Skip To Content
Přehled

Nový Opel Combo Electric

Nové Combo Electric je navrženo tak, aby poskytovalo jen to nejlepší: prostor a pohodlí až pro sedm osob v kombinaci s praktickými a inovativními bezpečnostními prvky. 100% elektrický pohon, který na jedno nabití ujede až 345 km1. Můžete si tak užít rodinný život naplno a bez kompromisů.

345 km
Max.dojezd na jedno nabití záleží na nákladu a výbavě vozu
30 minut
Pro nabití na 80%2 kapacity u 100 kW DC nabíječky
sedadel
Na přání jen pro Combo Electric XL
1 Spotřeba energie (kombinovaně) 18,0 – 18,6 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaně) až 345 km (dle výbavy vozu). 


Stvořeno pro moderní svět
Agilní, prostorné, všestranné a skvěle organizované

Chytré, prostorné a všestranné
Objevte interiér nového Comba Electric

E-technologie
Elektrizující jízda
Nové Combo Electric kombinuje 100% elektrickou zábavu z jízdy s minimální hlučností a nulovými emisemi - nabízí tak skutečně ekologický a zároveň příjemný zážitek z jízdy. Prozkoumejte pokročilé funkce tohoto vozidla a objevte jejich četné výhody. 
E-Mobilita
Baterie, nabíjení a další informace
Přecházíte na elektřinu? Skvělé rozhodnuté pro vaše podnikání. Efektivita, udržitelnost a pohled do budoucnosti. Perfektní pro vás i vaši firmu.
Všestrannost
Maximalizujte vaše možnosti
Objevujte nové věci - díky všestrannosti nového Comba Electric. Funkční design, který kombinuje prostornost a flexibilitu, je dokonalým doplňkem vašeho moderního a aktivního životního stylu.
Bezpečnost a asistenční systémy
Bezpečnost na prvním místě
Nové Combo Electric je vybaveno inovativními funkcemi, které usnadňují řízení a zajišťují bezpečnost vás i vašeho okolí. Je vybaveno nejlepšími LED světlomety IntelliLux® Matrix ve své třídě, které zajišťují optimální viditelnost a automatické přizpůsobení, aby neoslňovaly protijedoucí řidiče. Díky 14ti jednotlivým LED segmentům a novému designu vám světlomety IntelliLux® dodají jistotu za všech podmínek! 
Konektivita
Kamkoli potřebujete dorazit
Získejte nejlepší konektivitu pro sebe a své cestující. Vedle infozábavního systému a navigace nového Comba Electric je tu OpelConnect, se kterým přijedete včas a v klidu! 
Příslušenství Opel+
Wallboxy a další
Opel perfektně rozumí tomu, že energie pro vaše Combo Electric je zcela zásadní - i pro vaše podnikání. Proto je standardně vybaven nabíjecím kabelem. Další příslušenství si můžete vybrat v našem katalogu. Podívejte se, co by se vám nejvíce hodilo.

Objevte více

Wallboxy

Všechny informace o wallboxech a nabíjení doma najdete na našem webu pro e-mobilitu.

Nabíjení a dojezd

Více informací o nabíjení a dojezdu najdete na našem webu pro e-mobilitu.