Skip To Content
Přehled

Vivaro Electric

Nové Vivaro Electric reprezentuje kvality nové řady elektrických užitkových vozů Opel: je prémiovou volbou pro firmy, které dodržují nejvyšší profesionální standardy. Ty vyžadují spolehlivá vozidla, která jsou vysoce univerzální a hodí se do optimalizovaného pracovního procesu. Vivaro Electric s nekompromisním charakterem a bezemisní jízdou je ideální pro městské prostředí i mimo něj. Je k dispozici ve dvou délkách a se dvěma velikostmi baterií pro dojezd až 350 km (WLTP).1

 
 
1 Spotřeba energie (kombinovaná) 21,7 - 27,3 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaný) až 350 km (v závislosti na výbavě).

350 km (WLTP)1
Maximální dojezd na elektřinu(1)
6.6 m3
Maximální objem nákladu(1)
1163 kg
Maximální užitečné zatížení(2)
(1)  V závislosti na zvolených variantách a výbavě
(2) Maximální užitečné zatížení nezahrnuje hmotnost řidiče; Pro VAN (se zvýšenou užitečnou hmotností, na přání)Spolehlivý kolega

Díky prostornému a všestrannému interiéru, velkému užitečnému zatížení a spolehlivé baterii je nové Vivaro Electric ideálním nástrojem pro přepravu téměř pro každou firmu.

E-Technologie
Dojezd, nabíjení a další
Přecházíte na elektrický pohon? Skvělé obchodní rozhodnutí. Efektivní, udržitelné a perspektivní. Perfektně se hodí pro vaše podnikání.
Hydrogen Technology
Placeholder
lorem ipsum
Všestrannost
Dodávka, která pracuje pro vás
Přizpůsobte si Vivaro Electric svým profesním potřebám: je totiž k dispozici v různých délkách a provedeních karoserie, a s funkcemi, které vám umožní skutečně uspokojit vaše zákazníky. Řekněte ano nulovým emisím a hlučnosti.
Náklad
Přepraví téměř vše
Užitečné zatížení a rozměry jsou důležité, ale funkční prvky jako dvoje posuvné dveře a dvě 12V zásuvky oceníte každý den. Proto je nové Vivaro Electric ideálním vozem pro jakýkoli úkol - ať už se jedná o proplétání se městskými centry nebo přepravu na delší vzdálenosti.
Konektivita
Vždy v obraze
S novým Vivarem Electric maximalizujete efektivitu při každé jízdě. Jeho prvotřídní elektrický pohon, stejně jako možnosti navigačního systému a služby OpelConnect, udrží vás i váš tým bezpečně na cestě.
Mobilní kancelář
Pracujte kdekoli
Už žádné balancování s notebookem na kolenou a překážejícím volantem. Proměňte své nové Vivaro Electric ve skutečnou kancelář na kolech a posuňte své podnikání vstříc budoucnosti.
Bezpečnost a asistenční systémy
Bezpečnost na prvním místě
Vaši zaměstnanci, dodávka i náklad si zaslouží ochranu. Pokročilé funkce nového Vivara Electric pomáhají předcházet nehodám a usnadňují řízení - vaše firma tak bude jezdit nejen lépe, ale také bezpečněji.
Příslušenství Opel+
Wallboxy a mnoho dalšího
Opel si uvědomuje, že elektrická energie je hnací silou vašeho nového Vivaro Electric, a tedy i úspěchu vašeho podnikání. Proto je součástí standardní výbavy i nabíjecí kabel. Vybrali jsme to nejlepší příslušenství pro elektromobily. Zjistěte, které vybavení se nejlépe hodí pro vaši práci.

Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt

Více informací

Wallboxy

Všechny informace o wallboxech a nabíjení doma najdete na našem webu pro e-mobilitu.

Nabíjení a dojezd

Více informací o nabíjení a dojezdu najdete na našem webu pro e-mobilitu.

1 Disclaimer

2 Disclaimer