Skip To Content
Přehled

Zafira-e Life

Od 1 209 990 Kč vč. DPH
Nová Zafira Electric představuje moderní pojetí pohodlného a stylového cestování. S plně elektrickým pohonem, pro tišší a luxusnější cestování, dopraví cestujícího plynule do cíle a zároveň produkuje nulové emise.

347  km (WLTP)1
Maximální dojezd na elektřinu
2  délky karoserie
Pro vaše potřeby
Až  9  sedadel
Pro opravdovou flexibilitu


E-voluce přepravy osob

S dojezdem až 347 km1 zvládnete kratší cesty po okolí i delší trasy s nulovými emisemi.

 

1 Spotřeba energie (kombinovaná): 24,0 – 24,4 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaný) až 347 km (v závislosti na výbavě).Chytrá, prostorná a flexibilní
Objevte interiér nové Zafiry Electric


E-Technologie

Elektrizující jízda
Přecházíte na elektrický pohon? Skvělé rozhodnutí. Efektivní, udržitelné a perspektivní. Perfektně se hodí pro přepravu celé vaší rodiny nebo týmu kolegů.

 

Objevte více informací o pokročilých e-technologiích.  

Bezpečnost a asistenční systémy

Bezpečnost na prvním místě
Vaše rodina i kolegové si zaslouží tu nejlepší ochranu. Pokročilé funkce nové Zafiry Electric pomáhají předcházet nehodám a usnadňují řízení.

Prémiové pohodlí

Cestujte pohodlně
Panoramatická střecha, masážní sedadla, automatická klimatizace: Nová Zafira Electric nabízí řadu prémiových prvků, které vy i vaši cestující jistě oceníte.  

Konektivita

Vždy v obraze
S novou Zafirou Electric maximalizujete efektivitu při každé jízdě. Jeho prvotřídní elektrický pohon, stejně jako možnosti navigačního systému a služby OpelConnect, udrží vás i vaše spolucestující bezpečně na cestě.

Jízdní dynamika

Perfektní ovládání
Nová Zafira Electric je agilní a dynamická a poskytuje plynulý zážitek z jízdy.

Příslušenství Opel+

Wallboxy a mnoho dalšího
Opel si uvědomuje, že elektrická energie je hnací silou vaší nové Zafiry Electric. Proto je součástí standardní výbavy i nabíjecí kabel. Vybrali jsme to nejlepší příslušenství pro elektromobily. Zjistěte, které vybavení se k vám nejlépe hodí.

Více informací

Wallboxy a mnoho dalšího

Všechny informace o wallboxech a nabíjení doma najdete na našem webu pro e-mobilitu.

Nabíjení a dojezd

Více informací o nabíjení a dojezdu najdete na našem webu pro e-mobilitu.

1 V závislosti na nákladu a výbavě. Spotřeba energie (kombinovaná) : 24,0 – 24,4 kWh/100 km; emise CO2 0 g/km; dojezd (kombinovaný) až 347 km (v závislosti na výbavě). Třída účinnosti +++