Skip To Content
Přehled

Nové Combo Electric

Nové Combo Electric Van ztělesňuje vše, čím se vyznačuje nová řada elektrických užitkových vozidel Opel: Spojuje zkušenosti značky Opel s precizním inženýrstvím a vytváří plně elektrický užitkový vůz s optimální efektivitou a nekompromisní všestranností. I přes svůj kompaktní profil má Combo Electric nákladní prostor o skvělém objemu 4,4 m³ a vynikajícími funkcemi pro organizaci nákladu, jako je například systém FlexCargo®. 


330 km1 (dle WLTP)
Maximální dojezd, dle nákladu a vybavení vozu.
4.4 m3
Maximální objem nákladu1
3,4  m
Maximální délka nákladu1
(1)   V závislosti na variantě a vybavení vozidlaElektrizující společnost

Chytrý design, prostornost a spolehlivý pohon: Combo Electric Van je ideální nástroj pro přepravu různého zboží nebo zásilek.

Praktický design
Forma následuje funkci
Zvenčí okamžitě poznáte, že se jedná o vůz Opel. Interiér nového Comba Electric poskytuje maximální pohodlí, skvělou ergonomii a spoustu prostoru. Objevte jeho schopnosti, modularitu a chytrá řešení pro vaše každodenní pracovní úkoly.
E-Technologie
Baterie, nabíjení a další informace
Přecházíte na elektřinu? Skvělé rozhodnutí pro vaše podnikání. Efektivita, udržitelnost a pohled do budoucnosti. Perfektní pro vás i vaši firmu.
Všestrannost
Váš multifunkční nástroj
Upravte si Nový Opel Combo Electric Van podle svého: dvě délky karoserie, dva styly a spousta chytrých řešení pro větší flexibilitu interiéru. Combo Electric je perfektní německý nástroj pro denní práci. Větší flexibilita přináší lepší výsledky.
Náklad
Odveze téměř vše

Váš spolehlivý partner pro každý úkol: Nové Combo Electric nabízí nejlepší rozměry zavazadlového prostoru ve své třídě, které jsou ještě umocněny chytrými funkcemi, jako je například otvor v přepážce Flex Cargo. S působivou maximální délkou nákladu 3 440 m㎡ je tento užitkový vůz kompaktní navenek, ale opravdu prostorný uvnitř.1,2

 

 

1 Rozměry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci vozu.  

 

2 Maximální délka nákladu 3 090 mm u standardního rozvoru Combo Electric, 3 440 mm u Combo Electric s dlouhým rozvorem, otevřeným otvorem v přepážce a sklopeným sedadlem (sedadly) spolujezdce.

Konektivita
Kamkoli potřebujete dorazit

Nové Combo Electric maximalizuje efektivitu každé vaší cesty. Prvotřídní elektrický pohon a navigační systém se službami OpelConnect vám pomůže dorazit včas a bezpečně.

 

Bezpečnost a asistenční systémy
Bezpečnost na první místě

Zlepšete bezpečnost pro sebe i svůj tým: Nový Opel Combo Electric je vybaven nejlepší technologií světlometů ve své třídě: IntelliLux® Matrix LED1, které zajišťují optimální viditelnost a automaticky se přizpůsobují situaci před vámi, aby neoslňovaly protijedoucí řidiče. Díky 14 LED segmentům a novému designu vám světlomety IntelliLux® poskytnou jistotu ve všech situacích. Kolegové, vaše dodávka a náklad. Chraňte je všechny díky pokročilým funkcím, které pomáhají předcházet nehodám a usnadňují řízení. Umožní vám soustředit se na to, co je skutečně důležité: Na vaše podnikání! 

 

1 Na přání

Jízdní efektivita
Posune vaše podnikání kupředu
Využijte své nové Combo naplno díky vysoce účinnému a výkonnému elektromotoru a třem různým jízdním režimům. Ať už jedete k zákazníkovi dvě ulice od vás, chcete dojet co nejdále, nebo potřebujete maximální výkon s těžkým nákladem, pro každou situaci se najde vhodný režim.
Příslušenství Opel+
Wallboxy a další
Opel perfektně rozumí tomu, že energie pro vaše Combo Electric je zcela zásadní - a i pro vaše podnikání. Proto je standardně vybaven nabíjecím kabelem. Další příslušenství si můžete vybrat v našem katalogu. Podívejte se, co by se vám nejvíce hodilo.

Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt

Více informací

Wallboxy

Všechny informace o wallboxech a nabíjení doma najdete na našem webu pro e-mobilitu.

Nabíjení a dojezd

Více informací o nabíjení a dojezdu najdete na našem webu pro e-mobilitu.

1 Spotřeba energie (kombinovaně) 18,0 -19,2 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaně) až 330 km (dle výbavy vozidla).

 

2 Pro Combo XL s dvoumístným sedadlem spolujezdce a otvorem v přepážce Flex Cargo. Standardní objem nákladového prostoru je 3.8 m3.