Skip To Content
Přehled

Nové Combo-e Van

Nové Combo-e Van spojuje zkušenosti značky Opel v oblasti užitkových vozidel a precizní inženýrství. Plně elektrický model přináší vyvážený poměr efektivity a elektromobility bez kompromisů. To Vše v kompaktním balení s nákladovým prostorem o objemu 4.4m³. Mezi důležité doplňky pak patří přepážka flex cargo s otvorem pro přepravu dlouhých předmětů

Vše, co potřeujete pro splnění úkolů

Interiér

Prostor a technologie na jednom místě
Combo-e Van byl od začátku vyvíjen s ohledem na jeho praktické využití pro podnikání. Combo je tu pro vás, ať jste celý den za jeho volantem a používáte například jeho infozábavní systémy, nebo musíte odbíhat často do nákladového prostoru. Combo-e Van je perfektní kancelář na kolech nejen díky prvkům výbavy a možnostem konektivity.

Elektrizující zážitek

Berte vše najednou
Vašemu podnikání pomůže také neomezený vjezd do nízkoemisních zón. Nakládky a vykládky jsou tiché díky elektrickému motoru, který není vůbec slyšet. I dopady vašeho podnikání v oblasti emisí CO2 budou nulové. Navíc oceníte nižší náklady na údržbu a provoz (například pojištění nebo silniční daně).

Schopnosti

Pohodlí a podnikání

Posuňte vaše podnikání kupředu díky dojezdu 275 km čistě na elektřinu - ten vám přináší nová generace baterií s možností nabití na 80% kapacity za pouhých 30 minut. Tichá a pohodová jízda, výkon a točivý moment okamžitě k dispozici a maximální rychlost 130 km/h. Combo-e Van je spolehlivým parťákem pro jízdu ve městě i na dálnici.

 

Spotřeba energie Combo-e Van (kombinovaně) 22,4–19,7 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaně) 249 km až 275 km (dle výbavy vozidla).***

Zkontrolujte si denní dojezd vašeho comba-e Van

Nejlepší ve své třídě

Moderní baterie
Díky moderní technologii baterií je vaše podnikání o kus před ostatními. Přidejte k tomu technologie, mezi než patří Regenerativní brzdění, pro maximální efektivitu a minimální náklady na provoz. Každý elektrický Opel poskytuje záruku na baterii 8 let nebo 160 000 km při garantované kapacitě minimálně 70%. 
Bez hluku
Combo-e Van není navrženo jen pro bezproblémový chod vašeho podnikání, ale i pro pohodlné cestování. Tichý elektrický motor znamená, že Combo-e Van je nejen bez emisí, ale také bez hluku. Odhlučněný interiér zajišťuje pohodlný zážitek z jízdy. 
Jízdní režimy
Nejen Opel ví, že pro úspěch podnikání je potřeba mít ty správné nástroje. I proto je Combo-e Van vybaveno možností volby jízdního režimu. Díky režimům si pak můžete lépe hlídat spotřebu energie, dojezd nebo i ovládání vozidla. Režim POWER je určen pro maximální výkon při přepravě těžšího nákladu, NORMAL pro vyvážený poměr mezi výkonem a efektivitou a ECO pro maximální dojezd a efektivitu spotřeby energie. 
80% už za 30 minut

Combo-e Van je vybaveno baterií s 18 moduly a kapacitou 50 kWh, kterou lze nabít na 80% za 30 minut díky rychlým veřejným DC nabíječkám1.

 

1Časy nabíjení se liší dle typu a kapacitě nabíjecí stanice, vnějším povětrnostním podmínkám, teplotě baterií a typu použitého nabíjecího kabelu. Více informací najdete na opel.cz nebo u svého prodejce vozů Opel.

 
Údaje o vozidle
Combo-e Van a jeho systém monitoringu údajů o vozidle vám dodá kompletní přehled o dojezdu, stavu vozu nebo dojezdu na baterii. 
Nízké provozní náklady
Jelikož je ovzduší ve městech důležité téma a nízkoemisní zóny jsou zaváděny stále více, oceníte nulové emise vozu Combo-e Van. Pro náklady firem budou elektrické užitkové vozy čím dál důležitější. Ušetříte také například na silničních daních nebo údržbě vozu. 
Dojezd až 275 km1

Moderní elektrický pohon vozu Combo-e Van přináší nulové emise, dlouhý dojezd a téměř nulový hluk, i když sdílí zcela totožnou platformu s variantami vybavenými spalovacími motory a má i stejně velký nákladový prostor o objemu 4,4m3. Dojezd až 275 km je ukázkou schopnosti vozu Combo-e Van v oblasti efektivity.

 

1Spotřeba energie Combo-e Van (kombinovaně) 22,4–19,7 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaně) 249 km až 275 km (dle výbavy vozidla).***

 

Služby Opel pro Elektromobily

Od možností dobíjení po služby mobility: Služby Opel pro elektromobily zajišťují pohodlnou a klidnou jízdu.

FlexCare-e

Opel FlexCare-e

Díky Opel Flexcare-e budete mít jistotu na cestách. Flexcare-e je kompletní program, který nabízí různé balíčky služeb včetně Asistenčních služeb, Prodloužené záruky a Servisních plánů.

 

Podívejte se na naše balíčky služeb Flexcare-e a vyberte si podle vaší potřeby!