Skip To Content
Přehled

Nové Combo

Robustní, praktické a všestranné. Nové Combo je skvělé pro přepravu osob i nákladu. Perfektní pro vaše podnikání.


3.4 m
Maximální délka nákladu1
4.4 m3

Maximální objem nákladu1

 

916 kg
Maximální užitné zatížení2
(1)  V závislosti na zvolených variantách a výbavě

(2) Maximální užitečné zatížení zohledňuje hmotnost řidiče; pro Combo se standardní délkou
Inovativní všestrannost

Nové Combo se vyznačuje promyšleným designem. Je kompaktní, ale zároveň prostorné a plné inovativních řešení, díky nimž bude vaše práce pohodlnější a efektivnější. To je dobré pro vás i vaši firmu a její výsledky.

Budoucnost je elektrická

Čistá energie a skvělé výsledky! Objevte nové Combo Electric Van. Tato inovativní dodávka poskytuje výkon bez kompromisů. Jste připraveni na změnu?

Design exteriéru a interiéru
Charakter a pohodlí
Zvenčí okamžitě poznáte, že se jedná o vůz Opel. Interiér poskytuje maximální pohodlí, skvělou ergonomii a spoustu prostoru. Objevte jeho schopnosti, modularitu a chytrá řešení pro vaše každodenní pracovní úkoly.
Všestrannost
Váš multifunkční nástroj
Upravte si Nový Opel Combo podle svého: dvě délky karoserie, dva styly a spousta chytrých řešení pro větší flexibilitu interiéru. Combo je perfektní německý nástroj pro denní práci. Větší flexibilita přináší lepší výsledky.
Náklad
Odveze téměř vše

Váš spolehlivý partner pro každý úkol: nové Combo nabízí nejlepší rozměry zavazadlového prostoru ve své třídě, které jsou ještě umocněny chytrými funkcemi, jako je například otvor v přepážce Flex Cargo. S působivou maximální délkou nákladu 3 440 m㎡ je tento užitkový vůz kompaktní navenek, ale opravdu prostorný uvnitř.1,2

 

 

1 Rozměry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci vozu.  

 

2 Maximální délka nákladu 3 090 mm u standardního rozvoru Combo, 3 440 mm u Combo s dlouhým rozvorem, otevřeným otvorem v přepážce a sklopeným sedadlem (sedadly) spolujezdce.

Konektivita
Kamkoli potřebujete dorazit
Nové Combo maximalizuje efektivitu každé vaší cesty. Prvotřídní elektrický pohon a navigační systém se službami OpelConnect vám pomůže dorazit včas a bezpečně.
Bezpečnost a asistenční systémy
Bezpečnost na prvním místě

Vylepšete bezpečnost pro sebe i svůj tým: nový Opel Combo je vybaven nejlepší technologií světlometů ve své třídě: IntelliLux® Matrix LED1, které zajišťují optimální viditelnost a automaticky se přizpůsobují situaci před vámi, aby neoslňovaly protijedoucí řidiče. Díky 14 LED segmentům a novému designu vám světlomety IntelliLux® poskytnou jistotu ve všech situacích. Kolegové, vaše dodávka a náklad. Chraňte je všechny díky pokročilým funkcím, které pomáhají předcházet nehodám a usnadňují řízení. Umožní vám soustředit se na to, co je skutečně důležité: na vaše podnikání! 

 

1 Na přání

Jízdní efektivita
Posune vaše podnikání kupředu
Využijte své nové Combo naplno díky vysoce účinným a výkonným motorům a převodovkám. Ať už jedete k zákazníkovi dvě ulice od vás, chcete dojet co nejdále, nebo potřebujete maximální výkon s těžkým nákladem, pro každou situaci je Combo ideálním parťákem.
Příslušenství Opel+
Na míru
Nabízíme širokou škálu příslušenství - od střešních nosičů až po tažná zařízení - abyste mohli své nové Combo ještě více přizpůsobit svým osobním a profesním potřebám.
Exclusive leasing offer
Just XXX € per month
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt

1 Disclaimer.

2 Disclaimer