SKIP TO CONTENT
Přehled

Movano Van

Nové Movano ztělesňuje vše, co je pro značku Opel charakteristické a staví na kvalitě a praktičnosti. Nyní díky specializovaným variantám, atraktivnímu designu, vylepšeným asistenčním systémům a větší užitečné hmotnosti bude perfektním zaměstnancem i vaší firmy. Opel Movano je ten pravý německý nástroj pro vás.

OBJEVTE SVÉ NOVÉ MOVANO.

HLAVNÍ PRVKY.

Flexibilita, pohodlí, schopnosti, výkon.

EXPERTNÍ VŠESTRANNOST.

Nová modelová řada Movano.
Stvořeno pro tvrdou práci, kterou oceníte. Nové Movano splní vaše požadavky a dokončí každý úkol, který mu dáte. Je dostupné ve 4 délkách karoserie a 3 výškách karoserie. Mezi jeho varianty patří klasická skříňová dodávka, podvozek, podvozek s dvojkabinou a podvozek pro individuální přestavby. Dále můžete vybírat ze speciálních variant: sklápěč a valník. Movano je prostě ideální parťák.

PROSTOR PRO PRÁCI.

Kabina nového Movana.
Chytře navržená kabina Movana je praktická a má vše, co ke své profesi potřebujete. Možnost využít ji jako mobilní kancelář s pokročilými možnostmi konektivity včetně OpelConnect určitě oceníte. Movano přináší spoustu místa pro řidiče, až pro dva spolujezdce vpředu a další čtyři cestující na zadních sedadlech. Všichni si pak užijí klidnou jízdu díky Asistenčním systémům Opel včetně Automatického nouzového brzdění, Hlídání slepého úhlu a Upozornění na vyjetí z pruhu.

PRO VŠECHNY ÚKOLY.

Schopnosti nového Movana.
Nový Opel Movano nabízí praktická řešení pro výzvy moderního podnikání. Movano nabízí skvělou stabilitu a jízdní vlastnosti i při využití maximální hmotnosti a užitečného zatížení. Nákladový prostor pak může mít až 17 m3 a vyniká skvělými prvky pro zajištění nákladu a využitelností.

PROFESIONÁLNÍ VÝKON.

Nové Movano - motory.
Nový Opel Movano posouvá efektivitu na novou úroveň díky robustnímu naftovému motoru 2.2, který splňuje emisní normu Euro 6d a díky své konstrukci snižuje náklady na provoz současně při nízké spotřebě paliva a nízkých emisích CO2.

FLEXCARE.

OPEL FLEXCARE.

Mějte klid na cestování díky Opel FlexCare! FlexCare je program zahrnující všechny služby pro vaši klidnou jízdu. Nabízíme individuální balíčky včetně Asistenční služby, Prodloužené záruky nebo Servisních plánů.

 

Podívejte se na naše balíčky služeb FlexCare a vyberte si ten pravý pro vás!

STÁLE JE CO OBJEVOVAT.

Získejte důležité informace a sestavte si vůz v konfigurátoru.