Opel Meriva – Infozábava

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

CHYTRÁ KONEKTIVITA.

Proč by nemohl být váš vůz propojen s vaším chytrým telefonem? Opel Meriva to umožňuje. Jednoduše a chytře. Skvělý zvuk, čistá grafika a intuitivní ovládání.

Enlarge

OnStar

Opel OnStar je jedinečný systém, který je zde pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Máte okamžitý přístup k nejnovějším inovacím Diagnostice vozidla, Aplikaci pro chytré telefony nebo k integrovanému Wi-Fi Hotspotu¹. Navíc vám dodá Opel OnStar nezaměnitelný pocit bezpečí. Tyto unikátní služby neznají hranice a dostanete se tak k nim téměř kdekoli v Evropě.

 

Opel OnStar – Vás osobní asistent pro konektivitu a servis.

 

*Služby OnStar vyžadují aktivaci a pokrytí mobilním signálem. Služba Wi-Fi Hotspot vyžaduje mobilní datové připojení od poskytovatele těchto služeb. Služby jsou po zkušební době placené. Služby se mohou vplacené a zkušební verzi lišit Některé funkce nemusí být dostupné ve vašem regionu. Více informací naleznete na www.opel.cz/onstar nebo u vašeho prodejce vozů Opel.

Enlarge

IntelliLink

Opel Meriva zvyšuje konektivitu a pohodlí ovládání díky technologii propojení chytrého telefonu IntelliLink. Přináší do vozu mnoho prvků z telefonu, přičemž zobrazuje jasně data a funkce na displeji s vysokým rozlišením o velikosti 7 palců. Jednoduchost a intuitivní ovládání jsou hlavními plusy tohoto systému.

 

CD 600 IntelliLink

 

Systém IntelliLink CD 600 je na přání a poskytuje přístup k multimediálním souborům přes velký dotykový 7-palcový displej. Díky připojení Bluetooth umožňuje streamování hudby nebo telefonování handsfree.

IntelliLink CD 600 také um přečíst příchozí SMS zprávy, odesílat předefinované zprávy nebo zavolat odesílateli. Hlavní obrazovku systému si můžete přizpůsobit pro snadnější přístup k oblíbeným položkám. Velký displej také umožňuje přenos obrazu z Parkovací kamery.

 

IntelliLink Navi 950

 

Precizní a jednoduchá navigace – to jsou hlavní devizy tohoto systému, který umí je možné ovládat také hlasovými pokyny.

Mapové podklady jsou uloženy v interní paměti zařízení.

 

*Funkčnost závisí na typu mobilního telefonu.


Enlarge

Internetové rádio

Systém IntelliLink v Merivě vám umožní přístup hlavním internetovým rádiím. Díky aplikaci Aupeo, která je standardní výbavou systému, si můžete sestavit svůj vlastní hudební program z více než 900 000 titulů*.

 

*Funkčnost závisí na typu mobilního telefonu.


Enlarge

IntelliLink Navi 950

Precizní a jednoduchá navigace – to jsou hlavní devizy tohoto systému, který umí je možné ovládat také hlasovými pokyny.

Mapové podklady jsou uloženy v interní paměti zařízení.

 

*Funkčnost závisí na typu mobilního telefonu.


Enlarge

Aux-in a USB

Tyto dva porty umožňují připojení různých přenosných zařízení*. Snadno tak připojíte tablety, MP3 přehrávače a další přenosná zařízení. Telefonujte, přehrávejte si hudbu, prohlížejte fotografie a také svoje zařízení nabíjejte.

 

* Různé systémy fungují s různými zařízeními. Kompatibilitu vašeho zařízení si prosím zkontrolujte na www.countryspecific.url nebo se poraďte se svým prodejcem vozů Opel.


Enlarge

Více možností infozábavy a navigace

Základním infozábavním systémem vozu Opel Meriva je autorádio CD 400. Nabízí skvělý zvuk, CD přehrávač, RDS/EON a 3x6 předvoleb. Varianta CD 400 Plus je navíc vybavena technologií Bluetooth® a připojením USB, dynamickým zvukovým procesorem a grafickým ekvalizérem. DAB je na přání.


Enlarge

FlexDock®

Připevnění vašeho mobilního telefonu nikdy nebylo jednodušší. FlexDock® přidrží váš chytrý telefon v dosahu řidiče i spolujezdce. Automaticky dobíjí telefon a usnadňuje propojení systému a telefonu.