Opel Meriva – Infozábava

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

CHYTRÁ KONEKTIVITA.

Proč by nemohl být váš vůz propojen s vaším chytrým telefonem? Opel Meriva to umožňuje. Jednoduše a chytře. Skvělý zvuk, čistá grafika a intuitivní ovládání.

Enlarge

IntelliLink

Opel Meriva zvyšuje konektivitu a pohodlí ovládání díky technologii propojení chytrého telefonu IntelliLink. Přináší do vozu mnoho prvků z telefonu, přičemž zobrazuje jasně data a funkce na displeji s vysokým rozlišením o velikosti 7 palců. Jednoduchost a intuitivní ovládání jsou hlavními plusy tohoto systému.

 

CD 600 IntelliLink

Užijte si moderní technologie se sedmipalcovým displejem a sedmi prémiovými reproduktory a funkcemi jako je například hudební databáze Gracenote® nebo prohlížeč fotografií.

 

Další hlavní prvky:

 • Dvojitý tuner
 • Ovládání na volantu
 • Telefonování s rozpoznáním hlasu díky Bluetooth®
 • FM/AM s uložením 6 x 6 předvoleb, plná podpora RDS/EON
 • Maximální výkon 4 x 20 W @ 4 Ohm, funkce DSP se šesti předvolbami
 • Grafický ekvalizér
 • Hlasitost systému závislá na rychlosti vozu
 • Streamování audiosouborů díky Bluetooth®, aux-in nebo USB
 • Čtení SMS
 • CD přehrávač
 • Příjem DAB/DAB+/DMB na přání

Enlarge

IntelliLink Navi 950

Stačí vyslovit adresu a systém vás na ní dovede. Díky funkci rozpoznání hlasu je ovládání mnohem jednodušší. Systém Navi 950 se bude snažit vám usnadnit celou vaši cestu. Bezdrátové propojení chytrého telefonu díky technologii IntelliLink umožňuje telefonování hands-free, streamování audiosouborů přes Bluetooth® a čtení SMS. IntelliLink Navi 950 je dodáván s mapovými podklady pro celou Evropu včetně Ruska a Turecka.

 

Navigační software lze aktualizovat přes USB.


Enlarge

Aux-in a USB

Chcete poslouchat vlastní hudbu? Není problém. Díky připojení přes aux-in a USB lze jednoduše připojit váš mobilní telefon nebo přenosný hudební přehrávač k vozu přímo na palubní desce.


Enlarge

Více možností infozábavy a navigace

Základním infozábavním systémem vozu Opel Meriva je autorádio CD 400. Nabízí skvělý zvuk, CD přehrávač, RDS/EON a 3x6 předvoleb. Varianta CD 400 Plus je navíc vybavena dvojitým tunerem, dynamickým zvukovým procesorem a grafickým ekvalizérem. Mezi další prvky patří DAB pro příjem digitálního rádia, ovladače na volantu a portál pro mobilní telefony s hlasovým ovládáním přes Bluetooth®.

 

Se systémem Navi 650 získáte skvělý mix zvuku a navigace: 7 palcový displej s vysokým rozlišením a přibližováním map, interní pamětí pro mapové podklady a sedmi prémiovými reproduktory.


Enlarge

FlexDock®

Připevnění vašeho mobilního telefonu nikdy nebylo jednodušší. FlexDock® přidrží váš chytrý telefon v dosahu řidiče i spolujezdce. Automaticky dobíjí telefon a usnadňuje propojení systému a telefonu.