Skip To Content
Přehled

Opel Movano je silné, spolehlivé a nabízí skvělý komfort pro řidiče. Je dostupné v mnoha variantách a různých výbavách a snadno se také přizpůsobí všem potřebám vaší firmy

Nemusíte čekat

Vyberte si ze skladových vozů online a nabídku vám zašleme obratem

Není velkých úkolů

Hlavní prvky

Garantovaná všestrannost

PRO VAŠE POTŘEBY.

Důvěryhodný obchodní partner.
Vybírat můžete ze 4 maximálních hmotností, 4 délek karoserie, jednoduchých nebo dvojitých zadních kol, pohonu předních nebo zadních kol, 3 motorů, 6stupňové manuální převodovky nebo převodovky Easytronic® a z celé řady komfortních prvků a originálního příslušenství. Opel Movano Van perfektně zapadne do plánů vaší firmy.

SCHRÁNKA FLEXTRAY.

Vše v dosahu.
Velká výsuvná schránka FlexTray s objemem až 10,5 litru a rovným povrchem pojme vše potřebné.

PAPÍROVÁNÍ - VYŘÍZENO.

Vezměte si kancelář na cesty.
Všechno papírování zvládnete i na cestách. 2 USB porty a 12V zásuvky a spousta odkládacích prostor, například horní uzavíratelná schránka, standardní nebo výsuvná schránka spolujezdce a různé držáky pro 1,5 l PET láhve jsou vždy v dosahu.

VÝSUVNÝ STOLEK.

Všestranné pracovní prvky.
Kabina vozu se promění v malou kancelář - díky výsuvnému stolku a držáků nápojů na palubní desce.

ODVEZE VŠE.

Pracant a jeho schopnosti.

Šířka bočních dveří je 1 270 mm a tak jsou vhodně pro boční nakládku europalety pro všechny varianty kromě té nejkratší. Zadní dveře jsou v plné výšce vozu a naloží tak náklad vysoký až 1 820 mm1. Délka nákladu může být až 4 383 mm. V nákladovém prostoru pak najdete upínací oka, pomocí kterých snadno zabezpečíte svůj náklad. Posádku pak chrání pevné přepážky.

 

1Pouze pro variantu výšky H2.

Objevte varianty vozu Movano

Další kroky