Skip To Content
Přehled

Maximální produktivita, nulové emise: To, co platí pro všechny elektrické dodávky Opel, platí i pro nové Movano Electric. Je to dokonalý německý nástroj pro každou úlohu vybavený legendární funkčností a pokročilými asistenčními systémy Opel pro maximalizaci efektivity a snížení provozních nákladů.


430 km (WLTP)1
Maximální dojezd na elektřinu
 17 m3
Maximální objem nákladu Van (5 EUR palet)
délky  /  2 výšky

Van ve čtyřech různých velikostech

 

1 Depending on variants and options selected

² Available as of Q2-2024 (tbc)Chytré, všestranné a efektivní

Díky prostorné modernizované kabině, výkonnému plně elektrickému pohonu a spolehlivé vysokokapacitní baterii s kapacitou 110 kWh je nové Movano Electric bezemisním dopravcem téměř pro každou firmu.

E-Technologie
Dojezd, nabíjení a další
Přecházíte na elektrický pohon? Skvělé obchodní rozhodnutí. Efektivní, udržitelné a perspektivní. Perfektně se hodí pro vaše podnikání.
Všestrannost
Dodávka, která pracuje pro vás
Přizpůsobte si Movano Electric svým profesním potřebám: je totiž k dispozici v různých délkách a provedeních karoserie, a s funkcemi, které vám umožní skutečně uspokojit vaše zákazníky. Řekněte ano nulovým emisím a hlučnosti.
Náklad
Odveze cokoli
Díky užitečnému zatížení, svým rozměrům a mnoha praktickým řešením je nové Movano Electric lídrem v oblasti přepravy nákladu - a tedy ideálním řešením pro širokou škálu úkolů.
Konektivita
Vždy v obraze
S novým Movanem Electric maximalizujete efektivitu při každé jízdě. Jeho efektivní a výkonné motory, stejně jako možnosti navigačního systému a služby OpelConnect, udrží vás i váš tým bezpečně na cestě.
Mobilní kancelář
Pracujte odkudkoli
Už žádné balancování s notebookem na kolenou s překážejícím volantem. Proměňte své nové Movano ve skutečnou kancelář na kolech a posuňte své podnikání vstříc budoucnosti.
Bezpečnost a asistenční systémy
Bezpečnost na prvním místě
Zvyšte bezpečnost svou i svého týmu díky pokročilým funkcím, které mají zabránit nehodám a usnadnit řízení: Kromě různých užitečných asistenčních systémů nabízí nový Opel Movano Electric na přání také full LED světlomety. Ty nejenže dodají vaší dodávce atraktivnější vzhled, ale především nabízejí o 30% lepší světelný výkon ve srovnání se standardními halogenovými světlomety.
Příslušenství Opel+
Wallboxy a mnoho dalšího
Opel si uvědomuje, že elektrická energie je hnací silou vašeho nového Movano Electric, a tedy i úspěchu vašeho podnikání. Proto je součástí standardní výbavy i nabíjecí kabel. Vybrali jsme to nejlepší příslušenství pro elektromobily. Zjistěte, které vybavení se nejlépe hodí pro vaši práci.


Objevte více

Wallboxy

Všechny informace o wallboxech a nabíjení doma najdete na našem webu pro e-mobilitu.

Nabíjení a dojezd

Více informací o nabíjení a dojezdu najdete na našem webu pro e-mobilitu.

Financování a dotace

Vícero zemí poskytuje dotace pro nákup elektromobilu pro podnikatele. Máme pro vás všechny informace.