Skip To Content
Připravované modely

Připravované modely

Stále se díváme do budoucnosti - neustále tak vyvíjíme nové vozy a další produkty. Buďte s námi a zjistěte více

Nový Opel Combo
Bližší informace již brzy. Ceníky ke stažení zde: 
Nový Opel Grandland
Nový Opel Grandland
Nový Opel Grandland je ztělesněním německé automobilové dokonalosti, která kombinuje odvážný design nové generace s nejmodernějšími technologiemi. Těšte se na výkonný a efektivní pohon - ať už se rozhodnete pro plně elektrický, hybridní nebo spalovací motor. Každý kousek nového Opelu Grandland je navržený a vyrobený v Německu a byl precizně zkonstruován tak, aby zaujal vás i všechny okolo. Od dynamické boční siluety až po moderní prvek přední části vozu Opel Vizor, který zahrnuje i špičkové světlomety IntelliLux® Pixel HD. Nový Opel Grandland bude díky svému designu zcela jistě nepřehlédnutelný. 
Více informací
Nové SUV Frontera
Návrat legendy: Opel připravuje nové SUV Frontera!

Opel vrací do hry jméno „Frontera“ - ještě před koncem tohoto roku vyjede zcela nový SUV model Opel Frontera, který se svým názvem dokazuje k jedné z legend německé automobilky.

Zcela nové SUV slibuje zábavu, nekompromisní funkčnost a spoustu hi-tech prvků.

Nová Frontera bude také prvním modelem Opelu, který ponese nedávno představené nové logo.

 

Nový Opel Frontera nabídne mimořádně prostorný interiér a svojí všestranností osloví především zákazníky s aktivním životním stylem.

Novinka bude také pokračovat v dlouholeté tradici Opelu, který širokému spektru běžných zákazníků předkládá technologicky vysoce vyspělé modely za atraktivní ceny.

 

Příchod nové Frontery, který vyjede i jako BEV elektromobil, spolu s uvedením plně elektrické verze Grandlandu příští generace (které je rovněž naplánováno na letošní rok) bude znamenat důležitý milník na cestě automobilky Opel k elektromobilitě – Opel pak v každé modelové řadě nabídne minimálně jednu bateriovou variantu.

 

První snímky nové Frontery a detailnější informace Opel uvolní během několika příštích týdnů.

 
Více informací

Horké novinky

Objevte naše čerstvé novinky a nedávno představené modely