Skip To Content
MOKKA MODELS

Opel Mokka

Vyberte si svoji mokku

Mokka

Mokka je výrazným vyjádřením nového designového stylu značky Opel. Nová filozofie značky přináší touhu po řízení, vysoce efektivní motory, sportovní vzhled, skvělé řízení a prvotřídní technologie. Hlavní prvky: Světlomety IntelliLux LED® Matrix. Asistenční systémy řidiče. Digitální zadní kamera a Parkovací asistent.

 

  • Rozměry exteriéru: Celková délka 4 151 mm, Výška 1 534 mm, Šířka 1 987 mm
  • Zavazadlový prostor: 305 - 1 105 l
  • Zábava za volantem: maximální rychlost 188 km/h – 202 km/h
 
Zobrazit detaily Konfigurátor
Mokka-e

Mokka-e je výrazným vyjádřením nového designového stylu značky Opel. Čistý, sebevědomý a 100% elektrický vůz. Mokka-e vystupuje z řady díky pokročilým prvkům, skvělému dojezdu a vynikajícím výkonům. Hlavní prvky: Světlomety IntelliLux LED® Matrix. Asistenční systémy řidiče. Digitální zadní kamera a Parkovací asistent.

 

  • Rozměry exteriéru: Celková délka 4 151 mm, Výška 1 534 mm, Šířka 1 987 mm
  • Zavazadlový prostor: 310 - 1 060 l
  • Zábava za volantem: maximální rychlost 150 km/h, dojezd na jedno nabití až 337 km (WLTP)*

 

*Teoretická hodnota na základě výpočtu dojezdu 322 km dle WLTP***. U DC nabíječek (10 kW). Ekvivalent k dobíjení prázdné baterie. Dobíjecí čas závisí na typu a výkonu dobíjecí stanice, venkovní teplotě a teplotě baterie.

 
Zobrazit detaily Konfigurátor

Chcete vědět více?

Jsme tu pro vás

Mokka vám přináší mnohem více než jen skvělý zážitek jízdy, protože Opel se stará o vaši celkovou spokojenost. Jsme zde pro vás při nákupu a naši experti z Opel Bank vám pomohou také s financováním pomocí úvěru nebo leasingu.