Skip To Content
Přehled

Movano Van

Movano

Nové Movano se vyznačuje ověřenou kvalitou zpracování a praktičností vozů Opel. Nyní navíc s ještě větší nosností, osvěženým designem a vylepšenými asistenčními systémy pro řidiče. Je to dokonalý německý nástroj pro každý úkol, který si klade za cíl maximalizovat efektivitu a snížit provozní náklady vaší firmy.


Až  1,5 tuny
Maximální užitečné zatížení a 3 tuny maximální hmotnosti taženého přívěsu(1)
17 m3
Maximální objem nákladu(1) - verze Van (5 EUR palet)
4 délky  /  3 výšky karoserie
Van (3 délky/3 výšky), Crew Van, Podvozek (4 délky), Podvozek dvojkabina, Platforma a Platforma dvojkabina se spoustou možností pro specializované přestavby.
(1) V závislosti na zvolených variantách a výbavěNení velkých úkolů

Ať už je vaše profesní výzva jakákoli, největší užitkový vůz Opel je připraven ji splnit. Podívejte se na nové Movano a jeho všestrannou modelovou řadu, chytrá řešení interiéru, efektivní pohonné jednotky a mnoho dalšího.

Budoucnost je elektrická

Objevte Nový Opel Movano Electric a jeho širokou paletu variant. Všestranný a skvěle vybavený interiér, velké užitečné zatížení a spolehlivá baterie. Tento užitkový vůz je připraven na jakoukoli výzvu. Jste připraveni na změnu?

Všestrannost
Movano zvládne cokoli
Přizpůsobte si nové Movano svým profesním potřebám. Je k dispozici v řadě variant karoserie (4 délky / 3 výšky) a díky svým přizpůsobitelným vlastnostem vám umožní poskytovat svým zákazníkům špičkové služby. Zažijte efektivní provoz a dosahujte nejlepších výsledků se schopnou dodávkou, která je navržena pro vás.
Náklad
Odveze cokoli
Díky užitečnému zatížení, svým rozměrům a mnoha praktickým řešením je nové Movano lídrem v oblasti přepravy nákladu - a tedy ideálním řešením pro širokou škálu úkolů.
Konektivita
Vždy v obraze
S novým Movanem maximalizujete efektivitu při každé jízdě. Jeho efektivní a výkonné motory, stejně jako možnosti navigačního systému a služby OpelConnect, udrží vás i váš tým bezpečně na cestě.
Mobilní kancelář
Pracujte odkudkoli
Už žádné balancování s notebookem na kolenou s překážejícím volantem. Proměňte své nové Movano ve skutečnou kancelář na kolech a posuňte své podnikání vstříc budoucnosti.
Efektivita
Profesionální výkony
Maximalizujte svůj obchodní potenciál: Nové Movano se díky robustnímu naftovému motoru o objemu 2,2 l dostává na vyšší úroveň konkurenceschopnosti. Navíc můžete těžit z agilní jízdní dynamiky a nízkých provozních nákladů.
Bezpečnost a asistenční systémy
Bezpečnost na prvním místě
Zvyšte bezpečnost svou i svého týmu díky pokročilým funkcím, které mají zabránit nehodám a usnadnit řízení: Kromě různých užitečných asistenčních systémů nabízí nový Opel Movano na přání také full LED světlomety. Ty nejenže dodají vaší dodávce atraktivnější vzhled, ale především nabízejí o 30% lepší světelný výkon ve srovnání se standardními halogenovými světlomety.
Příslušenství Opel+
Na míru
Nabízíme širokou škálu příslušenství - od střešních nosičů až po tažná zařízení - abyste mohli své nové Movano ještě více přizpůsobit svým osobním a profesním potřebám.

Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt


1 Please insert consumption values and/or local footnote here.

2 Please insert consumption values and/or local footnote here.