SKIP TO CONTENT
Corsa modely

OPEL CORSA.

VYBERTE SI SVOJI CORSU.

CORSA

Objevte Opel Corsa - německý vůz připravený na budoucnost, který spojuje každodenní zábavu za volantem a technologie z větších vozidel. Hlavní prvky: Inovace: světlomety IntelliLux LED® Matrix, bezpečnostní systémy s přední kamerou, zadní parkovací kamera. Prémiové pohodlí: infozábavní systémy, Ergonomická sedadla v koženém provedení.

 

  • Rozměry exteriéru: Celková délka 4 060 mm, Výška 1 433 mm, Šířka 1 960 mm
  • Zavazadlový prostor: 309 l
  • Zábava za volantem: maximální rychlost 174 km/h – 208 km/h
 
ZOBRAZIT DETAILY KONFIGURÁTOR
CORSA-e

Objevte nový, čistě elektrický Opel Corsa-e: německý vůz připravený na budoucnost se skvělým dojezdem, rychlým dobíjením a maximálním výkonem. Hlavní prvky: Inovace: světlomety IntelliLux LED® Matrix, bezpečnostní systémy s přední kamerou, zadní parkovací kamera. Prémiové pohodlí: infozábavní systémy, Ergonomická sedadla v koženém provedení.

 

  • Rozměry exteriéru: Celková délka 4 060 mm, Výška 1 433 mm, Šířka 1 960 mm
  • Zavazadlový prostor: 267 l
  • Zábava za volantem: maximální rychlost 150 km/h, dojezd na jedno nabití až 352 km (WLTP)*
 
* Údaje o dojezdu pro model Corsa-e - 329 až 337 km - jsou předběžné a byly odvozeny dle metodologie procedury WLTP (R (EC) č. 715/2007, R (EU) č. 2017/1151). Předběžné hodnoty se mohou od finálních hodnot lišit. Každodenní používání se může lišit a mezi ovlivňující faktory patří: jízdní styl, typ a stav vozovky, vnější teplota, klimatizace/topení apod.
 
ZOBRAZIT DETAILY KONFIGURÁTOR

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

JSME ZDE PRO VÁS.

Opel Corsa nabízí zábavu za volantem a technologie z větších vozidel. Jsme zde pro vás, abyste si vybrali ten správný model a pomůžeme vám také s financováním, leasingem a dalšími službami.