Skip To Content
Servisní prohlídka

Servisní prohlídka Opel

Pravidelné prohlídky a údržba u autorizovaného servisu Opel udržují váš vůz Opel v té nejlepší kondici. Postaráme se o váš motor, systémy a díly ovlivňující spotřebu paliva a emise. Vy tak budete mít klid a budete vědět, že váš Opel je stále spolehlivý a bezpečný.

Servisní prohlídka

V autorizovaném servisu Opel se o vás postarají školení zaměstnanci, kteří vám nabídnou kvalitní originální díly Opel, různé prohlídky a kontroly zdarma, bezpečnostní vylepšení, aktualizaci softwaru a také provedou svolávací akce. Samozřejmostí je razítko do vaší servisní knížky Opel.

Nepravidelné výměny oleje nebo používání špatného typu oleje zvyšuje emise škodlivin a také zkracuje životnost vašeho vozu. Váš servis Opel používá vždy ty správné a certifikované oleje pro váš motor. Čidla systému kontroly tlaku v pneumatikách jsou velmi přesná a proto je dobré se řídit jejich radami. Podhuštěné pneumatiky totiž zvyšují spotřebu paliva.
Během pravidelné prohlídky zkontrolujeme stav vzduchového filtru, který je důležitou součástí vozu. Pokud je znečištěný, motor pracuje hůře a větší počet emisí.
Stejně jako každý jiný vůz, potřebuje váš Opel pravidelnou péči, aby byl stále v té nejlepší kondici a zachoval si svou hodnotu. Pouze autorizovaný servis Opel zná nejlépe technologie a systémy vašeho vozu a je vybaven speciálními přípravky a nástroji pro jeho perfektní údržbu.

Naše doporučení je prohlídka každých 30 000 kilometrů nebo každý rok, podle toho, co nastane dříve.
Prosíme, projděte si návod k obsluze vozu, kde jsou pro každý model rozepsané pravidelné prohlídky.

Součásti prohlídky u autorizovaného servisu Opel:

 •  Výměna olejového filtru
  ­
 •  Výměna pylového filtru
  ­
 •  Kontrola baterie
  ­
 •  Výměna brzdové kapaliny
  ­
 •  Prohlídka karoserie, pneumatik, výfukového systému
  ­
 •  Prohlídka brzd, motoru, podvozkových částí
  ­
 •  Prohlídka osvětlení a elektroniky
*Nabídka platí u participujících dealerství