Hybrid Experience

MODELOVÁ ŘADA GRANDLAND X HYBRID.

Inteligentní hybridní SUV vám přináší možnost volby: připojte vůz do elektřiny a tu používejte na krátké cesty, nebo využijte výkon benzínového motoru 1.6 pro cesty za dobrodružstvím. Bez kompromisů. Chtějte více.

Objevte Grandland X Hybrid4 a jeho hlavní prvky. Rychlé a snadné dobíjení, 4 jízdní režimy, 300 koní výkonu a pohon všech kol AWD. Síla vozů SUV. Inteligence hybridu. Bez kompromisů. Chtějte více.

STVOŘEN PRO EFEKTIVITU.

EFEKTIVITA
Nabíjejte jej denně, abyste z technologie plug-in hybridu získali maximum. Grandland X Hybrid4 dokáže rozumnou vzdálenost ujet čistě na elektřinu. To znamená nulové emise škodlivin - skvělé pro krátké trasy do okolí.

REŽIM PRO KAŽDOU NÁLADU.

FLEXIBILITA

Máte rádi efektivitu, ale také sportovní jízdu? Zůstaňte kdykoli flexibilní: Díky různým jízdním režimům. Užijte si výhody vozu SUV a výhody elektromobilu. Jednoduše přepínejte mezi následujícími režimy:

 

  • 4WD (pouze pro pohon všech kol)
  • Sport
  • Hybrid
  • Electric

JEDNODUŠE DOBIJTE. DENNĚ.

DOBÍJENÍ
Grandland X Hybrid4 se velmi snadno dobíjí. Jeho baterii lze dobíjet na veřejných dobíjecích místech jako standardní elektromobily, ale také doma pomocí kabelu nebo Wallboxu. Aby byla vaše baterie stále nabitá a vy jste nemuseli používat spalovací motor a snížit emise na nulu.
VÍCE INFORMACÍ

ZANECHTE DOJEM.

NOVÉ PRVKY
Grandland X Hybrid4 je plug-in-hybrid karoserie SUV, na který jste čekali. Jeho sebevědomý vzhled umocňuje černá kapota na přání v kombinaci s černou střechou. Specifické 19" dvoubarevné leštěné ráfky z lehkých slitin zdůrazňují jeho atletický design. Pro pohodlí při jízdě přichází s 8stupňovou elektronickou automatickou převodovkou. Volant s plochou spodní hranou potažený kůží a pádla pro řazení pod volantem dokreslují sportovní náturu vozu. Díky 8" barevnému displeji s navigačním systémem a specifickými nastaveními pro Hybrid4 se budete cítit skvěle při každé cestě.

JEDNODUŠE ELEKTRICKÝ: E-MOBILITA SNADNO.

SLUŽBY OPEL PRO ELEKTRICKÉ VOZY
Od možností dobíjení po funkce na dálku: služby Opel pro elektrické vozy nabízí pohodlný a bezstarostný start do e-mobility.
VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBÁCH OPEL PRO ELEKTROMOBILY

JE ZDE PRO VÁS.

OPELCONNECT

Buďte v bezpečí a připojeni i na cestách díky chytrým službám:

 

  • Klid v mysli: Abyste se cítili bezpečně díky nouzovému volání, volání v případě poruchy, měli přehled na vozidlem a relevantní informace.

 

  • Pohodlí: Používejte svůj mobilní telefon pro dálkové funkce (např.odemykání a zamykání dveří) a užijte si výhody parkovacích služeb a automatických plateb.

 

  • Chytrá jízda: užijte si klidnou cestu díky "live" navigaci1 a plánovaní trasy.  

 

1Služby mohou vyžadovat smluvní vztah/poplatky a jsou závislé na pokrytí mobilním signálem.

VÍCE INFORMACÍ

GRANDLAND X HYBRID 

GRANDLAND X HYBRID S POHONEM PŘEDNÍCH KOL
Ideální volba pro maximální efektivitu: Grandland X je také dostupný jako Hybrid s pohonem předních kol. Díky automatické převodovce s 8 stupni, výkonu 225 koní a maximálnímu dojezdu na elektřinu 42 km, je Grandland X Hybrid vozem, jehož řízení si zamilujete a ještě ušetříte.

HLASUJTE PRO TENTO MODEL.

Model Opel Grandland X Hybrid byl nominován v letošním ročníku ankety FLEET DERBY – FLOTILA ROKU, pořádané magazíny Business Car a Flotila.

Pokud se vám Opel Grandland X Hybrid líbí, tak jej podpořte a dejte mu svůj hlas.

 

HLASOVAT