Skip To Content
Přehled

Opel Mokka-e Nejlepší německé auto

Odvážné & čistě elektrické.

* Vůz Opel Mokka-e získal ocenění Zlatý volant v kategorii „Nejlepší vůz do 25 000 € v Německu“. Zdroj: AUTO BILD (#45/2021) & BILD am SONNTAG (#46/2021). 

Mokka-e

Od 909 990 Kč vč. DPH

Výrazné a originální pojetí designu a technologií získává reálné tvary. Jste připraveni na nové zážitky z řízení? Objevte plně elektrickou Mokku-e

Odlište se díky vozu Mokka-e

Mokka ve virtuální realitě

Chcete se podívat na Mokku-e zblízka a zjistit, jak se k vám hodí? Díky filtru rozšířené reality (AR) pro Mokku-e, můžete objevit její progresivní design z pohodlí vašeho domova. Vše, co potřebujete, je chytrý telefon a trocha představivosti. Můžete také použít tento AR filtr na virtuální umístění Mokky před váš dům nebo oblíbenou restauraci. Prohlédněte si ji a nechte se u ní klidně i vyfotit. Nezapomeňte nás pak označit @Opel a #Opel !

Výrazný nový směr čistě elektrický

Dlouhý dojezd

Nová generace baterií poskytuje klid na cestách díky dojezdu až 338 km na jedno nabití dle metodiky WLTP1.

 

1 Předběžný údaj

 
Naučte se maximalizovat dojezd
Méně čekání, více času

Dobíjejte rychle, čistě a pohodlně z domova nebo veřejné dobíječky. Až 80% kapacity nabijete za pouhých 30 minut* a využijete tak naplno flexibilní možnosti dobíjení vozu Mokka-e.

 

*Teoretická hodnota na základě výpočtu dojezdu 338 km dle WLTP***. U DC nabíječek (100 kW). Ekvivalent k dobíjení prázdné baterie. Dobíjecí čas závisí na typu a výkonu dobíjecí stanice, venkovní teplotě a teplotě baterie.

 
Více informací o možnostech dobíjení
Výhody nulových emisí
Rozlučte se s cenami paliv a silničními daněmi. Téměř nulové náklady na údržbu, nízké provozní náklady, státní pobídky nebo pobídky pro koupi domácích dobíjecích stanic. 
Více informací o nákupu wall boxu

Přizpůsobte si svoji Mokku

  • Zelená metalíza Ikone
  • Šedá metalíza Kontrast
  • Černá metalíza Karbon
  • Bílá zářivá Arktis
  • Červená metalíza Kosmos
  • Modrá metalíza Voltaik

Prvotřídní prvky

Výkon

Srdcem Mokky-e je 50 kWh lithium-iontová baterie. 216 článků s pokročilým ovládáním teploty znamená dlouhou životnost a dlouhý dojezd vozu, který lze prodloužit díky Pokročilému regenerativnímu brzdění.

Jakmile za jízdy uvolníte plynový pedál, Regenerativní brzdění využívá kinetickou energii pro dobíjení baterie. Při volbě režimu B, zvládnete většinu denních jízd po městě bez používání tradičních brzd. Tím také snížíte jejich opotřebovávání a další náklady za opravy.

 
Elektrizující zážitek
100% elektrický pohon přináší točivý moment 260 Nm. Lehký synchronní elektromotor s permanentním magnetem přináší výkon 136 koní a je perfektní pro cestu ve městě i mimo něj. Užijte si jeho agilitu a sebevědomí. 
Síla ticha
Mokka-e je ideální pro dnešní hektický svět. Je čistá, prostorná a perfektně odhlučněná. Při každé jízdě si tak můžete dobít energii a vychutnat si ticho nebo svoji oblíbenou hudbu. 
Vaší cestou
Mokka-e se přizpůsobí vašemu jízdnímu stylu: nabízí režimy Sport, Eco a Normal. Každý z nich má jinak nastavené hlavní systémy vozu - reakce na pedály, posilovač řízení a systém topení. Sport se vyznačuje vyšší dynamikou, Eco efektivitou a Normal je vyváženou kombinací obou režimů. 
Monitoring údajů o vozidle
Mokka-e je vybavena moderními senzory. Systémy monitoringu údajů o vozidle vám dávají skvělý přehled nejen o spotřebě energie. Vždy tak máte potřebné informace a máte vše pod kontrolou. 

Služby Opel pro Elektromobily

Od dobíjení pro služby mobility: služby Opel pro elektromobily zajišťují pohodovou jízdu.

Náš závazek

Užijte si klid díky 10 bodům, které jsme připravili pro majitele elektrických a hybridních vozidel Opel v oblasti jejich poprodejní péče. Od asistenčních služeb 24 hodin denně 7 dní v týdnu, přes doživotní aktualizaci softwaru vozu zdarma, až po záruku 8 let nebo 160 000 km na baterii. Naši experti jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy.

Přehledný seznam deseti bodů, který poskytuje jasnou a odbornou péči ve všech aspektech vlastnictví vozidla

1. Záruka 8 let nebo 160 000 km na trakční baterii

 


2. Asistenční služby Opel

24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

3. E-expert central

Naši specialisté se o vás postarají a zodpoví vaše otázky.

 

4. Opel FlexCare (doporučujeme)

Všechna údržba vašeho vozu a potřebné díly v rámci jedné služby.

 

5. Certifikované řešení dobíjení

Kompletní řada wall boxů, instalace profesionály v oboru.

 

6. Řešení mobility

Různá řešení mobility pro vaši klidnou cestu.

 

7. Doživotní aktualizace  software vozu

Aby bylo vaše cestování vždy skvělé.

 

8. Dobítí vozu na 80 %

Při každé servisní prohlídce.

 

9. Kalkulace a rezervace online*

Zamluvte si servis vozu online a také si rovnou spočítejte cenu servisního zásahu.

 

10. Umytí vozu přI každé návštěvě*

 

* Pokud je služba u partnera dostupná