Užitkové vozy

UŽITKOVÉ VOZY OPEL

  • 5 let záruka / 200 000 km
  • Ihned k odběru

OPEL UŽITKOVÉ VOZY

  • 5 let záruka / 200 000 km
  • Ihned k odběru

UŽITKOVÉ VOZY OPEL, PŘESTAVBY A JEŠTĚ VÍCE

Logistika, přeprava, distribuce? Naše řada užitkových vozidel Opel zahrnuje dodávky, dvojkabinové dodávky, podvozky pro přestavby nebo přestavby z výroby od renomovaných společností.

MOVANO.
Opel Movano je hvězdou mezi dodávkami. Obří výběr variant karoserie, různé užitečné zatížení a výšky karoserie. 
VÍCE INFORMACÍ
VIVARO.
Posuňte vaše podnikání kupředu díky mobilní kanceláři. Vivaro má konektivitu, kterou potřebujete, 4 všestranné varianty karoserie, prvotřídní hodnoty užitečného zatížení a to nejlepší z designu Opel. 
VÍCE INFORMACÍ
COMBO VAN.
Uveze až 1 tunu nákladu, až 5,4 m3 objemu nákladu a také nabízí dvě délky karoserie. Opel Combo je prvotřídní obchodní partner. 
VÍCE INFORMACÍ
NOVÉ VIVARO-e.

Nejefektivnější a nejvšestrannější užitkový vůz je nyní dostupný i jako elektromobil pro jízdu bez emisí, s dojezdem až 330 km1, skvělými prvky a flexibilními možnostmi užitečného zatížení.

 

1 Spotřeba energie Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23.3 – 29.5  kWh/100 km; emise CO2: 0 g/km; dojezd (kombinovaný) 230 km až 330 km (dle typu baterie). Dojezd elektromobilů a jejich spotřeba elektrické energie je uvedena v souladu s testovací procedurou WLTP, na jejímž základě probíhá homologace nových vozidel od 1.9.2018. Reálné údaje se mohou lišit díky odlišným místním podmínkám a dalším faktorům. Ovlivňuje je tak: rychlost vozu, povětrnostní podmínky, teplota uvnitř vozidla a nastavení systému topení či klimatizace, jízdní styl apod. Dobíjecí časy se také mohou lišit a závisí vždy na: výkonu dobíjecího zařízení, výkonu dobíjecího kabelu a jeho typu, typu dobíjecí stanice, venkovní teplotě, teplotě baterií apod. Více informací naleznete u vašeho prodejce vozů Opel. Pro více informací o WLTP klikněte zde.

 

 
VÍCE INFORMACÍ
NOVÉ COMBO-e VAN
V polovině roku 2021 bude uveden nový, plně elektrický užitkový vůz Opel Combo-e Van s nulovými emisemi a skvělou užitnou hodnotou. I přes svoje kompaktní rozměry dokáže přepravit až 4,4m3 nákladu. Jistě oceníte i možnost otvoru v přepážce FlexCargo pro přepravu dlouhých předmětů a prvky pro zajištění nákladu. 
VÍCE INFORMACÍ 

DALŠÍ KROKY.