Hybrid Experience

THE GRANDLAND X HYBRID4.

Nový Plug-In Hybrid s pohonem všech kol.

Objevte Grandland X Hybrid4 a jeho hlavní prvky. Rychlé a snadné dobíjení, 4 jízdní režimy, 300 koní výkonu a pohon všech kol AWD. Síla vozů SUV. Inteligence hybridu. Bez kompromisů. Chtějte více.

STVOŘEN PRO EFEKTIVITU.

EFEKTIVITA
Výjimečnost vozů SUV se snoubí s inovativními technologiemi plug-in hybridu pro novou úroveň efektivity. Grandland X Hybrid4 se dobíjí jako elektromobil a ujede na elektromotor rozumnou vzdálenost. To znamená: snížíte emise na nulu , když nepoužíváte spalovací motor. A pro vás: efektivní, ale také skvělý zážitek z jízdy.

REŽIM PRO KAŽDOU NÁLADU.

FLEXIBILITA

Máte rádi efektivitu, ale také sportovní jízdu? Zůstaňte kdykoli flexibilní: Díky různým jízdním režimům. Užijte si výhody vozu SUV a výhody elektromobilu. Jednoduše přepínejte mezi následujícími režimy:

 

  • 4WD (pouze pro pohon všech kol)
  • Sport
  • Hybrid
  • Electric

JEDNODUŠE DOBIJTE.

DOBÍJENÍ
Grandland X Hybrid4 se velmi snadno dobíjí. Jeho baterii lze dobíjet na veřejných dobíjecích místech jako standardní elektromobily, ale také doma pomocí kabelu nebo Wallboxu. Aby byla vaše baterie stále nabitá a vy jste nemuseli používat spalovací motor a snížit emise na nulu.
Objevte více

ZANECHTE DOJEM.

NOVÉ PRVKY
Grandland X Hybrid4 je plug-in-hybrid karoserie SUV, na který jste čekali. Jeho sebevědomý vzhled umocňuje černá kapota na přání v kombinaci s černou střechou. Specifické 19" dvoubarevné leštěné ráfky z lehkých slitin zdůrazňují jeho atletický design. Pro pohodlí při jízdě přichází s 8stupňovou elektronickou automatickou převodovkou . Volant s plochou spodní hranou potažený kůží a pádla pro řazení pod volantem dokreslují sportovní náturu vozu. Díky 8" barevnému displeji s navigačním systémem a specifickými nastaveními pro Hybrid4 se budete cítit skvěle při každé cestě.

JEDNODUŠE ELEKTRICKÝ: E-MOBILITA SNADNO.

SLUŽBY OPEL PRO ELEKTRICKÉ VOZY
Od možností dobíjení po funkce na dálku: služby Opel pro elektrické vozy nabízí pohodlný a bezstarostný start do e-mobility.
VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBÁCH OPEL PRO ELEKTRICKÉ VOZY