuto pomoc také využijete, pokud se ve voze nedopatřením uzamknete.


  1Aplikace myOpel vyžaduje aktivní služby OnStar a pokrytí mobilním signálem. Prosíme, přečtěte si plné podmínky služby. Některé funkce nemusí být dostupné pro vybrané modely nebo výbavy, nebo mohou být dostupné později. Klikněte zde pro více informací.

   

  2 Dálkové zamykání a odemykání není dostupné pro model Meriva. Klikněte zde pro více informací.

   

  3 Stahování destinací není dostupné pro modely ADAM, Corsa, a KARL. Pro tuto funkci je nutné, aby byl vůz vybaven vestavěným navigačním systémem Opel.

  Close

  Wi-fi hotspot pro celou vaši rodinu.

  Stále připojeni 1: Díky Wi-Fi Hotspotu budou vaši spolucestující online i na cestách!

   

  ·Připojte se pohodlně i za jízdy – až 7 zařízení najednou: smartphony, počítače nebo tablety.

   

  ·Užijte si rychlé a stabilní připojení k vysokorychlostnímu internetu na cestách

   

  ·Výkonná anténa OnStar zajišťuje nejlepší možné připojení k internetu

   

  Pro děti, pro rodiče, pro všechny cestující 1

   

  Pro službu Wi-Fi Hotspot získáte zkušební dobu v délce 3 měsíců nebo 3 GB dat (dle toho, co nastane jako první). Po zkušební době si můžete odděleně zakoupit služby Wi-Fi Hotspot 1. Více informací zde

   


  1 Pro funkčnost služeb Wi-Fi Hotspot musí být aktivní služby OnStar. Datové připojení nezajišťuje OnStar. Na službu se vztahují podmínky poskytovatelů mobilního pokrytí datovými službami. Po zkušební době jsou služby placené. Pokrytí signálem se může lišit dle regionu.

  Close

  Porucha? Onstar!

  Jste na neznámém místě a máte poruchu? A signál je zrovna slabý nebo baterie vybitá? OnStar vám z nesnází pomůže. Stiskněte Service a kontaktujte operátora OnStar1.

   

  Poradce OnStar si zaznamená váš problém a vyšle vám na pomoc, pokud je vaše vozidlo kryto službou Opel Assistance2.


  1 Služby OnStar vyžadují pokrytí signálem GPS a pokrytí mobilním signálem. Prosíme, přečtěte si plné podmínky služby. Některé funkce nemusí být dostupné pro vybrané modely nebo výbavy, nebo mohou být dostupné později. Placené služby OnStar se mohou lišit od těch ve zkušební verzi zdarma.

   

  2 Pokud nemáte aktivní služby Opel Assistance, mohou být silniční asistenční služby placené.

  Close

  Přivolání pomoci během chvilky.

  Potřebuje někdo lékařskou pomoc? Stačí stisknout tlačítko SOS a poradce OnStar se o vás začne okamžitě starat.

   

  Poradce OnStar použije vaše GPS souřadnice* pro nalezení vaší polohy pro povolání záchranné služby, která co nejrychleji vyšle na místo pomoc1


  1 Služby OnStar vyžadují pokrytí signálem GPS a pokrytí mobilním signálem. Prosíme, přečtěte si plné podmínky služby. Některé funkce nemusí být dostupné pro vybrané modely nebo výbavy, nebo mohou být dostupné později. Placené služby OnStar se mohou lišit od těch ve zkušební verzi zdarma  Close

  Přímo k cíli – stahování destinací.

  • Kam se chcete vydat? Stiskněte tlačítko Service a sdělte nám to. Poradce OnStar vám adresu vyhledá a zašle do vestavěné navigace Opel. Pak už jen stačí vyrazit dle instrukcí systému.

   

  • Ušetřete si nervy a čas: OnStar umožňuje stažení destinace přímo do navigace v průběhu jízdy.

  1 Stahování destinací není dostupné pro modely ADAM, Corsa, a KARL. Pro tuto funkci je nutné, aby byl vůz vybaven vestavěným navigačním systémem Opel. Služby OnStar vyžadují pokrytí signálem GPS a pokrytí mobilním signálem. Prosíme, přečtěte si plné podmínky služby. Některé funkce nemusí být dostupné pro vybrané modely nebo výbavy, nebo mohou být dostupné později. Placené služby OnStar se mohou lišit od těch ve zkušební verzi zdarma.

  Close

  Okamžitá asistence v případě nehody: OnStar vám může zachránit život

  • Nehodová asistence: Jakmile se aktivuje airbag, spustí se služba Automatického hlášení nehody. Všechny důležité údaje o vozidle se zobrazí v centrále OnStar: lokalita, směr jízdy, vážnost nehody1

   

  • Mluvíme s vámi: Školení poradci OnStar s vámi začnou komunikovat přes handsfree mikrofony – ve vámi zvoleném jazyce, i pokud jste v zahraničí2

   

  • Každá vteřina je důležitá: Jakmile jsou všechny informace získány a je jasné, že potřebujete pomoci, poradce OnStar ihned povolá složky integrovaného záchranného systému.1


   


  1 Služby OnStar musí být aktivní a závisí na síle mobilního signálu a pokrytí GPS signálem. Po zkušební době je služba placená. Placené služby OnStar se mohou od těch ve zkušební době zdarma lišit. Prosíme, pozorně si prostudujte podmínky služby.

   

  2 Pro rychlé vyřízení vašeho hovoru můžete být ve výjimečných případech spojeni s anglicky hovořícím poradcem.

  Close
  Opel OnStar - Get The Smartphone App

  Vaše aplikace pro chytrý telefon

   

  Vaše cesty začínají na mobilním telefonu: Odemkněte si vůz a zkontrolujte hladinu oleje – aniž byste do vozu museli usednout! Aplikace myOpel vám také napoví, kde jste svůj Opel zaparkovali – stačí díky ní rozsvítit světla nebo spustit klakson.

   

  S aplikací myOpel pro OnStar1 můžete:

   

  • Kontaktovat OnStar odkudkoli
  • Zobrazit hlavní údaje o vozidle, např. tlak v pneumatikách
  • Uzamknout nebo odemknout vozidlo2
  • Zjistit umístění vozidla
  • Aktivovat světla nebo klakson
  • Odeslat adresy do navigačního systému Opel2,3 ve vozidle
  • Pro využití všech prvků aplikace myOpel pro služby OnStar4 je potřeba založit účet myOpel při registraci

  Abyste mohli využívat OnStar na vašem telefonu, je potřeba si stáhnout aplikaci myOpel z Google Play Store nebo Apple AppStore (podle typu zařízení).

  1 Služby OnStar vyžadují pokrytí signálem GPS a pokrytí mobilním signálem. Prosíme, přečtěte si plné podmínky služby. Některé funkce nemusí být dostupné pro vybrané modely nebo výbavy, nebo mohou být dostupné později. Placené služby OnStar se mohou lišit od těch ve zkušební verzi zdarma.

  2 Dálkové zamykání a odemykání není dostupné pro model Meriva. Klikněte zde pro více informací .

  3 Stahování destinací není dostupné pro modely ADAM, Corsa. Pro tuto funkci je nutné, aby byl vůz vybaven vestavěným navigačním systémem Opel.

  4 Bez aktivního účtu myOpel nebudete moci využívat prvky OnStar v aplikaci myOpel.

  Close
  Opel OnStar - A direct call

  Jeden telefonát stačí

   

  Noc, porucha, neznámé místo? Není třeba panikařit. Stačí jeden telefonát poradci OnStar a ten se o vás rychle a profesionálně postará.

   

  • Potřebujete pomoc? Zavolejte. Poradce OnStar je zde pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.
  • Nemůžete najít klíč od vozu a ten stojí odemknutý před domem? Zavolejte a my vám rádi pomůžeme.
  • OnStar je k dispozici ve většině evropských zemí a to ve vašem jazyce.1,2

  1 Pro rychlé vyřízení vašeho hovoru můžete být ve výjimečných případech spojeni s anglicky hovořícím poradcem.

   

  2 Pro seznam podporovaných jazyků jděte na stránku  Close

  Čelní srážka! Co ose bude dít dál? #thankyouOnStar

  9.října 2015: Charlotte Tyson jede za svými přáteli, když se stane součástí čelní srážky s jiným vozem. Nejdříve propadne šoku. Naštěstí má svého strážného anděla. Nyní tak může vyprávět příběh, na který nikdy nezapomene.

   

  V případě nehody se automaticky aktivují airbagy a senzory ve vozidle upozorní poradce OnStar. Ten v případě potřeby povolá složky integrovaného záchranného systému. Automatické hlášení nehody je jedním z mnoha inovativních prvků systému Opel OnStar.

  Close

  Tento zákazník je dojatý k slzám! #thankyouOnStar

  3. březen 2016: Eulalia Serrano jede ve své Zafiře přes Madrid. Přejíždí křižovatku, která se zdá být prázdná. Najednou však přijde náraz. Šok. A ozve se klidný hlas.

   

  V případě nehody jsou automaticky aktivovány senzory, které upozorní Centrum OnStar. Poradce OnStar se okamžitě spojí s vozem a zjistí, jaká je situace na místě. V případě potřeby aktivuje složky integrovaného záchranného systému. Automatické hlášení nehody je jedním z mnoha inovativních prvků systému Opel OnStar.

  Close

  Vaše soukromí.
  Váš telefonát.

  Chraňte svoje soukromí – pouhým stiskem tlačítka. Bez vašeho svolení OnStar nic neudělá.

   

  • Pro vaši bezpečnost si vyberete PIN kód ke službě OnStar při nastavení vašeho uživatelského účtu. Na tento kód se vás poradce zeptá při využití služeb, mezi které patří uzamčení vozu na dálku nebo hledání ukradeného vozu1.

   

  • Pokud podržíte tlačítko Privacy po dobu 5 vteřin, vypnete služby určení polohy. Pokud ovšem nenastane stav nouze2.

   

  • Vaše soukromí je pro nás důležité. Nikdy neposkytneme vaše soukromé údaje bez vašeho vědomí. Vaše údaje používá pouze systém OnStar, jeho vlastník GM Holding LLC (USA) a podřízené firmy (např. Adam Opel GmbH) včetně vybraných autorizovaných servisů Opel a firmy, které poskytují služby OnStar v terénu.

  1 Dálkové zamykání a odemykání není dostupné pro model Meriva. Klikněte zde pro více informací.

   

  2 V případě nehody nebo odcizení vozidla.

  Close
  Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

  Tlačítka OnStar ve voze

   

  Pouhým stiskem tlačítka 3 speciální tlačítka jsou vstupem do světa služeb OnStar. Díky nim jsme tu stále pro vás.

   

  Tato tři tlačítka vás spojí s OnStar:

   

  • Modré tlačítko Service vás spojí s poradcem OnStar – tím spustíte většinu služeb OnStar.

   

  • V případě nouze je zde červené tlačítko SOS Okamžitě vás spojíme s poradcem OnStar, který vám co nejrychleji pomůže.

   

  • Černé tlačítko Privacy držte stlačené po dobu 5 vteřin a OnStar přestane evidovat vaše umístění. Pouze v případě nouze se znovu zapne.