Předchozí
Další
Předchozí
Další

Ke stažení

Dvě světové premiéry na Ženevském autosalonu 2012

Opel představil na Ženevském autosalonu v roce 2012 dvě světové premiéry. Kompaktní SUV Mokka a Nový Opel Astra OPC.

Přečtěte si článek

Bluetooth® kompatibilita

Chcete ve vašem voze bezpečně a pohodlně používat vaše mobilní zařízení? Zde naleznete více informací o hands-free volání, streamování hudby a dalších funkcích.

Kompatibilní mobilní telefony.

OPEL MOKKA.

Německé kompaktní SUV.

Ladné křivky a odolný vzhled vytváří novou kategorii vozidel. Opel Mokka je precizní, má náskok před ostatními a všude se cítí jako doma.

 

Chcete vystoupit ze všednosti? Opel Mokka je připravený a čeká jen na vás.

  • Dynamický design exteriéru a interiéru
  • Všestranný vnitřní prostor
  • Skvělé pohodlí uvnitř vozu a konektivita
  • Bezpečný a nápomocný v krizových situacích
  • Přesvědčivý podvozek, úsporné motory

Enlarge

Pro jakýkoli vkus

Se svým sofistikovaným designem, širokým postojem a plynulými liniemi je Opel Mokka příjemnou změnou na trhu. Mezi ostatními vozy okamžitě vynikne i bez okázalosti.


Enlarge

Připraven vás potěšit

Spousta prostoru v malých vnějších rozměrech s vestavěnou všestranností. Opel Mokka se hodí k jakémukoli životnímu stylu. Potřebujete více prostoru? Jednoduše sklopte sedadla. Více úložného prostoru? I toto lze lehce zařídit.


Enlarge

Kvalita v genech

Opravdová spokojenost jde těžko popsat. Jde však zažít na vlastní kůži. Tak je to u vozu Opel Mokka. Skvělý zvuk, perfektní konektivita, intuitivní ovládání a prvotřídní kvalita v každém ohledu. Pro ty, kteří si potrpí na nejčistší kvalitu zvuku, je zde Bose® sound system.


Enlarge

Obklopte se bezpečím

Pokročilé systémy, ověřená pasivní bezpečnost a inteligentní technologie. To vše ve voze Opel Mokka společně ladí a posouvá tak tento vůz daleko před konkurenci. Ať se vydáte kamkoli, můžete být klidní a spolehnout se na něj. Důkazem je 5 hvězd v hodnocení crash testů NCAP.


Enlarge

Kontrola a spolehlivost

Precizní ovládání, skvělé chování na silnici a ekonomický provoz. To jsou hlavní silné stránky vozu Opel Mokka. Technologické inovace ověřené praxí jsou perfektně kombinovány pro optimální komfort a odolnost.


Opel Mokka - Další kroky
Další kroky