Skip To Content
Baterie pro elektromobily Opel

Baterie pro Elektromobily Opel

Všechny naše baterie jsou vyrobeny moderní lithium-ionovou technologií. Dlouhý dojezd neznamená, že jsou obrovské. Naopak. Díky jejich kompaktní velikosti se jich do vozu vejde více. Chemická struktura poskytuje odolnost proti teplu. (Čím větší odolnost proti teplu, tím méně energie pro chlazení baterie se spotřebuje).

 

Aktivní management teploty optimalizuje teplotu baterie za každého počasí.

Baterie Opel netrpí "paměťovým efektem", takže je možné je nabíjet elektromobil i částečně, kdykoli potřebujete. Netrpí tak degradací.

Údržba baterie

Baterii elektromobilu není potřeba nijak udržovat. Když se svým elektromobilem přijedete do servisu Opel, vždy je zkontrolována včetně všech kabelů, konektorů a dobíjecí platformy. Poskytujeme také oficiální certifikát o maximální kapacitě baterie (tj.kolik energie je stále schopná poskytovat). Certifikát je dobrým nástrojem při prodeji vozidla.

Záruka na baterie

Všechny naše elektromobily mají 8letou záruku (nebo 160 000 km) na baterii - to znamená garanci minimálně 70% její originální kapacity. Také vám poskytneme certifikát o kapacitě baterie, který je vhodný zejména, když budete svůj elektromobil prodávat.