SKIP TO CONTENT
Přehled

NOVÉ COMBO-E VAN

Nové Combo-e Van spojuje zkušenosti značky Opel v oblasti užitkových vozidel a precizní inženýrství. Plně elektrický model přináší vyvážený poměr efektivity a elektromobility bez kompromisů. To vše v kompaktním balení s nákladovým prostorem o objemu 4.4m³. Mezi důležité doplňky pak patří přepážka Flex Cargo s otvorem pro přepravu dlouhých předmětů.

VŠE, CO POTŘEUJETE PRO SPLNĚNÍ ÚKOLŮ.

INTERIÉR.

PROSTOR A TECHNOLOGIE NA JEDNOM MÍSTĚ.
Combo-e Van byl od začátku vyvíjen s ohledem na jeho praktické využití pro podnikání. Combo je tu pro vás, ať jste celý den za jeho volantem a používáte například jeho infozábavní systémy, nebo musíte odbíhat často do nákladového prostoru. Combo-e Van je perfektní kancelář na kolech nejen díky prvkům výbavy a možnostem konektivity.

ELEKTRIZUJÍCÍ ZÁŽITEK.

BERTE VŠE NAJEDNOU
Vašemu podnikání pomůže také neomezený vjezd do nízkoemisních zón. Nakládky a vykládky jsou tiché díky elektrickému motoru, který není vůbec slyšet. I dopady vašeho podnikání v oblasti emisí CO2 budou nulové. Navíc oceníte nižší náklady na údržbu a provoz (například pojištění nebo silniční daně).

SCHOPNOSTI.

POHODLÍ A PODNIKÁNÍ

Posuňte vaše podnikání kupředu díky dojezdu 275 km čistě na elektřinu - ten vám přináší nová generace baterií s možností nabití na 80% kapacity za pouhých 30 minut. Tichá a pohodová jízda, výkon a točivý moment okamžitě k dispozici a maximální rychlost 130 km/h. Combo-e Van je spolehlivým parťákem pro jízdu ve městě i na dálnici.

 

Spotřeba energie Combo-e Van (kombinovaně) 22,4–19,7 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaně) 249 km až 275 km (dle výbavy vozidla).***

ZKONTROLUJTE SI DENNÍ DOJEZD VAŠEHO COMBA-E VAN.

NEJLEPŠÍ VE SVÉ TŘÍDĚ.

MODERNÍ BATERIE
Díky moderní technologii baterií je vaše podnikání o kus před ostatními. Přidejte k tomu technologie, mezi než patří Regenerativní brzdění, pro maximální efektivitu a minimální náklady na provoz. Každý elektrický Opel poskytuje záruku na baterii 8 let nebo 160 000 km při garantované kapacitě minimálně 70%. 
BEZ HLUKU
Combo-e Van není navrženo jen pro bezproblémový chod vašeho podnikání, ale i pro pohodlné cestování. Tichý elektrický motor znamená, že Combo-e Van je nejen bez emisí, ale také bez hluku. Odhlučněný interiér zajišťuje pohodlný zážitek z jízdy. 
JÍZDNÍ REŽIMY
Nejen Opel ví, že pro úspěch podnikání je potřeba mít ty správné nástroje. I proto je Combo-e Van vybaveno možností volby jízdního režimu. Díky režimům si pak můžete lépe hlídat spotřebu energie, dojezd nebo i ovládání vozidla. Režim POWER je určen pro maximální výkon při přepravě těžšího nákladu, NORMAL pro vyvážený poměr mezi výkonem a efektivitou a ECO pro maximální dojezd a efektivitu spotřeby energie. 
80% UŽ ZA 30 MINUT

Combo-e Van je vybaveno baterií s 18 moduly a kapacitou 50 kWh, kterou lze nabít na 80% za 30 minut díky rychlým veřejným DC nabíječkám1.

 

1Časy nabíjení se liší dle typu a kapacitě nabíjecí stanice, vnějším povětrnostním podmínkám, teplotě baterií a typu použitého nabíjecího kabelu. Více informací najdete na opel.cz nebo u svého prodejce vozů Opel.

 
ÚDAJE O VOZIDLE
Combo-e Van a jeho systém monitoringu údajů o vozidle vám dodá kompletní přehled o dojezdu, stavu vozu nebo dojezdu na baterii. 
NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY
Jelikož je ovzduší ve městech důležité téma a nízkoemisní zóny jsou zaváděny stále více, oceníte nulové emise vozu Combo-e Van. Pro náklady firem budou elektrické užitkové vozy čím dál důležitější. Ušetříte také například na silničních daních nebo údržbě vozu. 
DOJEZD AŽ 275 KM1

Moderní elektrický pohon vozu Combo-e Van přináší nulové emise, dlouhý dojezd a téměř nulový hluk, i když sdílí zcela totožnou platformu s variantami vybavenými spalovacími motory a má i stejně velký nákladový prostor o objemu 4,4m3. Dojezd až 275 km je ukázkou schopnosti vozu Combo-e Van v oblasti efektivity.

 

1Spotřeba energie Combo-e Van (kombinovaně) 22,4–19,7 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaně) 249 km až 275 km (dle výbavy vozidla).***

 

SLUŽBY OPEL PRO ELEKTROMOBILY.

Od možností dobíjení po služby mobility: Služby Opel pro elektromobily zajišťují pohodlnou a klidnou jízdu.

FLEXCARE-e.

OPEL FLEXCARE-e.

Díky Opel Flexcare-e budete mít jistotu na cestách. Flexcare-e je kompletní program, který nabízí různé balíčky služeb včetně Asistenčních služeb, Prodloužené záruky a Servisních plánů.

 

Podívejte se na naše balíčky služeb Flexcare-e a vyberte si podle vaší potřeby!