Skip To Content
Sports Tourer

Nový Opel Astra Sports Tourer GSe

Nový Opel Astra Sports Tourer GSe přináší zábavu za volantem na novou úroveň. Sportovní tuning, vysoký výkon a skvělé zrychlení – to vše bez kompromisů v oblasti prostoru nebo emisí. Dynamický i všestranný. Nový Opel Astra Sports Tourer GSe vyniká výrazným a čistým německým designem uvnitř i zvenčí.  

  64  km
Dojezd čistě na elektřinu
1,3 l/100km
Kombinovaná spotřeba paliva dle WLTP
225 koní
Výkon

Osobní výkon

Sestavte si perfektní verzi vozu Opel Astra Sports Tourer GSe a přineste hybridní výkon k životu.Podívejte se dovnitř


Check the daily electric range of your Astra Sports Tourer GSe Plug-in Hybrid


Hlavní prvky

Mějte vše v jednom
Úžasný výkon pod kontrolou. Atraktivní design. Luxusní prostorná kabina. Nízké emise. Objevte čistou německou energii bez kompromisů v novém Opelu Astra Sports Tourer GSe.

Výkon

Agilních 225 koní 
Nový Opel Astra Sports Tourer GSe je vybaven sportovním podvozkem, který se pyšní tlumiči se selektivním frekvenčním tlumením (FSD) a precizním řízením. Přináší vám tak zcela nový zážitek za volantem.

Technologie

Výkon a kontrola
Astra Sports Tourer GSe přináší všechny inovace pod vaši kontrolu. Od intuitivního infozábavního systému, který vás propojí s okolním digitálním světem, po vyladěný výkon. Pokročilé asistenční systémy řidiče pak zvyšují bezpečnost každé jízdy.

Design

Větší, výraznější.
Astra Sports Tourer zaručí, že se za vámi všichni otočí – sportovní spodní mřížka předního nárazníku, speciální 18˝ dvoubarevné broušené ráfky nebo označení GSe. Uvnitř vás přivítá prostorná a všestranná kabina, která vyniká digitálním detoxem, a se kterou si každou jízdu nad míru užijete.   

Accessories Opel+

Wall boxes & more
Your Astra Sports Tourer GSe comes with a charging cable as standard. We've selected our pick of the best additional electric car accessories.

Discover more