Skip To Content
Hatchback

Nový Opel Astra GSe

Nový Opel Astra Grand Sport electric (GSe) je zcela neobyčejná nová Astra. Sportovně vyladěná do posledního detailu pro maximální výkon a nízké emise. Vytvořena s vášní a citem pro detaily. Výrazný a čistý design v kombinaci s hybridním pohonem a efektivitou. To vše pro fenomenální jízdní zážitek.


až  65 km
Dojezd čistě na elektřinu
1,3  l/100km
Kombinovaná spotřeba paliva dle WLTP
225 koní
Výkon

Osobní výkon

Sestavte si vaši perfektní Astru GSe a přineste hybridní výkon k životu
Podívejte se dovnitř


Zkontrolujte si denní elektrický dojezd vaší Astry GSe Plug-in Hybrid


Hlavní prvky

225 koní výkonu s nízkými emisemi. 

Nový Opel Astra GSe přináší skvělý výkon bez kompromisů v oblasti ekologie. Precizní tuning, hybridní pohon a unikátní sportovní styling – to vše pro výrazné vyjádření čisté německé energie. 
Výkon

Preciznost z motorsportu

Opel Astra GSe vám přináší neporovnatelnou kontrolu nad agilním sportovním podvozkem, jehož součástí jsou speciální tlumiče se selektivním frekvenčním tlumením (FSD) a precizně naladěné řízení. 

Technologie

Technologie e-Rally
Astra GSe přináší všechny inovace pod vaši kontrolu. Od intuitivního infozábavního systému, který vás propojí s okolním digitálním světem, po vyladěný výkon z díly Opel e-Rally Motorsport.  

Design

Astra GSe vám zaručí pozornost u ostatních díky výrazné přední masce, specifickým 18˝ dvoubarevným broušeným ráfkům z lehkých slitin a hrdému označení GSe. Uvnitř objevíte vášeň pro výkon s výrazným a čistým designem včetně kokpitu, který se vyznačuje digitálním detoxem.