Opel Cascada – Příslušenství

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

OPEL CASCADA příslušenství.

Cascada má styl, komfort a všestrannost pro všechny vaše požadavky – a Opel nabízí řadu příslušenství, abyste si svůj kabriolet ještě více přizpůsobili svým potřebám. Výběr kvalitního příslušenství ještě zvyšuje skvělé parametry tohoto vozu.

Enlarge

Bezpečnost

Jezděte bezpečněji, vypadejte lépe. V nabídce příslušenství Opel naleznete vše, co vám pomůže ochránit vaše auto i vaši rodinu. Od ochranné plachty po dětské sedačky.


Enlarge

Pohodlí a péče

Budete se cítit jako doma. Ve vozidle strávíte tolik času, že se často stává druhým domovem. Vše co potřebujete, aby váš Opel vypadal stále perfektně a byl tak pohodlný, jak jen potřebujete: od koberečků po organizaci předmětů v zavazadlovém prostoru a ještě mnohem více.


Enlarge

Přepravní systémy a nosiče

Opel umožňuje mnohem snadnější přepravu věcí. Naše široká nabídka flexibilních přepravních systémů a nosičů je dokonalou volbou, která vám bude pomocnou rukou u všech vašich cestovních a sportovních aktivit. Náš výběr zahrnuje výrobky originální konstrukce Opel a také výrobky našeho partnera, společnosti Thule, předního výrobce systémů nosičů.


Enlarge

Infozábava

Dostanete se do cíle ještě lépe – systémy infozábavy Opel jsou opravdovými pomocníky. Zůstaňte ve spojení díky široké řadě držáků na mobilní telefony a soupravám hands-free Bluetooth, navigačním systémům, aktualizacím map a různým multimediálním přípojkám.


Enlarge

Styling a OPC Line

Jste připraveni vystoupit z davu? Tady je nejlepší místo, kde můžete začít. Máme skvělou nabídku výrobků na styling vozu, díky kterým svému vozu Opel dáte něco výjimečného. Opel Performance Center a OPC Line označují exkluzivní vzhled, promyšlenou technologii a úžasný výkon. Vytvořte si vůz, který bude vystupovat z davu.


Enlarge

Ráfky

Přizpůsobte si svůj Opel podle svých představ pomocí nové sady ráfků. Ať již je váš vkus jakýkoliv, najdete zde skvělý výběr originálních ráfků z lehkých slitin Opel, takže můžete dodat svému vozu více osobnosti. Užijte si styl a kvalitu originálního příslušenství Opel.