Přehled

Mokka

Od 499 990 Kč

Jste připraveni na pořádný krok kupředu spolu se značkou Opel? Kombinace čistého designu, skvělého interiéru a moderních technologií pohonu - očekávejte neočekávané. Nová Mokka je zde a přepisuje pravidla - zažijte zcela nový rozměr řízení. Je čas se svézt s Mokkou.

CHTĚJTE BÝT ORIGINÁLNÍ.

PŘIZPŮSOBTE SI SVOJI MOKKU.

TO JE NOVÁ MOKKA.

ČISTÝ VÝKON.

Revoluční design nové Mokky určuje cestu pro další modely Opel. Každá její linie vyjadřuje sebevědomí a vyjadřuje její osobitost. Rozhodně vystupuje z řady ostatních vozidel díky své individualitě. Její agilitu pak vyzdvihují její dynamické motory. Sportovní styl pak přináší Mokka GS Line.

VÝRAZNÝ STYL.

Nastupte do Mokky a užijte si její vnitřní prostor. Originální zpracování kabiny s plynulými liniemi bez rušivých prvků a se skvělým odhlučněním vám přinese klid za volantem a skvělou úroveň pohodlí. Digitalizace je již nedílnou součástí každého nového vozidla a Mokka není výjimkou.

NEJEN DO MĚSTA.

Nová Mokka je kompaktnější a elegantnější než všechny předchozí generace, její prostorný interiér však na předchůdce navazuje. Mokka je perfektní nejen do města, ale i mimo něj a to nejen díky své skvělé výbavě, do které patří například přední světlomety LED® Matrix, chytré asistenční systémy řidiče a skvělá ergonomická sedadla.