SKIP TO CONTENT
Přehled

Vivaro-e Panel Van

Nový Opel Vivaro-e je postaven na nejvyšších standardech pro podnikání, které vyžadují perfektní začlenění vozu do činností firmy. Díky svému charakteru a jízdě bez emisí je Vivaro-e ideálním vozem do města a kolem něj. Je dostupné ve 3 délkách karoserie a lze vybírat i ze dvou velikostní baterie a získat dojezd až 330 km (WLTP)1.

1 Spotřeba energie Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23.3 – 29.5  kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaně) 230 km až 330 km (v závislosti na výbavě).***

HLAVNÍ PRVKY.

ROZVOZY BEZ EMISÍ.

Efektivita.
Nové Vivaro-e se hodí na dálnice i do města. I když je plně elektrické, tak neztrácí nic na své praktičnosti a odolnosti. Opel chápe potřeby firemních zákazníků a proto se zaměřuje na spolehlivost a nízké provozní náklady.

PROFESIONÁLNÍ PARAMETRY.

Nekompromisní funkčnost.

Stejně jako Vivaro se spalovacím motorem, vás nové Vivaro-e přesvědčí svými vlastnostmi. Nabízí prvotřídní maximální užitečné zatížení až 1200 kg1, velmi konkurenceschopný objem nákladového prostoru 6.6 m3 (2) a maximální délku nákladu až 4m(2).

 

I když máte spoustu nákladu, možná vám budou chybět ruce navíc. Proto je nové Vivaro-e vybaveno elektrickými posuvnými bočními dveřmi3, které lze otevřít pohybem nohou pod nimi.

 

1 Pro modely L2 s FlexCargo® .

2, 3 V závislosti na modelu.

CHYTRÉ PODNIKÁNÍ.

e-INFO.

Nové Vivaro-e umožňuje mít doslova pod palcem vše, co se týká vozidla.

 

Speciální informační panel e-INFO poskytuje přesné a přehledné informace řidiči ohledně spotřeby energie, dojezdu a stavu nabíjení. Plánovaní cesty tak nebylo nikdy jednodušší a přesnější.

STVOŘEN PRO CESTY.

Prověřeno dálnicemi.

Díky elektrickému pohonu a vylepšené architektuře kabiny posune nové Vivaro-e vaše podnikání zase o krok kupředu. Není skvělé jen do města, ale i kolem něj a nezalekne se ani dálnic díky maximální rychlosti 130 km/h.

 

Nové Vivaro-e se hodí na stavby, dálnice, úzké uličky měst a vždy se bezpečně postará o posádku i náklad. Mezi asistenční systémy řidiče patří Automatické nouzové brzdění, Hlídání slepého úhlu, Udržování jízdy v pruhu, zadní kamera se zobrazením 180° nebo kontrola trakce IntelliGrip na přání.

NA MÍRU VAŠEMU PODNIKÁNÍ.

Všestrannost.

Nový Opel Vivaro-e se perfektně hodí pro každé podnikání. Vyberte si vhodnou délku karoserie pro cesty po městě nebo i mimo něj, vyberte si baterie 50 kWh pro dojezd až 230 km nebo 75 kWh pro dojezd až 330 km (WLTP)1.

 

1 Spotřeba energie (kombinovaná) 23.3 – 29.5  kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaně) 230 km až 330 km (v závislosti na výbavě).***

PRVOTŘÍDNÍ E-PRVKY.

SKVĚLÁ INTEGROVANÁ BATERIE

Výkon plně elektrického vozu Vivaro-e přichází z výkonné lithium-iontové 50 kWh nebo 75 kWh baterie, která přináší nulové emise a dojezd až 230 respektive 330 km1. Články baterie s pokročilým řízením teploty a vhodné umístění baterie ve vozidle přináší dlouhověkost, dlouhý dojezd vozu a nízko umístěné těžiště pro skvělé jízdní vlastnosti. 

 

1 Spotřeba energie Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23.3 – 29.5  kWh/100 km; emise CO2: 0 g/km; dojezd (kombinovaný) 230 km až 330 km (dle typu baterie). Dojezd elektromobilů a jejich spotřeba elektrické energie je uvedena v souladu s testovací procedurou WLTP, na jejímž základě probíhá homologace nových vozidel od 1.9.2018. Reálné údaje se mohou lišit díky odlišným místním podmínkám a dalším faktorům. Ovlivňuje je tak: rychlost vozu, povětrnostní podmínky, teplota uvnitř vozidla a nastavení systému topení či klimatizace, jízdní styl apod. Dobíjecí časy se také mohou lišit a závisí vždy na: výkonu dobíjecího zařízení, výkonu dobíjecího kabelu a jeho typu, typu dobíjecí stanice, venkovní teplotě, teplotě baterií apod. Více informací naleznete u vašeho prodejce vozů Opel. Pro více informací o WLTP klikněte zde.

 
MINIMALIZACE HLUKU
Plně elektrický pohon je velmi tichý a nové Vivaro-e tak přináší zcela nový zážitek z jízdy po městě i mimo něj. Nulové emise ve všech směrech. Řidič si i při dlouhých dnech uvnitř vozu udrží příjemné prostředí.  
REGENERATIVNÍ BRZDĚNÍ
Plynulá jízda nového Vivara-e je výhodou také pro efektivitu nákladů na provoz. Kdykoli při jízdě uvolníte plynový pedál, systém začne využívat kinetickou energii brzdění pro dobíjení baterie a prodloužení dojezdu. Při nejvyšším nastavení (režim B) můžete své denní cestování absolvovat bez nutnosti brzdění a snížit tak náklady na náhradní díly a jejich opotřebení. 
SNADNÉ A RYCHLÉ DOBÍJENÍ
Nové Vivaro-e se dokáže rychle nabíjet. Jeho 75 kWh baterie se dokáže nabít na 80% za pouhých 30 až 45 minut při zapojení do 100 kW veřejné nabíječky. Jiné nabíječky (7,4 kW nebo 11 kW)) jsou vhodné pro nabíjení přes noc nebo mezi jednotlivými cestami. Vivaro-e je tak skvělý vozidlem pro každodenní používaní. 
PŘEHLED O VOZIDLE
Nové Vivaro-e vás neustále informuje a umožňuje vám vše ovládat díky mnoha senzorům. Údaje o vozidle přináší jasné informace pro řidiče o spotřebě energie, stavu vozu a jeho dojezdu. 
NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY
Díky většímu důrazu na kvalitu ovzduší ve městech a nárůstu počtu nízkoemisních zón se brzy stane normou používat elektromobily v užitkových verzích. Vivaro-e znamená nezávislost na ceně klasických paliv, výhodu u silničních daní a skvělé celkové náklady na provoz. 

SLUŽBY OPEL PRO ELEKTROMOBILY.

Od možností dobíjení po služby mobility: Služby Opel pro elektromobily zajišťují pohodlnou a klidnou jízdu.

FLEXCARE-e.

OPEL FLEXCARE-e.

Díky Opel Flexcare-e budete mít jistotu na cestách. Flexcare-e je kompletní program, který nabízí různé balíčky služeb včetně Asistenčních služeb, Prodloužené záruky a Servisních plánů.

 

Podívejte se na naše balíčky služeb Flexcare-e a vyberte si podle vaší potřeby!

OBJEVTE VARIANTY - VIVARO-e.

DALŠÍ KROKY.